JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive.

JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.

Täiesti uus BMW M5 M xDrive.

JUBA ALGUSEST PEALE IMELINE.Täiesti uus BMW M5 M xDrive.

Meelierutavalt elegantne vorm. Võimsam kui kunagi varem. Uue põlvkonna BMW M5 on tipptasemel inseneritöö ja innovaatiliselt nutika sõidu kehastus. Liikudes edasi sõidudünaamika seniavastamata piiride suunas. Täis tipptehnoloogiaid, mis muudavad igapäevasõidud turvalisemaks ja mugavamaks. Täiesti uue võimsa BMW M5 sõiduki innovaatiline nelikveosüsteem M xDrive teeb 600 hj (441 kW) mootoriga oma juhist enesekindla piloodi kõrge sooritusvõimega sportsalooni roolis, mida iseloomustab uskumatu võimsus, täpsus ja reaktsioonivõime – puhas M sõidunauding uuel tasemel.

 

BMW M5 ja M xDrive:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 10,5
CO₂-heide g/km (keskmine): 241
 

Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

TEMPOKAS IGAST KÜLJEST.

Uus BMW M5 pakub kompromissitut kombinatsiooni elegantsest ärisaloonist ja süstemaatiliselt võimsusele orienteeritud tippsooritusest: atleetlikul esiosal asuvad suured õhuavad tagavad võimsale M V8-mootorile vajaliku jahutusõhu. Äratuntava vormiga alumiiniumist kapoti jooned koos kahe M-mudelile omase kontuuriga jätkuvad ülimalt kergest ja tugevast süsinikkiuga tugevdatud plastikust katusel. Diskreetne M-tagaspoiler toetab sportlikult võimsat välimust ning on üldise aerodünaamikakontseptsiooni oluline osa. Vorm järgneb sooritusvõimele – järjekindlalt, igas detailis.

KÜTT. ISEGI KORILASTE JAOKS.

BMW Individualist inspireeritud BMW M5 First Edition.

KÜTT. ISEGI KORILASTE JAOKS.

BMW Individualist inspireeritud BMW M5 First Edition.

Punane. Temperamentne. Ainulaadne. BMW Individualist inspireeritud BMW M5 First Edition. Sportlikku ja elegantset Edition-mudelit on maailmas vaid 400, see on kujundatud eksklusiivses BMW Individuali värviviimistluses Frozen Dark Red Metallic ning varustatud põnevate komponentidega nii salongis kui ka välisilmes. M on sportautohuvilistele asendamatu.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO₂-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO₂-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti ja lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.