Mees toetumas BMW X6 M50i tagaosale.

X6

Mees toetumas BMW X6 M50i tagaosale.

BMW X6 M50i JA M50d ÜKSIKASJAD JA VARUSTUS

X6

BMW X6 M50i JA M50d ÜKSIKASJAD JA VARUSTUS

X6BMW X6 M50i JA M50d ÜKSIKASJAD JA VARUSTUS

Uus BMW X6 M50i ja M50d on tulnud selleks, et luua elamusi. Varustatud võimsa BMW TwinPower Turbo mootoriga ja kohanduva M-vedrustusega, pakuvad need ainulaadset sõidudünaamikat koos erakordse sooritusvõimega – ja inspireerivad sekundi murdosa jooksul. Uuenduslikud tehnoloogiad, nagu näiteks BMW neerukujuline iluvõre ‘Iconic Glow’ või sõltumatu X-disainiga BMW Laserlight, tutvustavad sõidukite kuninglikku ja teedrajavat iseloomu. Viimase põlvkonna BMW juhiabisüsteemid tagavad suurima võimaliku turvalisuse. Salongis tervitavad sõitjaid järgmised tulevikusüsteemid, nagu näiteks termofunktsiooniga topsihoidjad või BMW Operating System 7.0 juhtimiskontseptsioon muljetavaldava 12,3-tollise puuteekraaniga.

Loe lisaks

SÕIDUDÜNAAMIKA JA M-FUNKTSIOONID.

BMW X6 M50i JA M50d.

Hüvastijätt keskpärasusega rekordkiirusel. Murranguliste sõidutehnoloogiatega, nagu ülimalt võimsad BMW TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootorid kõrvuti äärmiselt täpsete sõidudünaamika komponentidega, näiteks kohanduva M-vedrustusega Professionali ja xDrive’i nelikveosüsteemiga, pakuvad uued BMW X6 M50i ja M50d liikuvust ülimal tasemel.
Mees seismas kolm neljandikku tagantvaates BMW X6 M50i kõrval.
 • M-sõidudünaamika
 • Olulisemad M-funktsioonid
BMW X6 M50i, Steptronic sportkäigukast.

Steptronic sportkäigukast.

8-käiguline Steptronic sportkäigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käigukangi või käiguvalitsate kaudu, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X6 M50i salong, fookus juhikohal.

Kohanduv M-vedrustus.

The Adaptive M suspension can be electrically adjusted at any time to suit the road and driving conditions. You can also adjust the suspension characteristics via the Driving Experience Control to enable your preferred driving style at the time – from comfortable to extremely athletic with markedly agile handling.
M-embleemiga käigukang.

M-embleemiga käigukang.

Keskkonsoolil on seeria tähise asemel värviline M-embleem, mis rõhutab salongi sportlikku õhkkonda ja viitab mudeli sõidudünaamilistele omadustele.
BMW X6 M50i tagantvaade, fookus M Sport väljalaskesüsteemil.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteemis* täiendab sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem. * ainult BMW X6 M50i
BMW X6 M50i intelligentne nelikveosüsteem xDrive.

xDrive.

The intelligent BMW xDrive all-wheel drive system smoothly and variably distributes drive power to the front and rear wheels for maximum traction, driving dynamics and safety in every driving situation. For even better agility, the electronically controlled power distribution for instance counterbalances oversteer or understeer on bends.
BMW X6 M50i salong, fookus sõidurežiimide valikul.

Sõidurežiimide valik.

The Driving Experience Control offers the driver the choice between the standard COMFORT mode, ECO PRO Mode, geared towards efficiency, and SPORT mode, which enables even more dynamic driving. The new interactive Adaptive Mode function continuously adjusts the adaptive suspension, the steering and the Steptronic transmission to suit the current driving situation.
BMW X6 M50i TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronicu klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injectioni bensiini otsesissepritsega. Selle tippvõimsus on 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Kaks turboülelaadurit asuvad kompaktselt silindrialuste vahel.
BMW X6 M50i välisilme, fookus kergmetallveljel.

22-tollised kahevärvilised M-kergmetallveljed V-spoke style 747 M koos hübriidrehvidega.

22" M light alloy wheels V-spoke style 747 M Cerium Grey matt with mixed tyres, gloss-lathed, front 9.5J x 22 with 275/35 R22 tyres, rear 10.5J x 22 with 315/30 R22 tyres.
Lähivaade BMW X6 M50i tagaspoilerist.

M Carbon tagaspoiler.

M Carbon tagaspoiler rõhutab sõiduki jõulist, sportlikku disaini ja vähendab märkimisväärselt tagasilla soovimatut ülestõusmist.
BMW X6 M50i salong, lähivaade nahkkattega M-roolile.

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW X6 M50i, M Carbon küljepeeglikatted.

M Carbon küljepeeglikatted.

The M Carbon mirror caps emphasise the powerful, sporty design of the vehicle.
BMW X6 M50i tehnilised andmed

BMW X6 M50i TEHNILISED ANDMED

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X6 M50i:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,7–10,4
  CO2-heide g/km (keskmine): 243–237

  BMW X6 M50d:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,2–6,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 190–181

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri VO (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.