PIIRSITUATSIOONIDES KOMPROMISSITU.

BMW M6 Cabrio turvalisus ja mugavus.

BMW M6 Cabriole on paigaldatud esmaklassilised turvasüsteemid. Fookus ei ole ainult aktiivsel õnnetuste vältimisel uuenduste, nagu BMW NightVision ja esiklaasile projitseerimine, abil. Samuti on BMW M6 Cabrio salong loodud nii, et see tagaks sõitjatele alati parima võimaliku kaitse.

Loe lisaks

JUHILE SUUNITLETUD – M.

Kogu BMW M6 Cabrio on keskendunud ühele: juhile. Täiuslik ergonoomika on alati olnud üheks M-seeria autode silmapaistvaks omaduseks – filosoofia, mida on selles sportlikus neljakohalises autos ühtlaselt edasi arendatud ja optimeeritud. Iga lüliti ja nupp on täpselt seal, kus sa neid otsida võiksid. Lõppude lõpuks on ju reaktsiooniaeg ja juhtimine olulised, nii rallirajal kui ka maanteel.

TUULEDEFLEKTOR.

Tuuledeflektor muudab sõidu juhi ja kõrvalistuja jaoks mugavamaks ja pakub tõhusat kaitset tuule eest ka suurtel kiirustel. Võrkmaterjal ulatub kogu istmete laiuses ja suurendab sõidumugavust ilma avatud katusega sõitmise kogemust takistamata. Kui tuuledeflektor on paigaldatud, saab seda asjade tagaistmele asetamiseks tõsta. Kui see parajasti kasutuses ei ole, saab selle lihtsasti kokku panna ja spetsiaalses kotis hoida. Õhuke disain tähendab, et seda saab hoida ruumisäästvalt pakiruumis.

AKTIIVNE JA PASSIIVNE TURVALISUS.

Aktiivne sõitjate kaitse kasutab tähelepanuvõime assistenti, et jälgida juhti väsimusmärkide suhtes. Ohtlikes olukordades eelpingutab see eesmisi turvavöid, liigutab kaassõitjaistme püstisesse asendisse ning sulgeb küljeaknad ja klaasist liugkatuse. Peale kokkupõrget rakendatakse pidurid automaatselt, et ennetada või vähendada teiseste kokkupõrgete mõju.
Tänu hoolikalt valitud materjalidele ja väga jäigale struktuurile vastab iga M-seeria auto passiivse turvalisuse kõrgetele standarditele. Seda kombineeritakse eriti efektiivse piirangusüsteemiga, mis on loodud kooskõlas tunnustatud sõltumatute institutsioonide poolt tehtud kokkupõrkekatsetega; tänu sellele saavad sõitjad parimale kaitsele kindlad olla.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Adaptiivsed LED-esituled reguleerivad valguse jaotust automaatselt sõidukiiruse järgi, valgustades nii eesolevat teed dünaamiliselt. Lisaks külgmistele tuledele ja päevatuledele sisaldavad need ka adaptiivsete esitulede funktsiooni, millel on erinevad režiimid linna- ja maanteesõiduks, nurgatuled ning BMW Selective Beam (kaugtulede ümberlülituse assistent), mis lülitab kaug- ja lähituled sisse vastavalt vajadusele automaatselt. Nii on tee optimaalselt valgustatud mis tahes tingimustes.
Pimedas valgustavad liikuvad esituled kurvi kohe, kui juht rooli keerab. Vahetu ümbruse nähtavust parandavad nurgatuled, mis lülituvad sisse koos suunatuledega või rooli keeramisega, isegi siis, kui auto seisab. Adaptiivsed esituled tagavad optimaalse valgustuse ja suurendavad oluliselt aktiivset turvalisust.
BMW Selective Beam võimaldab juhil jätta kaugtuled sisselülitatuks, tagades nii optimaalsed valgustingimused ka öösel. Süsteem jälgib ees sõitvaid ja vastu tulevaid sõidukeid ning kohandab pidevalt selle järgi kaugtulede tugevust, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive võimaldab klientidel valida kindla perioodi, ilma et nad peaksid muretsema tavaliste teenindus- ja hooldustööde tõttu kogunevate kulude pärast. Kõik teenused, sealhulgas BMW originaalvaruosad, katab BMW Service Inclusive pakett. See valik on saadaval mitte ainult sihtriigis, vaid kogu maailmas kõigis BMW remonditöökodades ja volitatud BMW Service Partner teenusepartnerite juures. Juhul kui sõiduk maha müüakse, antakse BMW Service Inclusive pakett automaatselt edasi järgmisele omanikule, mis tõstab veelgi sõiduki edasimüügiväärtust. Kliendid saavad valida BMW Service Inclusive paketi, mis vastab kõige paremini nende individuaalsetele vajadustele.
See katab harilikke teenuseid, näiteks õlivahetust koos filtreerimise ja korduvtäitmisega, mikrofiltrite, õhufiltrite ja süüteküünalde vahetamist, pidurivedeliku vahetamist, sõiduki kontrolle ja lisateenuseid, pidades kinni BMW standarditest. Kui kliendid valivad paketi BMW Service Inclusive Plus, saavad nad ka järgmised BMW Service Inclusive lisateenused: eesmiste ja tagumiste piduriklotside/piduriketaste vahetamine, siduri (vajaduse korral) või klaasipuhastajate vahetamine (vajaduse korral, õlivahetuse raames). Service Inclusive on saadaval kolm kuni kümme aastat kehtiva perioodina või läbisõidule tuginevate lepingutega (alates 40 000 kuni 200 000 km).