BMW M340i xDrive Touring, kolm neljandikku eestvaade linnasõidu ajal

3

BMW M

Uue BMW M340i xDrive Touringu üksikasjad ja varustus

3

Uue BMW M340i xDrive Touringu üksikasjad ja varustus

3Uue BMW M340i xDrive Touringu üksikasjad ja varustus

The BMW M340i xDrive Touring ühendab enesekindlalt atleetlikkuse ja innovatiivse mitmekülgsuse. Ja just sellel põhjusel pakub lai valik M-spetsiifilisi sõidudünaamika- ja disainiomadusi, kõrvuti võimsa BMW M TwinPower Turbo mootoriga, optimaalset sportlikku individuaalsust.

Loe lisaks

BMW M340i xDRIVE TOURING SÕIDUDÜNAAMIKA.

Muudab ootusärevuse sõidurõõmuks.

Armastusega autospordi vastu: BMW M-vedrustuse originaalosadega tagab BMW M340i xDrive Touring värinaid tekitava elamuse kõige kõrgemal tasemel. Loodud maksimaalseks nõudmiste täitmiseks ja dünaamikaks, inspireerib ta muljetavaldava sooritusvõime ja perfektsete sõiduomadustega. Näiteks kohanduv M-vedrustus koos kohanduva sportrooliga ja pideva diferentsiaaliluku kontrolliga M sportdiferentsiaal pakuvad suuremat sõidunaudingut, väledust, optimaalset veojõudu ja parimat võimalikku juhitavust.
BMW M340i xDrive Touring, sõidudünaamika
BMW M340i xDrive Touring, BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor.

M340i xDrive jõuallikaks on kolmeliitrine kuuesilindriline BMW TwinPower Turbo tehnoloogiga reas-bensiinimootor. 275 kW (374 hj) võimsust ja 500 Nm maksimaalne pöördemoment tagavad erakordselt sportliku sõidusoorituse. See kiirendab 0–100 km/h vaid 4,4 sekundiga.
BMW M340i xDrive Touring, M sport diferentsiaal

M-sport diferentsiaal.

M-sport diferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M340i xDrive Touring, kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritust silmas pidades.
BMW M340i xDrive Touring, eksklusiivsed summutitorude ääred

Eksklusiivsed summutitorude ääred.

Eksklusiivselt mudelile M340i: Cerium Grey summutitorud. Sel moel loovad summutitorud visuaalse positsiooni ning rõhutavad M340i xDrive sportlikkust.
BMW M340i xDrive Touring, M-sport pidurid

M-sport pidurid.

M-sport piduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M340i xDrive Touring, kohanduv sportrool

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu aegset juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.
BMW M340i xDrive Touring, kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab sõidurežiimide valiku abil reguleerida vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.

BMW M340i xDRIVE TOURING, DISAIN.

Sportlik läbi ja lõhki.

Atleedi tunneb ära esimesest silmapilgust. Ning ehtsa M-disaini samuti. Loodud põnevateks momentideks ja võidusõidutunde tekitamiseks annavad eksklusiivsed M-detailid ka BMW M340i xDrive Touringu välisilmele tõelise sportlase iseloomu.
BMW M340i xDrive Touring, M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Need detailid mitte ainult ei rõhuta sportlikkust, vaid ühtlasi optimeerivad sõiduki aerodünaamilisi omadusi.
BMW M340i xDrive Touring, 19-tollised kahevärvilised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M

19-tollised kahevärvilised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M Cerium Grey, hübriid- ja Runflat-rehvid, ees 8J × 19 veljed koos 225/40 R19 rehvidega, taga 5J × 19, koos 255/35 R19 rehvidega.
BMW M340i xDrive Touring, BMW Individual kõrgläikega Shadow Line

BMW Individuali kõrgläikega Shadow Line.

BMW Individuali kõrgläikega Shadow Line sisaldab rohkelt musti kõrgläikega varustusdetaile. Näiteks küljeakende liistud, B-piilarid, aga ka küljepeeglite katted , - alus ja peeglijalg.
BMW M340i xDrive Touring, eksklusiivsed summutitorude ääred

Eksklusiivsed summutitorude ääred.

Eksklusiivselt mudelile M340i: Cerium Grey summutitorud. Sel moel loovad summutitorud visuaalse positsiooni ning rõhutavad M340i xDrive sportlikkust.
BMW M340i xDrive Touring, M-turvavööd ja M-turvavööd

Sportistmed ja M-turvavööd.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad optimaalset tuge ja hulgaliselt seadistusvõimalusi, sealhulgas seljatoe laiuse reguleerimist. Pingutiga M-turvavööd koos turvavööjõu piirajaga on ka kauniks klassikalistes M-värvitoonides detailiks.
BMW M340i xDrive Touring, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW M340i xDrive Touring, M-spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

Lisaks tavapärasele sõiduinfole, nagu kiirus ja mootoripöörded, kuvab M-spetsiifiline armatuurlaud lisainfot eeskätt sportliku sõidustiili osas.
BMW M340i xDrive Touring, technical data, consumption

TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO2-heide.

  • BMW M340i xDrive Touring on eeldatavasti saadaval 2019. aasta novembrist. Andmed on esialgsed.

    Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

    Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri VO (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

    Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.