VÕIMSUSE TÄIUSLIK KUJU.

BMW M6 Gran Coupé.

VÕIMSUSE TÄIUSLIK KUJU.BMW M6 Gran Coupé.

Combined consumption in l/100 km 

9.9

CO2 emissions in g/km 

231

Max pöördemoment Nm p/min juures

680/1500–5750

Üksikud detailid on muljetavaldavad ja nende kombinatsioon on võimas: BMW M6 Gran Coupé on palju enamat kui kõrge sooritusvõimega tehnoloogiate täiusliku seadistusega segu. See on BMW M-inseneride kogemuse ja käsitööoskuse kehastus. Sellel on reibas ja majesteetlik iseloom, mida pead ise kogema. Eelistatavalt ühel viiest täiuslikult väljaulatuvate servadega istmel. Soovi korral ümbritsetuna BMW Individual kollektsiooni parimate materjalidega. Eksimatult äratuntavate topeltsummutitorude tasakaalustatud heli annab teada 560 hj M TwinPower Turbo V8-bensiinimootori suurepärasest võimsusest. Erinevate tehnoloogiate, nt Drivelogic-süsteemiga topeltsiduriga M-käigukasti ja valikuliste süsinikkiust keraamiliste M-pidurite sümbioos muudab BMW M6 Gran Coupé M-filosoofia sütitavaks peegelduseks. Ning seda kogemust saab veelgi tugevdada. Valikuline M-võistluspakett suurendab nii sooritusvõimet kui ka võimsa kere taga peituval juhiistmel oleva inimese pulsisagedust.

AVASTA BMW M6 GRAN COUPÉ.

Disain.

BMW M6 Gran Coupé ainulaadne loomus on nähtav iga nurga alt. Ees olevad õhuavad rõhutavad auto sportlikku olekut juba esimest pilgust. Nagu ka kõik teised selle elegantse neljaukselise mudeli detailid, on need loodud põhimõttel, et esmatähtis on funktsionaalsus, mis tagab kahekordsete ribidega M-stiilis neerukujulise iluvõre taga asuvale mootorile küllaldaselt värsket õhku. Eriomane küljejoon algab kohe M-stiilis iluvõre detailide juurest. Avades ühe neljast uksest, avaldab sulle kohe muljet M-logoga ukselävend. Ja istudes ühele viiest täiuslikult väljaulatuvate servadega istmele, lummab sind salongi eksklusiivne atmosfäär. Igast detailist õhkub laitmatut kvaliteeti. Valikulise lisana on võimalik sõitjaid ümbritseda BMW Individual kollektsiooni parimate materjalidega. Liiste katab lisana saadaval olev peenekoeline meriinonahk toonis Platinum, mis lummab meeli erakordse pehmuse ja eksklusiivse materjali võrreldamatu lõhnaga.

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW M GmbH filosoofia on BMW M6 Gran Coupés elavalt esindatud. Ideaalne kaalujaotus, motospordist ülevõetud tehnoloogia ja kergete materjalide nutikas kasutamine tõotavad maksimaalset dünaamilist sooritusvõimet. Kergem süsinikkiust katus mitte ainult ei suurenda ökonoomust, vaid tänu madalamale raskuskeskmele suureneb näiteks ka kiirus. Ideaalne pakett veelgi sportlikumaks sõidukogemuseks – ületamatult luksuslikus keskkonnas.

Võistluspakett.

Tõelise võidusõidu tunne: võistluspaketi abil saad täiustatud mootorivõimsuse, vahetuma roolimise ja eriseadistusega vedrustuse, mis kindlustavad, et BMW M6 Gran Coupé toob teedele veelgi suurema jõudlustaseme. M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori võimsus on 412 kW asemel 423 kW. Suurem võimsus saavutatakse võimendusrõhu suurendamisega mootori kõrgematel pööretel. Sportmudeli väljalaskesüsteem loob eriti dünaamilise mootori hääle, mis on loodud põnevust tekitama. Sellel mudelil on spetsiaalvedrustus ja dünaamiliselt vahetu roolisüsteem, mis tagavad, et sõiduk toimib nii rallirajal kui ka igapäevakasutuses erakordse täpsusega. Maanteel püüab võistluspakett pilke eksklusiivsete hübriidrehvidega 20-tolliste M Double-spoke style 601 kahevärviliste M-kergmetallvelgede ja sportmudeli väljalaskesüsteemi musta kroomviimistlusega topeltsummutiga.

412 kW

Muudab võimsuse imestuseks. M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor on M-seeria jõuallikate kroonijuveel. Selle tohutu 560 hj (412 kW) ja 680 Nm jõud on igal ajal kättesaadav tänu uuenduslikule TwinScroll turboülelaaduri kontseptsioonile ja seda saab valikulise võistluspaketiga täiendavalt suurendada 600 hj.
See on võimalik tänu mootori kõrgetele pööretele, turboülelaadurile ja sellistele tehnoloogilistele tippsaavutustele nagu Valvetronic ja täppississepritse. Täiskiirusel on pöördemoment u 1500 p/min, mis tagab peaaegu täielikult lineaarse jõuülekande märkimisväärse võimsuse ning samuti toob juhi näole naeratuse. M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor näitab tänu intelligentsetele BMW EfficientDynamics süsteemidele, nt regeneratiivpidurdusele, et võimsus ja ökonoomsus ei välista teineteist. Nende abil on keskmine kütusekulu ainult 9,9 liitrit 100 km kohta.