SEE ILUDUS ON TÕELINE METSLANE.

BMW M6 Cabrio.

SEE ILUDUS ON TÕELINE METSLANE.BMW M6 Cabrio.

Keskmine l / 100 km

10,3

Keskmine CO2-heide g/km

239

Max pöördemoment Nm p/min juures

680/1,500–5,750

Parimad unenäod on need, mida näeme lahtiste silmade ja avatud pehme katusega. Nagu BMW M6 Cabrios. Selles on ühendatud BMW M GmbH firmamärgiks olevad omadused, et luua erakordse sooritusvõime ja maitseka Cabrio sümbioos. Pehme katus avaneb kõigest 19 sekundiga ja paljastab personaalse kujundusega salongi, kus on kasutatud BMW Individual kollektsiooni kõige väljapaistvamaid materjale.
Tasakaalustatud häälega 560 hj M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ärkab ellu. Suurejooneline jõuallikas, mis kiirendab seisult kuni 100 km/h vaid 4,3 sekundiga. Selleks, et võimsus kantaks teele ülitäpselt, on BMW M6 Cabrio varustatud aktiivse M-diferentsiaali, kiirusega seotud M Servotronic rooli ja maksimaalse kiiruse saavutamiseks ka kahe siduri ning Drivelogic süsteemiga M-käigukastiga. Tänu valikulistele süsinikkiust keraamilistele M-piduritele peatub BMW M6 Cabrio peaaegu hetkega. Ja siis ongi täpselt õige hetk lõõgastuda ja nautida Cabrio jõulist ja kontuurset välisdisaini.

TUTVU BMW M6 CABRIOGA.

Disain.

See ei ole pelgalt välimus. See on seisukoht! Sportliku kujundusega BMW M6 Cabrio rõhutab muljetavaldavalt oma jõulist siluetti. Laieneva joonega rattakoopad ja teised eriomased ning silmapaistvad detailid kinnitavad varjatud võimsuse olemasolu. Viimast koged kõige paremini juhile orienteeritud salongis, mida täiustavad BMW Individual kollektsiooni eksklusiivsed materjalid. Tunne on kõige intensiivsem siis, kui elegantne pehme katus on 19 sekundiga hääletult kadunud.
Loe lisaks

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW M6 Cabrios muudavad M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindrilise mootori tasakaalustatud hääl, uusimad abisüsteemid, vedrustus ja mootori sportlik DNA teede ja ralliradade vahelised piirid hägusaks. Vähemalt seni, kuni pehme katus on avatud ja päikesekiired paitavad luksuslikku salongi interjööri. Siis hakkavad segunema auto ja võimsa kiirpaadi vahelised piirid.
Loe lisaks

BMW Individual.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW M6 Cabrio jaoks.
Loe lisaks