BMW M850i xDrive Gran Coupé, informeeri, varustus, tehnilised andmed

8

BMW M850I XDRIVE GRAN COUPÉ

8

BMW M850I XDRIVE GRAN COUPÉ

8BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Kõrvuti progressiivse disaini ja silmapaistva sooritusvõimega pakub BMW M850i xDrive Gran Coupé ka laia valikut atraktiivseid lahendusi ja tehnilisi uuendusi. Saa ülevaade tehnilistest andmetest ja imetle teedrajavaid juhiabi- ja ühenduvussüsteeme, mis pakuvad murrangulist ja mugavat mobiilsust kõige kõrgemal võimalikul tasemel, sportlikus ja luksuslikus keskkonnas.

Loe lisaks

SUUREPÄRANE SOORITUSVÕIME PARIMAS VORMIS

BMW M850I XDRIVE COUPÉ DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW M850i xDrive Gran Coupé disain on defineeritud läbi ülimate esteetiliste standardite ning on inspireeriv iga nurga alt. Ja inspiratsioon jätkub rooli taga. Esmalt tänu sportlikule ja luksuslikule salongile, mis rahuldab ka kõige eksklusiivsemaid nõudmisi. Teiseks, tänu muljetavaldavalt sportlikule iseloomule, mis põhineb autospordist pärinevatel jõuülekandel ja šassii komponentidel, pakutakse maksimaalset sooritusvõimet võrreldamatult kõrgel tasemel puhast sõidunaudingut.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, disain, sõidudünaamika, varustus
  • Disain
  • Sõidudünaamika
BMW M850i xDrive Gran Coupé, klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus

Avatuna pakub elektriline klaasist panoraamkatus liug- ja tõstefunktsioonidega rikkalikult värsket õhku, suletuna aga loob salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Avamiseks ja sulgemiseks saab kasutada lülitit, aga ka sõiduki võtit. Olemas on ka rullitav päikesekate ja tuuledeflektor. Panoraamkatus tagab katkematu klaasist välisilme esiklaasist tagumiseni.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M Carboni kerepakett

M Carboni kerepakett

M Carboni kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Küljespoileri elemendid ees põrkeraual, üks ribi õhuvõtuava keskel, küljepeeglite katted ja summutitoru äärised on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketi lõpetab spetsiifilise geomeetriaga difuusori sisedetail auto tagaosas.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed külgspoilerid ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M-sportistmed

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Eraldi on reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW Individuali täisnahkpolster 'Merino'

BMW Individuali täisnahkpolster 'Merino'

BMW Individual peene tekstuuriga täisnahkpolster 'Merino' on saadaval arvukates nägusates värvitoonides ja -kombinatsioonides, avaldades muljet nahkpolstri eksklusiivse kvaliteediga, mis rahuldab ka kõige nõudlikumad maitsed. Ulatuslik kvaliteetse naha kasutamine annab tulemuseks sileda naturaalse nahkpolstri, mida ei ole kunstlikult kohrutatud või pinda töödeldud. Nahk on eriti kohev, pehme ja hingav ning on peenelt kaunistatud eksklusiivsete dekoratiivõmbluste ja elegantsete pistetega.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M-paketi nahkkattega rool

Nahkkattega M-rool

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M embleem. Rooli Walknappa' Black nahast ääris kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut, sportlikku roolimiskogemust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé , BMW TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronicu klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injectioni bensiini otsesissepritsega. Selle tippvõimsus on 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Kaks turboülelaadurit asuvad kompaktselt silindrialuste vahel.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, kohanduv M vedrustus Professional

Kohanduv M-vedrustus Professional

Kohanduv M-vedrustus Professional ühendab endas kohanduva M-vedrustuse tehnoloogia, kerestabilisaatori ja integreeritud aktiivrooli. Tulemuseks on ülim sõidustabiilsus ja -dünaamika.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning sõites erineva pinnaga teedel. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, M-sportpidurid

M-sportpidurid

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, sportmudeli väljalaskesüsteem

Sportmudeli väljalaskesüsteem

Sportmudeli väljalaskesüsteem pakub võimsat ja sportlikku heli, mida saab reguleerida vastavalt sõiduolukorrale ja juhi soovidele. See muudab sõidu emotsionaalseks heliliseks kogemuseks, eriti sportliku sõidustiili puhul.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW xDrive

BMW xDrive

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus kõigis sõiduolukordades. Uuenduslik võrgustik kõigi sõiduki külgsuunas mõjuvate dünaamiliste jõufunktsioonide kontrollimiseks lubab asetusi haardumisele orienteeritud ja maksimaalse sportlikkuse sõidudünaamika vahel.

KOGE TULEVIKKU IGA LÄBITUD KILOMEETRIGA

BMW M850I XDRIVE GRAN COUPÉ INNOVAATILISED TEHNOLOOGIAD

Nautides muljetavaldavat sportlikku sõitu BMW M850i xDrive Gran Coupé mudeliga, saad tuge paljudelt innovaatilistelt tehnoloogiatelt. Viimase põlvkonna isikustatud juhtimiskontseptsiooni paindlikud võimalused, nagu häälkäsklused, puutetundlik ekraan või iDrive’i juhteseade, tõestavad seda veenvalt. Lisaks abistavad erinevates sõiduolukordades juhti BMW intelligentne isiklik assistent ja osaliselt autonoomne juhiabisüsteem. Selle tulemusena muutub iga sõit turvalisemaks, mugavamaks ja lõõgastavamaks.
BMW M850i xDrive Gran Coupé uuenduslikud tehnoloogiad
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW intelligentne isiklik assistent

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
Digitaalne võtiBMW M850i xDrive Gran Coupé, digitaalne võti

Digitaalne võti

Miks kasutada süütevõtit, kui sul on kaasas oma Androidi telefon? Digitaalse võtme või kaardiga saad oma BMW-d lukustada ja avada ning isegi mootori käivitada ilma füüsilist võtit kasutamata. Selle saab Androidi nutitelefonisse laadida rakenduse BMW Connected abil ning seejärel pere ja sõpradega jagada.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, In-Car Experiences

In-Car Experiences

Sinu BMW intelligentne isiklik assistent hoolitseb sinu eest. Ta ergutab, et hoida sind sõiduvormis, või pakub lõõgastumisvõimalusi pingelise tööpäeva lõppedes. Oma Vitalize- ja Relax-programmidega funktsioonis Caring Car, valvab BMW intelligentne isiklik assistent sinu heaolu üle sõidu ajal.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja maksimaalset turvalisust ülioluliste või monotoonsete sõitude ajal koos roolimise ja sõidurajal püsimise assistendi, sõiduraja vahetamise assistendi, hädapeatuse assistendi, kohaliku ohu hoiatuse, sõiduraja hoidmise assistendiga koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega ja teiste funktsioonidega.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, aktiivne parkimiskontroll, avariipidurdusfunktsioon, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW M850i xDrive Gran Coupé technical data

BMW 8 Series Grand Coupe tehnilised andmed

Kütusekulu ja CO2-heide

MW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 10,0–9,9
CO2-heide g/km (keskmine): 229–226

Informatsioon kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EU) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.


Loe lisaks