MEISTERLIK SPORTLIKKUS

BMW M6 Gran Coupé disain.

MEISTERLIK SPORTLIKKUS

BMW M6 Gran Coupé disain.

Ekstravagantsus, mida tunned igas joones. BMW M6 Gran Coupés on hingematva terviku loomiseks ühendatud käsitöö, kõrgtehnoloogia ja võidusõiduelemendid. Seda kombinatsiooni on ka visuaalselt näha. Jõuliste piirjoontega pikendatud kerest õhkub unikaalset sõidukogemust ka paigal seistes. Erakordsed detailid rõhutavad sõiduki erakordset olemust nii väljas kui ka sees. Salongis loovad valikulised BMW Individual kollektsiooni oivalised materjalid erakordseid visuaalseid ja katsutavaid standardeid.

MEISTERLIK SPORTLIKKUSBMW M6 Gran Coupé disain.

Ekstravagantsus, mida tunned igas joones. BMW M6 Gran Coupés on hingematva terviku loomiseks ühendatud käsitöö, kõrgtehnoloogia ja võidusõiduelemendid. Seda kombinatsiooni on ka visuaalselt näha. Jõuliste piirjoontega pikendatud kerest õhkub unikaalset sõidukogemust ka paigal seistes. Erakordsed detailid rõhutavad sõiduki erakordset olemust nii väljas kui ka sees. Salongis loovad valikulised BMW Individual kollektsiooni oivalised materjalid erakordseid visuaalseid ja katsutavaid standardeid.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

BMW M6 Gran Coupé ainulaadne loomus on nähtav iga nurga alt. Ees olevad õhuavad rõhutavad auto sportlikku olekut juba esimest pilgust. Nagu ka kõik teised selle elegantse neljaukselise mudeli detailid, on need loodud põhimõttel, et esmatähtis on funktsionaalsus, mis tagab kahekordsete ribidega M-stiilis neerukujulise iluvõre taga asuvale mootorile küllaldaselt värsket õhku. Eriomane küljejoon algab kohe M-stiilis iluvõre detailide juurest. See liigub jõuliselt laienenud rattakoobastest kuni jõulise tagaosani, mis on raamiks M-mudelitele eriomastele kahele summutitorule. Difuusor, nagu katuski, on valmistatud kergest süsinikkiust. Värviviimistlus toonis Pure Metal Silver rõhutab veelgi BMW M6 Gran Coupé välimust. See suurepärane BMW Individual paketti kuuluv valik lummab vaatajat ja mähib auto kere justkui vedelasse metalli.

KAUDNE JA OTSENE MÕJU.

Film BMW M6 Gran Coupé disaini kohta.

KAUDNE JA OTSENE MÕJU.

Film BMW M6 Gran Coupé disaini kohta.

SALONGI DISAIN.

Avades ühe neljast uksest, avaldab sulle kohe muljet M-logoga ukselävend. Ja istudes ühele viiest täiuslikult väljaulatuvate servadega istmele, lummab sind salongi eksklusiivne atmosfäär. Igast detailist õhkub laitmatut kvaliteeti. Valikulise lisana on võimalik sõitjaid ümbritseda BMW Individual kollektsiooni parimate materjalidega. Liiste katab lisana saadaval olev peenekoeline meriinonahk toonis Platinum, mis lummab meeli erakordse pehmuse ja eksklusiivse materjali võrreldamatu lõhnaga. See kajastub kogu salongi interjööris, kus võib näha BMW Individual paketti kuuluvaid Piano Black viimistlusega salongi dekoratiivliiste ja katusepolstrit toonis Alacantara Anthracite.
BMW M6 Gran Coupé populaarseim iste on alati üks – juhiiste. Täiuslikult ergonoomiline ja traditsiooniliselt juhile orienteeritud juhiiste on ideaalne keskkond nii pikkadeks kui ka lühikesteks sõitudeks. Ja et juht saaks kõigel silma peal hoida, projitseerib valikuline täisvärviline Head-Up Display kogu tähtsa teabe otse esiklaasile.

SÜSINIKKIUST KATUS.

Süsinikkiuga tugevdatud plastist katus, mis on osa BMW intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab vähendada auto massi ja toob selle raskuskeskme allapoole. Rattakoormuse vähenenud muutumise tulemusel suurenevad kurvides sõites auto kärmus ja dünaamika ning rehvide kulumine on kiirendamisel ja pidurdamisel optimaalsem.
Süsinikkiust katuse erakordsed piirjooned rõhutavad M-disaini dünaamilisi jooni. Süsinikkiuga tugevdatud plasti kiustruktuuris on nähtav katusekonstruktsiooni keerukas mitmekihiline konstruktsioon, mis nagu ka esiklaas, on kinnitatud spetsiaalse liimtehnoloogia abil.

M-VÄLISPEEGLID.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-välispeeglid on aastakümneid olnud sportliku ja dünaamilise M-disaini sümboliks. Kaheosalise alusega kere külge kinnitatuna rõhutavad need auto ilu ja väljendavad tehnilist täpsust, lisades külgedele iseloomu, dünaamilisust ja aerodünaamilisi detaile.

VELJED.

Võimsuse väljendus. Ainult BMW M6 Gran Coupé jaoks saadaval olevad 20-tollised 343 M-kergmetallveljed võtavad kokku selle sportauto olemuse. Poleeritud ja toonis Orbit Grey pindade lummavad kontrastid muudavad hübriidrehvid silmapaistvaks. Veelgi sportliku välimuse jaoks on valikulise lisana saadaval 20-tollised Double-spoke style 433 M-kergmetallveljed. Need on saadaval mustana ning need lisavad asfaldil BMW M6 Gran Coupé sõidukile veelgi karismat.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas oma detailis – tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund: BMW Individual BMW M6 Gran Coupé jaoks.

Isikupära väljendus.

 • BMW Individual välisilmele

  Võimsus, elegants, veenvus. BMW Individual toonis Pure Metal Silver värviviimistlusega BMW M6 Gran Coupé kirjeldamiseks piisab vähesest. Selle viimistluse unikaalne kvaliteet on see, et see loob voolava metalli mulje. See omakorda rõhutab sõiduki esteetika ja sportlikkuse, olles samas luksuslik. Lisaks toonile Pure Metal Silver on valikus veel üksteist BMW Individual värviviimistlust. Näiteks Tanzanite Blue Metallic, mille intensiivse tumesinise värvi ja otsese valguse käes välja tuleva lummava türkiissinise koosmõjul on oma karismaatiline efekt. Siin on veel tooni Frozen Grey Metallic siidiselt matt pind, kus on ühendatud rõhutatud kohalolu elegantse väljapeetusega.
  Ilmselgelt on BMW Individual värviviimistluste valik äärmiselt lai – eksimatult sportlikust väga eksklusiivseni.

  • Värvihooldustoodete juurde
 • BMW Individual salongile

  Uue tähendusega eksklusiivsus, taasavastatud individuaalsus – BMW M6 Gran Coupé salong BMW Individual varustusega. Kombinatsioon, mida disainerid eriti soovitavad, on sametpehme peene tekstuuriga Merino täisnahk rabavas toonis Platinum, Alcantara katusepolster ja ajatult kaunis mustad Piano Finish salongi dekoratiivliistud. Selle tulemusel luuakse kutsuvalt kerge keskkond, mis suurendab salongi ruumitunnetust ja ilmselgelt ka peegeldab värviviimistluse erakordset kvaliteeti.
  Aga see pole kõik! Lisaks toonile Platinum on valikus veel neli BMW Individual Merino nahka ja neil kõigil oma ainulaadsed nüansid ja omadused. Cohiba Brown on märkimisväärne näide. Selle värv meenutab tuttavaid käsitsi rullitud sigareid ja lõhn on sama meeldejääv. Asja saab kokku võtta veel kahe BMW Individual valikusse kuuluva väärispuidust salongi dekoratiivliistu valikuga.

  • Värvihooldustoodete juurde
  • Puiduhooldustoodete juurde