ERILINE+

BMW M

BMW M3 Sedani disain.

ERILINE+

BMW M3 Sedani disain.

ERILINE+BMW M3 Sedani disain.

BMW M3 Sedani autospordi mõjutustega DNA on eksimatult äratuntav. Dünaamiline esiosa koos suurte õhu sisselaskeavade ja läikivmustade topeltlabadega neerukujulise iluvõrega annavad aimu selle soorituslikust potentsiaalist. Salongis inspireerivad juhti ümbritsevad kontrollifunktsioonid oma laitmatu ergonoomikaga. Kausja kujuga eksklusiivsed M-istmed pakuvad suurepärast külgtoetust. Kõik detailid on viimistletud äärmise kvaliteediga ja kannavad endas puhast autospordi karakterit.

 

BMW M3 Sedan
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,1 [8,3]
CO2-heide g/km (keskmine): 209 (194)
 

Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.
 

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

Loe lisaks
BMW M

PAELUV VORMIKEEL.

Dünaamiline disain.

BMW M3 Sedan: äärmiselt sportlik, ikoonilise olemuse ja ökonoomselt dünaamilise võimsuspotentsiaaliga. Kõik disainielemendid alates suurtest õhuavadest ja väljendusrikastest kergmetallvelgedest kuni atleetliku tagaosani rõhutavad selle võimsa sportauto puhast jõudu.
Loe lisaks

Sportlikud jooned.

BMW M3 külgvaates on ühendatud võimsa sportauto DNA neljaukselise sedaani igapäevamugavusega.
Loe lisaks

Võimas esiosa.

Esiletõusev esiosa koos kõrgläikega musta topeltribidega neerukujulise iluvõre, M3 embleemi ning suurte õhuavadega, mida rõhutavad täis-LED-esituled. Nende peen disain ja muljetavaldav välimus tagavad enesekindla ilme päevasel ajal ja valgustavad öösel teed.
Loe lisaks

Äratuntava välimusega tagaosa.

Laia rööpmevahega tagaosa jätab sügava mulje. Resoluutset hoiakut täiendavad uue disainiga LED-tagatuled ning laiad kõrge sooritusvõimega sportrehvid. M-tagaspoiler suurendab tõmbejõudu, parandades nii aerodünaamikat. M-difuusor ja kahekordsed M-summutitorud sulanduvad ideaalselt iseloomulike õhu väljalaskeavadega tagaspoilerisse.
Loe lisaks

Aerodünaamilised detailid.

Kaks vertikaalset õhukardina ava, külgmised M-ribid ning integreeritud Air Breather vähendavad rattakoobaste õhutakistust. See parandab aerodünaamilist sooritust ning paneb ka juhi südame kiiremini tuksuma.
Loe lisaks

Eksklusiivne süsinikkiust katus.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) katus, mis on osa BMW nutikast kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. See parandab juhitavust ja dünaamikat kurvides, kiirendamisel ning pidurdamisel.
Loe lisaks

Täis-LED-tuled.

Ka tagatuled toimivad täielikult valgusdioodide abil. Oma pikendatud L-kuju ning katkematu disainiga loovad need sujuva ülemineku pakiruumiluugilt, rõhutades tagaosa iseloomulikku välimust.
Loe lisaks

EFEKTSED VELJED.

BMW M3 Sedani optimeeritud kaaluga veljed annavad sõidukile enesekindla välisilme. Juba põhivarustuses on muljetavaldavad 18-tollised V-spoke kergmetallveljed ning lisavarustusena on saadaval lausa 19-tollised Double-spoke M-kergmetallveljed. Toonides Ferric Gray või Black veljed paljastavad võimsad keraamilised M-süsinikkeraamilised pidurid või M-logoga komposiitpidurid. Nii on ka lisavalikus olevate 20-tolliste Star-spoke kergmetallvelgedega, mis on saadaval ka mustana. Olenemata sinu valikust rõhutavad BMW M3 Sedani puhul standardsed laiad hübriidrehvid sõiduki jõulist tagaosa, optimeerides samas juhitavust ja haarduvust.

BMW INDIVIDUALI KOLLEKTSIOON.

BMW Individuali kollektsioon – see on BMW Individuali töökoja ainulaadne viis teha teoks sinu unistused, et saaksid selle kaudu näidata oma isikupära. Disaini oma BMW M3 Sedan sama isikupäraseks kui sa ise.

BMW M PERFORMANCE’I OSAD.

BMW M esindab dünaamikat, uuenduslikke tehnoloogiaid ja aastakümnetepikkust autospordikogemust. BMW M Performance’i osad lisavad BMW M3 Sedanile veelgi enam dünaamilisust ja eksklusiivsust. Olgu selleks välisilme või interjöör: valikud on praktiliselt lõputud.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on 7-käiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

    Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

    Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.