JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive.

TERAVAM KUI KUNAGI VAREM.

BMW M5 Competition.

JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive.

TERAVAM KUI KUNAGI VAREM.

BMW M5 Competition.

Meelierutavalt elegantne vorm. Võimsam kui kunagi varem. Uue põlvkonna BMW M5 on tipptasemel inseneritöö ja innovaatiliselt nutika sõidu kehastus. Liikudes edasi sõidudünaamika seniavastamata piiride suunas. Täis tipptehnoloogiaid, mis muudavad igapäevasõidud turvalisemaks ja mugavamaks. Täiesti uue võimsa BMW M5 sõiduki innovaatiline nelikveosüsteem M xDrive teeb 600 hj (441 kW) mootoriga oma juhist enesekindla piloodi kõrge sooritusvõimega sportsalooni roolis, mida iseloomustab uskumatu võimsus, täpsus ja reaktsioonivõime – puhas M sõidunauding uuel tasemel.
 

BMW M5 ja M xDrive(1):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,5
CO2-heide g/km (keskmine): 241

Loe lisaks

JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.

5 JÕU ESMAKLASSILINE SOORITUSVÕIME.

  • 01 Võimsus 460 kW* (625 hj)*
  • 02 Maksimaalne pöördemoment 750 Nm
  • 03 Kiirendus 0–100 km/h 3,3 sekundiga*
  • 04 Maksimaalne kiirus 305 km/h koos M-juhipaketiga
  • 05 Suurepärane sõidudünaamika tänu M-i xDrive’ile

* Need väärtused on tinglikud ja viitavad mudelile BMW M5 Competition.

Loe lisaks

SUUREPÄRANE SOORITUSVÕIME ÜLIKONNAS.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive’i disain.

Grey BMW M5 Competition in rear side view in front of dark background

M-disain.

Vaid paari joonega annab BMW M5 M-seeriale spetsiifiline disain märku ühtlasest dünaamikast ja seda iga nurga alt. BMW individuaalne kõrgläikega Shadow Line rõhutab eksklusiivselt atleetlikku karakterit.

Loe lisaks
M exterior mirror of the grey BMW M5 Competition

M küljepeeglid.

M-paketi spetsiifilised topeltsildadega disainiga küljepeeglid koos täiendavate integreeritud LED-näidikutega on oluline osa M-i sportlikust ja dünaamilisest disainist ning annavad märku inseneritööst, mille puhul pöörati tähelepanu igale detailile.

Loe lisaks
M kidney grille of the BMW M5 Competition in front view

M neerukujuline iluvõre.

M-seeria neerukujuline iluvõre koos M5 logo ja kõrgläikelised mustad iluvõred muudavad selle silmanähtavaks, et sportliku välimuse taga peituv võimas mootor suudab pakkuda hingematvat sooritusvõimet.

Loe lisaks
M front bonnet of the grey BMW M5 Competition from topview

M kapott.

Uue BMW M5 kerget alumiiniumist valmistatud kapotti kujundavad kaks iseloomulikku küljejoont. Need jooned jätkuvad süsinikkiuga tugevdatud plastist katusel ning suunduvad süsteemselt taha.

Loe lisaks
M Carbon roof of the grey BMW M5 Competition from topview

M süsinikkiust katus.

Osana intelligentsest kergest disainikontseptist aitavad M-i süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) katus ja alumiiniumist kapott vähendada sõiduki kaalu ning parandavad sõidudünaamikat.

Loe lisaks
M gills of the BMW M5 Competition

M külgmised õhutusavad.

M-i iseloomulikud külgmised kõrgläikega musta värvi õhuavaelemendid, millel on M5 mudelitähis ja mis lisavad silmatorkava kolmedimensioonilise ja sportliku puudutuse, rõhutavad dünaamilist kombinatsiooni tehnilisest täiuslikkusest ja hingematvast disainist, mis on M-seeria sõidukitele olnud esimesest päevast saadik omane.

Loe lisaks
20" light alloy wheel 789 M of the BMW M5 Competition

20-tollised kergmetallveljed 789 M.

Eksklusiivselt sepistatud hübriidrehvidega 20-tollised M-i kahte tooni kergmetallveljed 789 M, millel on dünaamiline Y-spoke disain, rõhutavad BMW M5 Competitioni atleetlikkust.

Loe lisaks
M twin tailpipes of the BMW M5 Competition in street-level view

M kahe toruga summuti.

Tüüpilised M-i kaksiksummutitorud, keskne difuusor ja kõrgläikega musta värvi tagaspoiler loovad BMW M5 Competitionile ilmeksimatult sportliku ilme.

Loe lisaks

ESMAKLASSILINE KOKPIT ÄRIKLASSI ASEMEL.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive’i disain.

„Täiesti uus M xDrive’iga BMW M5 liigub nagu tagaveoga auto, kuid sellel on parem veojõud.“
Frank van Meel, BMW M GmbH, juhatuse esimees.

HINGEMATVALT MEISTERLIK.

Kuidas teisendada uue BMW M5 suurt jõudlust vahetult ja täpselt maksimaalseks sõidudünaamikaks? Innovatiivsete tehnoloogiatega, mida on inspireerinud võidusõidumaailm.

Loe lisaks

Ülitäpsed käiguvahetused.

8 astmega M-seeria Steptronic-käigukastil Drivelogicu funktsioonidega on äärmiselt lühikesed käiguvahetusajad ning palju käiguvahetusvalikuid, alates väga sportlikust ja dünaamilisest kuni mugava ja kütusetõhusani. Käigukangiga saab käike ka käsitsi vahetada või saab seda teha ka roolil olevate käigulabadega.

Loe lisaks

Maksimaalne aeglustus.

Süsinikkeraamilised M-pidurid aitavad pidurdusjõudu paremini rakendada. Need on korrosioonikindlad, abrasioonile väga vastupidavad, kuumuskindlamad ja annavad oma panuse sõiduki kogumassi vähendamisse, mis aitab parandada liikuvust, dünaamikat ning kiirendust. M-tähisega matid kuldsed pidurisadulad muudavad selle erilise seadme ka väljastpoolt nähtavaks.
Oleneb tingimustest ja kasutamisest; materjalispetsiifiliste omaduste tõttu võib märgades tingimustes vahetult enne sõiduki seiskumist tekkida müra. Niiskuse ja teekattel oleva soola tõttu võib pidurite toime olla samaväärne tavalise pidurisüsteemiga. See võib olla tajutav lühiajalise pidurdusvõime langusena ja on vajaduse korral tasakaalustatav piduripedaalile suurema jõu rakendamisega.

Loe lisaks

Ideaalne juhitavus.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel otsese ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on spetsiifiliselt kalibreeritud M-seeria jaoks ning pakub kolme erinevat seadet, mida saab valida ühe nupulevajutusega.

Loe lisaks

Optimaalne jõujaotus.

Aktiivne M-diferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva pinnaga teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.

Loe lisaks

* Need väärtused on tinglikud ja viitavad mudelile BMW M5 Competition.

Loe lisaks

VÄHENDATUD KAALUGA. OPTIMEERITUD HELIGA.

M twin tailpipes of the BMW M5 Competition in street-level view

VÄHENDATUD KAALUGA. OPTIMEERITUD HELIGA.

M-sport väljalaskesüsteem.

M-sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud väljalaskeklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem. Lisaks saab mürataset vähendada uue helikontrollinupu abil.

ÜHENDUVUS JA JUHIABISÜSTEEM.

BMW M5 seab ühenduvusele ja juhi abisüsteemidele uued standardid. Sõltumata sellest, kas soovid organiseerida kohtumisi, avada e-kirja või saavutada võidusõidurajal uusi isiklikke rekordeid. Innovatiivne juhtimiskontseptsioon, multifunktsionaalne armatuurlaud ja projitseerimine esiklaasile avaldavad muljet oma intuitiivse juhtimisfunktsiooniga, digitaalsete teenuste ja täiesti uue M-i spetsiifilise graafikaga. See võimaldab sul salvestada kõik sõitmise jaoks olulise info sekundi murdosa jooksul: käiguvahetust, navigatsiooni ja kiirust kuvatakse nelikveo sõidurežiimis, et kuvada personaalselt valitud seadistusi. Soovi korral on sul kaaspiloodina abiks mitmed intelligentsed abisüsteemid.

Grey BMW M5 Competition driving on highway in front of snowy landscape

BMW M5 COMPETITION

BMW M5 COMPETITION

Kütusekulu ja CO2-heide.

  • Disclaimer reference invalid