VÕIMSUSE TÄIUSLIK KUJU.

BMW M6 Gran Coupé.

VÕIMSUSE TÄIUSLIK KUJU.BMW M6 Gran Coupé.

Combined consumption in l/100 km 

10,3

CO2 emissions in g/km 

236

Max pöördemoment Nm p/min juures

680/1500–5750

Üksikud detailid on muljetavaldavad ja nende kombinatsioon on võimas: BMW M6 Gran Coupé on palju enamat kui kõrge sooritusvõimega tehnoloogiate täiusliku seadistusega segu. See on BMW M-inseneride kogemuse ja käsitööoskuse kehastus. Sellel on reibas ja majesteetlik iseloom, mida pead ise kogema. Eelistatavalt ühel viiest täiuslikult väljaulatuvate servadega istmel. Soovi korral ümbritsetuna BMW Individual kollektsiooni parimate materjalidega. Eksimatult äratuntavate topeltsummutitorude tasakaalustatud heli annab teada 560 hj M TwinPower Turbo V8-bensiinimootori suurepärasest võimsusest. Erinevate tehnoloogiate, nt Drivelogic-süsteemiga topeltsiduriga M-käigukasti ja valikuliste süsinikkiust keraamiliste M-pidurite sümbioos muudab BMW M6 Gran Coupé M-filosoofia sütitavaks peegelduseks. Ning seda kogemust saab veelgi tugevdada. Valikuline M-võistluspakett suurendab nii sooritusvõimet kui ka võimsa kere taga peituval juhiistmel oleva inimese pulsisagedust.

AVASTA BMW M6 GRAN COUPÉ.

Disain.

BMW M6 Gran Coupé ainulaadne loomus on nähtav iga nurga alt. Ees olevad õhuavad rõhutavad auto sportlikku olekut juba esimest pilgust. Nagu ka kõik teised selle elegantse neljaukselise mudeli detailid, on need loodud põhimõttel, et esmatähtis on funktsionaalsus, mis tagab kahekordsete ribidega M-stiilis neerukujulise iluvõre taga asuvale mootorile küllaldaselt värsket õhku. Eriomane küljejoon algab kohe M-stiilis iluvõre detailide juurest. Avades ühe neljast uksest, avaldab sulle kohe muljet M-logoga ukselävend. Ja istudes ühele viiest täiuslikult väljaulatuvate servadega istmele, lummab sind salongi eksklusiivne atmosfäär. Igast detailist õhkub laitmatut kvaliteeti. Valikulise lisana on võimalik sõitjaid ümbritseda BMW Individual kollektsiooni parimate materjalidega. Liiste katab lisana saadaval olev peenekoeline meriinonahk toonis Platinum, mis lummab meeli erakordse pehmuse ja eksklusiivse materjali võrreldamatu lõhnaga.
Loe lisaks

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW M GmbH filosoofia on BMW M6 Gran Coupés elavalt esindatud. Ideaalne kaalujaotus, motospordist ülevõetud tehnoloogia ja kergete materjalide nutikas kasutamine tõotavad maksimaalset dünaamilist sooritusvõimet. Kergem süsinikkiust katus mitte ainult ei suurenda ökonoomust, vaid tänu madalamale raskuskeskmele suureneb näiteks ka kiirus. Ideaalne pakett veelgi sportlikumaks sõidukogemuseks – ületamatult luksuslikus keskkonnas.
Loe lisaks

M- Competition pakett.

Tõelise võidusõidu tunne: M Competition paketi abil saad täiustatud mootorivõimsuse, vahetuma roolimise ja eriseadistusega vedrustuse, mis kindlustavad, et BMW M6 Gran Coupé toob teedele veelgi suurema jõudlustaseme.

M-seeria TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori võimsus on 412 kW asemel 423 kW. Suurem võimsus saavutatakse võimendusrõhu suurendamisega mootori kõrgematel pööretel. Sportmudeli väljalaskesüsteem loob eriti dünaamilise mootori hääle, mis on loodud põnevust tekitama. Sellel mudelil on spetsiaalvedrustus ja dünaamiliselt vahetu roolisüsteem, mis tagavad, et sõiduk toimib nii võistlusrajal kui ka igapäevakasutuses erakordse täpsusega. Maanteel püüab M Competition pakett pilke eksklusiivsete hübriidrehvidega 20-tolliste M Double-spoke style 601 kahevärviliste M-kergmetallvelgede ja sportmudeli väljalaskesüsteemi musta kroomviimistlusega topeltsummutiga.
Loe lisaks

Kütusekulu ja CO2-heide.

  • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Need (3)-ga märgitud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

    CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.