PUUTUMATU.

BMW M5 sedaan.

            

PUUTUMATU.BMW M5 sedaan.

            

Keskmine l / 100 km

9,9

Keskmine CO2-heide g/km

231

Max pöördemoment Nm p/min juures

680/1500–5750

Ka oma viiendas põlvkonnas kehastab BMW M5 sedaan puhast sportlikkust. Kompromissitu sooritusvõime tõstab selle absoluutsesse tippu ja võimaldab pidada vastu kõigis katsumustes. Kui M-seeria TwinPower Turbo V8-bensiinimootor ja kõrgtasemel sooritusvõimega vedrustus oma tõelist iseloomu näitavad, saab täiesti selgeks, et tegu on M-geenidega mudeliga.

TUTVU BMW M5 SEDAANIGA.

Disain.

BMW M5 sedaan. Elegantne sportlane, kelle erakordne võimsus on ilmne esimesest pilgust. Välisdisainis on lähtutud vaid kõrgeimatest standarditest. Motospordist inspireeritud stiil kombineerituna igapäevase mugavusega: BMW M5 sedaani välisdisain on üle kantud ka selle salongielementidele, nagu salongiuksi avades veenduda võid. Salongi disain on kavandatud nii, et see võimaldaks võimsat sportautot mugavalt kontrollida, tundes samas rõõmu igast läbitud kilomeetrist.

DrivingDynamics.

Välja arendatud rallirajal, kohandatud igapäevakasutusele. BMW M GmbH sõltumatu arendusena järgib BMW M5 sedaan M-filosoofiat, kombineerides ideaalsel viisil suurepärase sooritusvõime ja igapäevakasutuses vajaliku stabiilsuse.

Effizienz.

Täiskäigul edasi- M-seeria TwinPower Turbo V8-bensiinimootoriga BMW M5 sedaan täidab seda nõuet iga pöördega. Täpsus ja ökonoomsus on nende kõrgete pöörete võtmeks. Ja uuendusliku tehnoloogia abil hoitakse kütusekulu madalal.

4,3 s

Arvud räägivad enda eest: 680 Nm, 560 hj (412 kW), 0 kuni 100 km/h 4,3 sekundiga (võistluspaketiga: 575 hj (423 kW), 0 kuni 100 km/h 4,2 sekundiga). BMW M5 sedaani M-seeria TwinPower Turbo V8-mootori sooritus- ja kiirendusvõime on tõeliselt muljetavaldav.