KOHE ASJA KALLALE ASUV SOORITUSVÕIME.

M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M GmbH insenerid loovad mootoreid, mis on tõelised meistriteosed. Ülitõhusa kahe turboülelaaduriga M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on ideaalne piirsituatsioonides sõitmiseks. Kergest vajutusest gaasipedaalil piisab, et nautida jõuülekannet, mis on nii spontaanne kui ka ühtlane.

Loe lisaks

M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR.

Muudab võimsuse imestuseks. M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on M-seeria jõuallikate kroonijuveel. Selle tohutu 560 hj (412 kW) ja 680 Nm jõud on igal ajal kättesaadav tänu uuenduslikule TwinScroll turboülelaaduri kontseptsioonile ja seda saab valikulise M- Competition paketiga suurendada veel 600 hobujõuni.
 

See on võimalik tänu mootori kõrgetele pööretele, turboülelaadurile ja sellistele tehnoloogilistele tippsaavutustele nagu Valvetronic ja täppississepritse. Täis pöördemoment saavutatakse umbes 1500 p/min juures, mis tagab peaaegu täielikult lineaarse jõuülekande väljundkõvera ning toob juhi näole naeratuse. M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor näitab tänu intelligentsetele BMW EfficientDynamics tehnoloogiatele, nt regeneratiivpidurdusele, et võimsus ja ökonoomsus ei välista teineteist. Nende abil on keskmine kütusekulu ainult 10,3 liitrit 100 km kohta.

 • M TwinPower Turbo
  Silindrid/klapid
  8/4
  Töömaht cm³
  4,395
  Kolvi käik/diameeter millimeetrites
  88.3/89.0
  Max võimsus (kW) (hj) p/min juures
  412 (560) / 6,000-7,000
  Max pöördemoment Nm p/min juures
  680/1,500-5,750
  Kokkusurumise määr: 1
  10.0