PÕNEV+

BMW M

Uus BMW M4 Coupé. Radikaalselt rohkem.

PÕNEV+

Uus BMW M4 Coupé. Radikaalselt rohkem.

PÕNEV+Uus BMW M4 Coupé. Radikaalselt rohkem.

Võimas sportlane maanteel ja rallirajal, ideaalseteks pööreteks, kiireteks kurvideks ja pikkadeks sirgeteks lõikudeks nende vahel. Adrenaliinirohketeks sõidukogemusteks, kus mugavast roolist haaravad sõrmed on valmis sujuvate käiguvahetuslabade kasutamiseks. M-sportistmetel saab juht sõidukiga üheks. Sportauto, mis viib pulsi lakke – BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,8 (8,3)
CO2-heide g/km (keskmine): 204 (194)

Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

Loe lisaks
BMW M

Kiirendus 0–100 km/h sekundites

4,3 (4,1)

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures

317 (431) / 5500–7300

Keskmine kütusekulu l / 100 km

8,8 (8,3)

CO2-heide g/km:

204 (194)

Tühimass (EL) kilogrammides

1590 (1615)

Uus BMW M4 Coupé on varustatud M-seeria TwinPower Turbo kuuesilindrilise bensiinimootoriga, mille võimsus on kuni 450 hj (331 kW), valikulise seitsmekäigulise topeltsiduriga M-käigukastiga ning kohanduva M-vedrustusega, mis kõik kokku pakuvad sportlikult põnevat juhtimistunnetust ja ülitäpset reaktsiooni. Olenemata sellest, kui keeruka sõiduolukorraga on tegu. Meelierutav dünaamika ning liikumisjõud.

DISAIN+

SPORTLANE+

Kompromissitult sportlik, dünaamilise disaini ja tuntava intensiivsusega, millele ei ole maanteel võrdset. Muljetavaldav suurte õhuavadega esiosa, kergmetallveljed ja jõuline tagaosa annavad aimu BMW M4 Coupé tohutust võimsusest.
Loe lisaks

IDEAALSUSENI VIIDUD+

Kupeele omane veidi kaldus katusejoon koos eksklusiivsete kergmetallvelgede ja aerodünaamiliste M-küljepeeglitega rõhutavad eksimatult sportlikku välimust. Pikendatud siluetti täiendab ning sõidukis peituvast võimsusest annab aimu efektne tagaosa.
Loe lisaks

MULJETAVALDAV+

Esiletõusev nina koos kõrgläikega musta topeltribidega neerukujulise iluvõre ning suurte õhuavadega, mida rõhutavad täpse graafikaga täis-LED-esituled. Nende peen disain ja muljetavaldav välimus tagavad enesekindla ilme päevasel ajal ja valgustavad eesoleva tee öösel.
Loe lisaks

VÄLJENDUSRIKAS+

Uue BMW M4 Coupé tohutut võimsust väljendavad väljapoole laienevad rattakoopad. Tagaspoileriga ühendatud süsinikkiuga tugevdatud pagasiluuk ühendab disaini praktilisusega. Sportkupee resoluutset hoiakut täiendavad uue disainiga LED-tagatuled olenemata sellest, kas need parajasti põlevad või mitte. M-difuusor ja kahekordsed M-summutitorud sulanduvad ideaalselt iseloomulike õhu väljalaskeavadega tagaspoilerisse.
Loe lisaks

AERODÜNAAMILINE+

Kaks vertikaalset õhukardina ava ja külgmised M-ribid ning integreeritud Air Breather vähendavad rattakoobastes õhutakistust. See tagab optimaalse aerodünaamika ning paneb ka juhi südame kiiremini tuksuma.
Loe lisaks

TULED+

Süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) katus, mis on osa BMW intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. See parandab juhitavust ja dünaamikat kurvides, kiirendamisel ja pidurdamisel.
Loe lisaks

RÕHUTATUD+

Ka tagatuled toimivad täielikult valgusdioodide abil. Oma pikendatud L-kujuga ning katkematu disainiga loovad need sujuva ülemineku pakiruumiluugilt, rõhutades tagaosa iseloomulikku välimust.
Loe lisaks

M-VÕISTLUSPAKETT.

Suurema mootorivõimsusega ja spetsiaalselt kohandatud aktiivse M-vedrustusega M-võistluspakett suurendab märkimisväärselt sõidudünaamikat. M Sport väljalaskesüsteem koos kahe musta kroomitud summutitoruga annab mootorihelile sügava kõla. Paketis on ka eksklusiivsed kergekaalulised M-sportistmed ja 20-tollised hübriidrehvidega kergmetallveljed.

SALONG+

JUHIKOHT+

Sportlikumat salongi interjööri on raske ette kujutada: ergonoomiline nahkkattega M-rool koos kahe M Drive nupuga, millest saab aktiveerida isiklikult kohandatud sõidusätted. Vaid M-sõidukitel kasutatava armatuurlauaga juhikoht. Ideaalsed sügavad M-istmed. Lühidalt: salong, millest õhkub dünaamikat ja tehnoloogilist arengut.
Loe lisaks

JUHILE SUUNATUD+

Otse nägemisväljas on M-disainiga näidikukuva ja ergonoomiline nahkkattega M-rool. Individuaalsed sätted käivitatakse M Drive nuppude abil. Topeltsiduriga M-käigukasti puhul asuvad käiguvahetuse labad otse pehme Nappa nahaga viimistletud rooliratta taga.
Loe lisaks

KÜLGTUGI+

Sügavad M-istmed, millel on integreeritud peatoed ning õlakohal valgustatud M-logo, pakuvad suurepärast tuge külgedelt ja inspireerivad uusi isiklikke rekordeid. Kergkonstruktsioonide kasutamine aitab vähendada sõiduki kogukaalu. Keskkonsoolil on põlvepadi, mis pakub dünaamilisel sõidul lisatuge küljelt.
Loe lisaks

DETAILID+

Kui M-karakter uuele tasemele viiakse, on seda näha ka detailidest, näiteks keskkonsoolist, mille valitud elemendid (nagu raadio ja kliimaseadme juhtnupud) on viimistletud kroomdetailidega.
Loe lisaks

EKSKLUSIIVNE+

Piiride püüdmine ja eksklusiivselt sportlikku õhkkonda sukeldumine ei ole BMW M4 Coupé puhul kunagi vastuoluline eesmärk. M-istmete kvaliteet on samaväärne kogu salongiga. Suurepärane näide: peene tekstuuriga must Merino kollektsioonist BMW Individual koos Sakhir Orange kontrasttepingutega.
Loe lisaks

PILGUPÜÜDJA+

Tõeline eksklusiivsus paneb endale järele vaatama. Efektsemate disainielementide seas on veel M-käigukang ja valikulised alumiiniumsüsinikkiust salongi dekoratiivliistud. Nende laitmatu pind viimistleb terviklikuks kogu salongi sportliku tulevikudisaini.
Loe lisaks

DETAILID+

Juba enne, kui BMW M4 Coupé ergonoomilistel M-istmetel istet võtad, köidavad sinu tähelepanu eksklusiivsed M4 logoga alumiiniumist lävendikatted.
Loe lisaks

HOBUJÕUD+

Enam kui nelja aastakümne jooksul, mil oleme kõrge sooritusvõimega sõidukeid arendanud, on eesmärk alati olnud saavutada ideaalne jõuallika, šassii, ülekande ja roolisüsteemi koostoimimine, mille juures on määrav, kuidas seda tunnetab juht. BMW M4 Coupé kehastab kõike, mis on omane BMW M-mudelitele. Iga detail on täiustatud peensuseni, et saavutada erakordne sooritusvõime ja täpsus. Pilootide jaoks valmis lahendus, mida on raske ületada.

M TWINPOWER TURBO KUUESILINDRILINE BENSIINIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

M TWINPOWER TURBO KUUESILINDRILINE BENSIINIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

BMW M TwinPower Turbo kolmeliitriline kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor ühendab endas kõik parima: laia pöördevahemiku kuni 7600 p/min ja erakordse võimsuse maksimaalse pöördemomendiga 550 Nm. Bi-Turbo otsesissepritse ja M-peenhäälestus tagavad mootori vahetu reaktsiooni väikseimalegi gaasipedaali vajutusele entusiastliku kiirenduse ja kindla veojõuga. Arvukad uuenduslikud funktsioonid, nagu ilma muhvideta konstruktsioon või kergem valatud väntvõll, jätkavad nutika kerguse kontseptsiooni, parandavad dünaamikat ja kiirendust, vähendavad kütusekulu ja aitavad saavutada optimaalset, peaaegu 50 : 50 kaalujaotust. Tulemuseks on enneolematult vahetu sõidukogemus, mida täiendab M-mootori muljetavaldav kõla.

JUHITAVUS+

Ökonoomses BMW EfficientLightweight kergkonstruktsioonis kasutatakse ülikergeid materjale, mis on M-sõidukite puhul ülim prioriteet. See säästab olulisel hulgal kaalult, suurendades samas kere jäikust. Eeliste hulgas on peaaegu 50 : 50 kaalujaotus ning madalam raskuskese. Praktikas tähendab see paremat suunastabiilsust ja haarduvust koos parema dünaamika ja juhitavusega.

BMW M4 COUPÉ 360° VAATES.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • BMW M4 Coupé
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 8,8 (8,3)
  CO2-heide g/km (keskmine): 204 (194)

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti ja lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.