ILU PEITUB JUHI SILMADES.

BMW M6 Cabrio disain.

ILU PEITUB JUHI SILMADES.

BMW M6 Cabrio disain.

See ei ole pelgalt välimus. See on seisukoht! Sportliku kujundusega BMW M6 Cabrio rõhutab muljetavaldavalt oma jõulist siluetti. Laieneva joonega rattakoopad ja teised eriomased ning silmapaistvad detailid kinnitavad varjatud võimsuse olemasolu. Viimast koged kõige paremini juhile orienteeritud salongis, mida täiustavad BMW Individual kollektsiooni eksklusiivsed materjalid. Tunne on kõige intensiivsem siis, kui elegantne pehme katus on 19 sekundiga hääletult kadunud.

ILU PEITUB JUHI SILMADES.BMW M6 Cabrio disain.

See ei ole pelgalt välimus. See on seisukoht! Sportliku kujundusega BMW M6 Cabrio rõhutab muljetavaldavalt oma jõulist siluetti. Laieneva joonega rattakoopad ja teised eriomased ning silmapaistvad detailid kinnitavad varjatud võimsuse olemasolu. Viimast koged kõige paremini juhile orienteeritud salongis, mida täiustavad BMW Individual kollektsiooni eksklusiivsed materjalid. Tunne on kõige intensiivsem siis, kui elegantne pehme katus on 19 sekundiga hääletult kadunud.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Arvestades BMW M6 Cabrio suurepärast välimust, on peaaegu kahju, et see nii kiiresti vaateväljast kaob. Olgu avatud või suletud katusega: jõuliste joonte ja eriti valikulise BMW Individuali värviviimistlusega toonis Frozen Bronze metallic on BMW M6 Cabrio tõeline pilgupüüdja. Disain ja sooritusvõime on täiuslikus sümbioosis. Seda on ideaalselt näha aerodünaamiliselt täiustatud esispoileris, mille suured avad tagavad V8-mootorile alati piisavalt õhku.
Suurt tähelepanu on pööratud ka kõige pisematele detailidele. Näiteks see, kuidas neerukujulise iluvõre kõrgeläikega musta värvi kahekordsed ribid ümbritsevad M-embleemi. Või see, kuidas integreeritud suunatuledega imetlusväärsed M-õhuavad lisavad eesmistele rattakoobastele eriomast stiilsust. Tagaspoileril võib näha vormi ja funktsiooni koostoimet. Sinna on lisatud M-seeriale tüüpilised kaks summutitoru ning vajaliku tõmbejõu loomiseks ka difuusor nii, et säilinud on BMW M6 Cabrio harmoonilised jooned. Olgu siis katus kinni või lahti.

KIIRKLASS.

Film BMW M6 Cabrio disaini kohta.

KIIRKLASS.

Film BMW M6 Cabrio disaini kohta.

SALONGI DISAIN.

BMW M6 Cabrio salong on sinu vajaduste järgi kohandatud ja selle hoolikalt kavandatud ülesehitus räägib enda eest. Salong ümbritseb juhti ühtse tervikuna, kust leiad BMW Individual kollektsiooni kuuluvad silmapaistvad valikulised materjalid. Iga juhteseade asub täpselt seal, kus vaja. Veel kunagi varem pole sportautos enda koduselt tundmine olnud nii kerge. Funktsionaalne keskpunkt on nahkkattega M-rool, mille pöidlasüvendist ainult sõrme kaugusel leiad kahe siduriga ja Drivelogic süsteemiga käigukasti käigulabad ning M Drive nupud.
M-näidikud kuvavad tarvilikku teavet ka ereda valguse käes, mis tähendab, et juht saab kõigel pidevalt silma peal hoida. Sooritusvõime ja avatud katusega sõitmise naudingu täiuslik kombinatsioon, mida on parim nautida ergonoomilistel M-istmetel, millel on valikuline peenekoeline nahkpolster toonis Opal White ja mida ümbritsevad eksklusiivsed salongi dekoratiivliistud toonis Ash Grain White.

PEHME KATUS.

Täisautomaatne pehme katus on suurepärase heli- ja temperatuuriisolatsiooniga. Suletuna annab see Cabriole kupeeliku silueti. Et salongis oleks ilma tõmbetuuleta värskendav õhuringlus, saab tagaakna elektrooniliselt alla lasta ja sellel on ka soojendus.
Peale tooni Anthrachite Silver Effect on pehme katus saadaval veel kahes toonis. Kiirusel kuni 40 km/h avaneb see vaid 19 sekundiga ja sulgub 24 sekundiga.
Värskes õhus sõitmise kogemust saavad sõitjad nautida ka siis, kui pehme katus on suletud: suletud pehme katusega on võimalik avada kõik aknad, kuid katus ise jääb suletuks, pakkudes nii kaitset näiteks otsese päikesepaiste eest.

M-VÄLISPEEGLID.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-välispeeglid on aastakümneid olnud sportliku ja dünaamilise M-disaini sümboliks. Kaheosalise alusega kere külge kinnitatuna rõhutavad need auto ilu ja väljendavad tehnilist täpsust, lisades külgedele iseloomu, dünaamilisust ja aerodünaamilisi detaile.

VELJED.

VELJED.

Lisaks standardvarustuses olevatele 19-tollistele M-kergmetallvelgedele on võimalik valida kolme eksklusiivse 20-tollise mudeli vahel. Poleeritud või matti musta värvi maksimaalse jäikuse tagavad viie kodaraga Double-spoke 343 M veljed koos hübriidrehvidega rõhutavad BMW M6 Cabrio sooritusvõimet. Bicolour viimistlusega Double-spoke 601 M veljed tagavad filigraansema välimuse. Koos M-võistluspaketi ja süsinikkeraamiliste M-piduritega paljastavad seitse kodarat suured pidurikettad ning matti kuldset värvi ja M-logoga pidurisadulad.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW M6 Cabrio jaoks.

Isikupära väljendus.

  • BMW Individual välisilmele

    Esteetiline individuaalsus võib olla väga värskendav. Näiteks BMW M6 Cabrio särava BMW Individual värviviimistlusega toonis Frozen Bronze metallic. See modernne matt värv rõhutab julgelt auto eriomaseid jooni ja sportlikku välimust. Ka teistel BMW Individual kollektsiooni värviviimistlustel on loomulikult oma eriline nägu: omanäolisest modernse ja elegantseni. Heaks näiteks on veel toon Citrine Black Metallic. Valguse langedes ilmuvad sügavale ja tumedale oliivikarva mustale pinnale kuldsed sätendavad täpid. Millist BMW Individuali kaheteistkümnest värvist sa ka ei valiks, võid ühes kindel olla: see väljendab säravalt sinu stiili.

  • BMW Individual salongile

    Ilmselt parim koht päikese all, kus oma isikupära väljendada. BMW Individual kollektsiooni eksklusiivse varustusega BMW M6 Cabrio on sinu eriomast stiili puudutavatele ideedele alati avatud. Siin näidatud peenekoeline Merino täisnahk säravas toonis Opal White on puhta stiili etalon. Koos toonis Ash Grain White väärispuidust liistu disaini visuaalse efektiga on tulemuseks täiuslik harmoonia ja luksuslik välimus, mida võib seostada moodsa jahi omaga. Väga eriline värviaktsent: muljetavaldav ja käsitsi valmistatud kontrastteping. BMW Individual kollektsioonist leiad ka teisi naha värve, millega saad luua täpselt endale sobiva kujunduse. Valida saad alates toonist Platinum toonideni Champagne ja Cohiba Brown: nende naturaalne avatud pooridega pind tagab unikaalse luksusliku tunde. Seda tunnet on võimalik veelgi suurendada BMW Individual Alcantara katusepolstriga, mis võtab ideaalselt kokku kogu salongi sisustuse ja pakub parimat eksklusiivset kvaliteeti.