IKOON+

BMW M

BMW M3 Sedan. Radikaalselt rohkem.

IKOON+

BMW M3 Sedan. Radikaalselt rohkem.

IKOON+BMW M3 Sedan. Radikaalselt rohkem.
BMW M

Kiirendus 0–100 km/h (s)

4,3 (4,1)

Max võimsus kW (hj) 1 p/min juures

317 (431)/5500–7300

Keskmine kütusekulu (l/100 km)

9,1 [8,3]

CO2-heide (g/km)

209 (194)

Tühimass (EL) kilogrammides

1635 (1660)

Vapustava disainiga kompromissitu neljaukseline sportauto. Koos arvukate autospordist pärit tehnouuendustega. Veelgi parem dünaamika ja juhitavus. Adrenaliinirohketeks sõiduhetkedeks, kus saab selgeks üks: BMW M3 Sedan – see tähendab isiklike rekordite püüdmist.

PAELUV VORMIKEEL.

Dünaamiline disain.

BMW M3 Sedan: äärmiselt sportlik, ikoonilise olemuse ja ökonoomselt dünaamilise võimsuspotentsiaaliga. Kõik disainielemendid alates suurtest õhuavadest ja väljendusrikastest kergmetallvelgedest kuni atleetliku tagaosani rõhutavad selle võimsa sportauto puhast jõudu.
Loe lisaks

Sportlikud jooned.

BMW M3 külgvaates on ühendatud võimsa sportauto DNA neljaukselise sedaani igapäevamugavusega.
Loe lisaks

Võimas esiosa.

Esiletõusev esiosa koos kõrgläikega musta topeltribidega neerukujulise iluvõre, M3 embleemi ning suurte õhuavadega, mida rõhutavad täis-LED-esituled. Nende peen disain ja muljetavaldav välimus tagavad enesekindla ilme päevasel ajal ja valgustavad öösel teed.
Loe lisaks

Äratuntava välimusega tagaosa.

Laia rööpmevahega tagaosa jätab sügava mulje. Resoluutset hoiakut täiendavad uue disainiga LED-tagatuled ning laiad kõrge sooritusvõimega sportrehvid. M-tagaspoiler suurendab tõmbejõudu, parandades nii aerodünaamikat. M-difuusor ja kahekordsed M-summutitorud sulanduvad ideaalselt iseloomulike õhu väljalaskeavadega tagaspoilerisse.
Loe lisaks

Aerodünaamilised detailid.

Kaks vertikaalset õhukardina ava, külgmised M-ribid ning integreeritud Air Breather vähendavad rattakoobaste õhutakistust. See parandab aerodünaamilist sooritust ning paneb ka juhi südame kiiremini tuksuma.
Loe lisaks

Eksklusiivne süsinikkiust katus.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) katus, mis on osa BMW nutikast kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. See parandab juhitavust ja dünaamikat kurvides, kiirendamisel ning pidurdamisel.
Loe lisaks

Täis-LED-tuled.

Ka tagatuled toimivad täielikult valgusdioodide abil. Oma pikendatud L-kuju ning katkematu disainiga loovad need sujuva ülemineku pakiruumiluugilt, rõhutades tagaosa iseloomulikku välimust.
Loe lisaks

M-VÕISTLUSPAKETT.

Suurema mootorivõimsuse ja spetsiaalselt kohandatud aktiivse M-vedrustusega M-võistluspakett suurendab märkimisväärselt sõidudünaamikat. Kahe musta kroomitud summutitoruga M-sportmudeli väljalaskesüsteem annab mootorile sügava kõla. Paketis on ka eksklusiivsed kergekaalulised M-sportistmed ja 20-tollised hübriidrehvidega kergmetallveljed.

TERE TULEMAST PIIRJOONELE.

BMW M

TERE TULEMAST PIIRJOONELE.

BMW M3 Sedan on ehtne rajalt eemal olev tippsportlane. See näitab alati äärmiselt täpset ning nõtket juhitavust – ning seda eelkõige nõudlikes teeoludes. Nüüd viib võimas M-mootor oma võimu jõuliselt ning täpselt üle asfaldile, kasutades selleks 6-käigulist M-manuaalkäigukasti või seisakutevaba 7-käigulist topeltsiduriga käigukasti.

Loe lisaks

M TWINPOWER TURBO 6-SILINDRILINE BENSIINIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

M TwinPower Turbo kolmeliitriline kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor ühendab endas kõik parima: laia pöördevahemiku kuni 7600 p/min ja erakordse võimsuse maksimaalse pöördemomendiga 550 Nm. Bi-Turbo otsesissepritse ja M-peenhäälestus tagavad mootori vahetu reaktsiooni entusiastliku kiirenduse ja kindla veojõu näol väikseimalegi gaasipedaali vajutusele. Arvukad uuenduslikud funktsioonid, nagu ilma muhvideta konstruktsioon või kergem valatud väntvõll, jätkavad nutika kerguse kontseptsiooni, parandavad dünaamikat ja kiirendust, vähendavad kütusekulu ja aitavad saavutada optimaalset, peaaegu 50 : 50 kaalujaotust. Tulemuseks on enneolematult vahetu sõidukogemus, mida täiendab M-mootori muljetavaldav kõla.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on 7-käiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

    Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf