LUMMAV VAATEPILT. HINGEMATTEV KIIRUS.

BMW M6 Coupé disain.

LUMMAV VAATEPILT. HINGEMATTEV KIIRUS.

BMW M6 Coupé disain.

BMW M6 Coupé rooli istudes koged luksusliku igapäevase mugavuse ja ralliraja soorituse täiuslikku kombinatsiooni. BMW M6 Coupé püüab ka kaasliiklejate pilke: pilk liigub vormitud esiosalt valikulise M-võistluspaketi võimsate 20-tolliste kergmetallvelgedega atleetlikule siluetile. Seejärel liigub see sportlikule tagaosale, kus M-seeriale omase kahe summutitoru hääl ei tähista mitte ainult kiirendavat sõidukit, vaid ka kiirenevat pulsisagedust.

LUMMAV VAATEPILT. HINGEMATTEV KIIRUS.BMW M6 Coupé disain.

BMW M6 Coupé rooli istudes koged luksusliku igapäevase mugavuse ja ralliraja soorituse täiuslikku kombinatsiooni. BMW M6 Coupé püüab ka kaasliiklejate pilke: pilk liigub vormitud esiosalt valikulise M-võistluspaketi võimsate 20-tolliste kergmetallvelgedega atleetlikule siluetile. Seejärel liigub see sportlikule tagaosale, kus M-seeriale omase kahe summutitoru hääl ei tähista mitte ainult kiirendavat sõidukit, vaid ka kiirenevat pulsisagedust.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

BMW M6 Coupé justkui hiiliks hüppevalmilt mööda teed. Iga gaasipedaalile vajutusega tõmbab mootor aerodünaamilises esiosas olevate suurte õhuavade kaudu värsket õhku sisse. M-embleem välgatab põgusalt neerukujulise iluvõre topeltribidel. Rehvid juba haakuvad asfaldile. Puhas jõud lükkab atleetlikku keha suure jõuga edasi. Pilk libiseb üle küljejoone. Valikuline BMW Individual värviviimistlus toonis Frozen Red Metallic toob mati pinnaga täiuslikult esile pikendatud jooned. Kaardus vormiga M-välispeeglid ja kontuurne süsinikkiust katus sulanduvad harmooniliselt üldilmega. Intensiivne kohtumine, mida täiustab silmatorkav tagaosa. Täiuslikult integreeritud spoileri serva ja difuusoriga suurendab see tõmbejõudu ja jätab võimsa mulje.

PANEB SÜDAMED KIIREMINI LÖÖMA.

Film BMW M6 Coupé disaini kohta.

PANEB SÜDAMED KIIREMINI LÖÖMA.

Film BMW M6 Coupé disaini kohta.

SALONGI DISAIN.

Ideaalsed tingimused isiklikeks rekorditeks: BMW M6 Coupé salong on ideaalne viimase piiri peal sõitmiseks. Seda ilma luksuse ja oivaliste materjalide arvelt kompromisse tegemata – soovi korral on saadaval kogu BMW Individual kollektsioon.
Juht saab toetuda uuendustele, näiteks täisvärvilisele M-funktsioonidega Head-Up Displayle. Juhile orienteeritud juhiistmel võimendab integreeritud käigulabadega ergonoomiline nahkrool autoga üheks olemise tunnet. Individuaalsetele sätetele pääseb ligi ühe nupuvajutusega. Valikulised multifunktsionaalsed M-istmed (mis on kaetud näiteks eksklusiivse peenekoelise Merino nahaga) on ka suurel kiirusel kurvides sõites külgedelt suurepäraselt toetavad. Üldise sportliku kontseptsiooni võtavad kokku detailid, näiteks mustast Alcantara katusepolster.

SÜSINIKKIUST KATUS.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist katus, mis on osa BMW intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. Rattakoormuse vähenenud muutumise tulemusel suurenevad kurvides sõites auto kärmus ja dünaamika ning rehvide kulumine on kiirendamisel ja pidurdamisel optimaalsem.
Süsinikkiust katuse erakordsed piirjooned rõhutavad M-disaini dünaamilisi jooni. Süsinikkiuga tugevdatud plasti kiustruktuuris on nähtav katusekonstruktsiooni keerukas mitmekihiline konstruktsioon, mis nagu ka esiklaas, on kinnitatud spetsiaalse liimtehnoloogia abil.

M-VÄLISPEEGLID.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-välispeeglid on aastakümneid olnud sportliku ja dünaamilise M-disaini sümboliks. Kaheosalise alusega kere külge kinnitatuna rõhutavad need auto ilu ja väljendavad tehnilist täpsust, lisades külgedele iseloomu, dünaamilisust ja aerodünaamilisi detaile.

VELJED.

Lisaks standardvarustuses olevatele 19-tollistele Star spoke style 344 M kergmetallvelgedele on BMW M6 Coupé jaoks saadaval kolm 20-tollist varianti: valikus on ka hübriidrehvidega Double-spoke style 343 M valuveljed, mis on kas poleeritud või matti musta värvi. Viimastel on viis rabavat kodarat, mis raamivad täiuslikult M-logoga siniste pidurisadulatega M-komposiitpidureid, mida on katsetatud ja testitud rallirajal. Valikulises M-võistluspaketis on kolmanda valikuna saadaval näiteks poleeritud kahevärvilise viimistlusega Double-spoke style 601 M veljed. Seitsme kodaraga veelgi filigraansem disain rõhutab BMW M6 Coupé karmimat välimust: alati häbenemata valmis näitama oma kirglikku loomust vaid gaasipedaali puudutades.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW M6 Coupé jaoks.

Isikupära väljendus.

  • BMW Individual välisilmele

    Kompromissitult tugev iseloomu. Toonis Frozen Red metallic BMW Individual värviviimistlusega BMW M6 Coupé annab seda väärtust edasi eriti pilkupüüdvalt. Selle erakordse värviviimistlusega saad tõepoolest näidata oma tõelist olemust. Sametiselt matt pind loob samas eksklusiivset välimust. BMW Individual pakub BMW M6 Coupé jaoks täiendavad üksteist eksklusiivset värviviimistlust, mis on sama eksklusiivsed ja muljetavaldavad. Üheks näiteks on toon Brilliant White metallic, mille ainulaadse pärlmutterefekti loob eriline mitmekihiline protsess. Millise BMW Individual värvi sa ka ei valiks, on see sinu stiili säravaks näiteks.

  • BMW Individual salongile

    Luksus, täiuslikkus, veenvus – nagu on näidatud BMW Individuali varustustusega uue BMW M6 Coupé salongi interjööris. Üks siin näidatud erikombinatsioonidest on peenekoeline Merino täisnahk muljetavaldavalt säravas toonis Opal White ja kontrastset värvi salongi dekoratiivliist unikaalse sügava läikega toonis Piano Finish Black. Detailide tõelist olemust paljastavad kontrastvärvi tepingud on ideaalselt värvidega sobitatud ja need loovad salongis koos Alcantra katusepolstriga toonis Anthracite klaveriklahve meenutava värvikombinatsiooni. Ka neljal teisel BMW Individual kollektsiooni Merino naha värvil on oma eriomane iseloom: alates toonist Platinum toonideni Champagne ja Cohiba Brown. Tänu oma naturaalsetele avatud pooridega pindadele on need ka unikaalselt luksuslikud. Seda luksust saab rõhutada BMW Individual kollektsiooni Alcantara katusepolstriga. Täiusliku terviku saavutamiseks on sul võimalik valida veel kahe BMW Individual kollektsiooni liistu vahel, mis on mõlemad laitmatu käsitöö ja kvaliteedi poolest sama muljetavaldavad.