JUHATA TEED. NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW M6 Gran Coupé BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Alati sammukese teistest ees koos BMW ConnectedDrive funktsioonidega. Teenused ja rakendused võimaldavad sul hoida BMW M6 Gran Coupé igakülgselt ühendatuna. Et teabele, meelelahutusele ja teenustele oleks juurdepääs autost lahkumata. Kasuta erinevaid funktsioone (nt motospordi funktsioonid) rakendusega BMW M Laptimer. Liiklusolude kohta annab reaalajas teavet RTTI-süsteem. Või vali veebipõhise meelelahutussüsteemi kaudu mugavalt miljonite laulude hulgast oma lemmikud.

 

 • BMW ConnectedDrive teenus ei ole Eestis täiel määral kättesaadav.
Loe lisaks

BMW CONNECTEDDRIVE'I TEENUSED.

ConnectedDrive’i teenused avavad ukse BMW digitaalsesse maailma. Sõidukisisesed rakendused võimaldavad alati värskete uudiste ja ilmateatega kursis olla. Süsteemis on ka Office’i ja veebiotsingu kasutamise võimalus. Teiste digiteenuste ostmiseks on vajalik ConnectedDrive’i teenuste põhipakett.

 • BMW ConnectedDrive pood

  BMW ConnectedDrive pood on avatud igal ajal ja kõikjal. Neid teenuseid saab paindlikult valida ja tellida mis tahes ajal pärast BMW ostmist. Tänu sellele saavad kliendid igal ajal olenevalt vajadusest otse autost valida kõiki saadavalolevaid BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi.
  BMW ConnectedDrive poest tellitavad teenused ja rakendused on spetsiaalselt BMW juhtide vajaduste ja nõudmiste rahuldamiseks. Valida saab ka teenuste kestuse. Nii saavad kliendid teenuse tellida konkreetseks ajaperioodiks, näiteks puhkuse ajaks.
  BMW ConnectedDrive poodi pääseb BMW sõidukist või kliendiportaali My BMW ConnectedDrive kaudu. Värskelt tellitud teenustele ja rakendustele saad juurdepääsu autost veidi aega pärast nende valimist ja ostmist. BMW ConnectedDrive poest leiab pidevalt värskendatud teavet saadavalolevate teenuste ja rakenduste valiku kohta.

 • Apple CarPlay® ettevalmistamine

  Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Preparation for Apple CarPlay® annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.

BMW CONNECTED.

Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella või Amazon Echo abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.

RAKENDUS BMW M LAPTIMER.

Rakendusega BMW M Laptimer on võimalik kurv kurvi järel täpselt salvestada rallirajal saavutatud tulemused ja neid seejärel sõidusoorituse parandamiseks analüüsida. Rakendus kogub BMW anduritega sõidukilt täpseid andmeid ja näitab tulemusi keskpaneeli ekraanil. Süsteemi juhitakse iDrive juhtseadmelt. Salvestamise ajal näitab BMW M Laptimer GPSi asendit, kiirust, kiirendust, tagantkiirendust (G-force), ringi aega ja kiirendust teatud kiiruseni (nt 0–100 km/h). Olenevalt sõiduki varustusest ja väljalaskeaastast võib mõõdetavate väärtuste hulgas olla ka gaasipedaali asend, roolinurk, aeglustus, pöörded ja käik ning kütusekulu. Salvestatud teavet saab jagada sotsiaalmeedias või saata e-postiga.

CONCIERGE TEENUSED.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad. Teenuseperiood on kolm aastat.

VEEBIPÕHINE MEELELAHUTUS.

Ideaalne muusikapala igaks olukorraks, igale teele ja igaks meeleoluks. Veebipõhine meelelahutus sisaldab BMW sõidukis vahetut ja piiramata juurdepääsu üle 22 miljonile muusikafailile, ilma et peaks kasutama nutitelefoni või muud lisaseadet. Saadaval on palju lugusid igale maitsele. Niipea kui autos esitatakse mõne artisti lugu või albumit, laaditakse see automaatselt auto kõvakettale. Nii on tagatud katkestusteta kuulamisnauding.
Veebipõhise meelelahutuspakkumisega saab mis tahes BMW muusikapartneri, näiteks Napsteri juures avada piiramatu mahuga konto, mida saab lisatasu maksmata kasutada kuues Euroopa riigis: Saksamaal, Prantsusmaal, ÜK-s, Itaalias, Hispaanias ja Hollandis.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja kalkuleerib vajadusel alternatiivse marsruudi. Piirkondlik ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.

KAUGJUHITAVAD TEENUSED.

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta oma esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid.

INTELLIGENTNE HÄDAABIKÕNE.

Õnnetuse korral on aeg otsustava tähtsusega. Intelligentne hädaabikõne oskab vajadusel abi kutsuda ja võib nii koguni elusid päästa. See võtab ühendust eriväljaõppe saanud kõnekeskusetöötajaga, kes pakub sulle ja kaassõitjatele vajalikku abi kuni päästetöötajate saabumiseni. Süsteem saadab vajaliku info ka otse päästetöötajatele.