UUENDUSLIK+

BMW M

BMW M3 Sedani ühenduvus.

UUENDUSLIK+

BMW M3 Sedani ühenduvus.

UUENDUSLIK+BMW M3 Sedani ühenduvus.

BMW M3 Sedaniga saad abi nii teel kui ka rallirajal – pakume laias valikus uuenduslikke tehnoloogiaid, mis tagavad peale uute standardite loomist ka suuremat mugavust ning turvalisust. Saad sõitmisel olulised andmed sekundi murdosa jooksul salvestada ning nautida kõrgeimal võimalikul tasemel võrgustatud suhtlust, andmeid ning meelelahutust. Sõidunauding pole kunagi varem nii teedrajav olnud.

Loe lisaks
BMW M

SÕIDUKOGEMUSE SALVESTAMINE: M-RAKENDUSED.

BMW M3 Sedan on midagi enamat kui lihtsalt auto – see on väljakutse juhtidele, kes soovivad saada üha paremaks. See on põhjus, miks loodi BMW M Laptimeri rakendus ja GoPro rakendus. Viimase sõidukogemuse parimate ringiaegade, parimate kiirenduste ja imeliste mälestuste jaoks.

 • BMW M Laptimeri rakendus

  BMW M Laptimeri rakenduse abil saab ringraja andmed täpselt salvestada ning neid seejärel analüüsida. Salvestatud informatsiooni võib kuvatõmmisena sotsiaalmeedias jagada, üldiseid andmeid, sh gaasipedaali asendit, rooli asendit, ülekoormust ning parimat ringiaega saab ka meili teel saata. Ühendatud on ka GoPro liides.

 • GoPro rakendus

  Tasuta GoPro rakendus võimaldab BMW M3 Sedani keskpaneeli ekraanilt juhtida sõiduki sisse või välisküljele kinnitatud GoPro videokaamerat. Sel viisil on sul mugav lahendus piltide ja videote sortimiseks läbi iDrive juhteseadme. See võimaldab kaamerat WiFi abil sisse-välja lülitada, seda seadistada ning aku taset kontrollida.

APPLE CARPLAY® ETTEVALMISTAMINE.

Apple CarPlay® seadistamisel saab juht liikvel olles juhtmevabalt ja mugavalt kasutada ühilduvat iPhone®-i. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri, navigatsioon ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay® süsteemi saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive-juhtseadmelt või hääljuhtimisega. Apple CarPlay® töötab kolm aastat ja seda saab hiljem pikendada BMW ConnectedDrive poes.

M-SPETSIIFILISTE FUNKTSIOONIDEGA BMW HEAD-UP DISPLAY.

M-SPETSIIFILISTE FUNKTSIOONIDEGA BMW HEAD-UP DISPLAY.

Täisvärviline M-funktsioonidega BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja. Nupulevajutusega saab juht lülituda M-spetsiifilisele ekraanile, mis sisaldab käigunäidikut, pöördemomenti dünaamilise sõiduulatuse kõverana ning käigutulesid, mis viitavad käiguvahetuse optimaalsele ajale.

Loe lisaks

TELEKOMMUNIKATSIOON JA JUHTMEVABA LAADIMINE.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki* ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Kaasas on ka Bluetooth Office ja tehniline tugi WiFi kuumkoha loomiseks.


* Universaalne juhtmevaba nutitelefoni laadimisdokk töötab ainult koos ühilduvate nutitelefonidega.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Liikuvusteave, nagu optimaalse sõidu alustamise aja teavitused, on kättesaadavad kaugliidesena iPhone®-ist või Apple Watch®-i kellast ning on sujuvalt sõidukisse ülekantavad.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M3 Sedan
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,1 [8,3]
  CO2-heide g/km (keskmine): 209 (194)

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiate ametlikus BMW esinduses ning lehelt: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.