VÕIMSUSEL EI OLE KUNAGI VAREM OLNUD NÕNDA PALJU RUUMI.

BMW X5 M mudeli M-disain.

VÕIMSUSEL EI OLE KUNAGI VAREM OLNUD NÕNDA PALJU RUUMI.

BMW X5 M mudeli M-disain.

Sportauto, mis mahutab mugavalt viis inimest. Mitmekülgne mudel, mille autoriteetne ilme tagab kindlasti adrenaliinitulva. Selle Sports Activity Vehicle disainist õhkub impulsiivset temperamenti juba esimesest pilgust. Vastuolu, mille BMW X5 M kergusega ühendab. See sõiduk tähendab puhast pühendumust sooritusele ning mugavust, millele sportautode seas vastast pole.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

VÕIMSUSEL EI OLE KUNAGI VAREM OLNUD NÕNDA PALJU RUUMI.BMW X5 M mudeli M-disain.

Sportauto, mis mahutab mugavalt viis inimest. Mitmekülgne mudel, mille autoriteetne ilme tagab kindlasti adrenaliinitulva. Selle Sports Activity Vehicle disainist õhkub impulsiivset temperamenti juba esimesest pilgust. Vastuolu, mille BMW X5 M kergusega ühendab. See sõiduk tähendab puhast pühendumust sooritusele ning mugavust, millele sportautode seas vastast pole.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Esimese asjana püüab pilku lai esispoiler. Suured õhu sisselaskeavad annavad aimu, et tegu on tõelise jõujaamaga, mis on alati valmis kohalt võtma. Kaheosaline neerukujuline M-iluvõre on ümbritsetud kroomitud raamiga. Pilgu suunavad küljele efektsed esituled, kus küljejoon ja suured küljekarbi katted aitavad sõidukile anda kiilukujulise vormi, rõhutades nii selgesti selle majesteetlikku olemust. BMW X5 M mudeli tagaosa on omakorda jagatud horisontaaljoontega, mis annavad sellele veel dünaamilisema välimuse ja rõhutavad selle laia välimust. Kroomkattega kaheosaline summutitoru suure tagaspoileri all ja difuusor on pärit motospordimaailmast. BMW X5 M on varustatud ideaalselt sportlike eesmärkide täitmiseks ning pakub samas igapäevamugavust ja vastupidavust, mida oleme X-mudelitelt harjunud ootama.

VÕIMSUS VÕIB OLLA KA ATRAKTIIVNE.

VÕIMSUS VÕIB OLLA KA ATRAKTIIVNE.

Tutvu interaktiivselt BMW X5 M disainiga.

Loe lisaks

SALONGI DISAIN.

Omaette klass: BMW X5 M mudelis kohtub luksuslikkus sportlikkusega. Samas on kohandatav salong väga praktiline. Valikuliste multifunktsionaalsete M-istmete puhul püüavad otsekohe pilku peene tekstuuriga meriinonahk ja elegantsed kontrastvärvi tepingud. Peene tekstuuriga meriinonaha ja Alcantara katusepolstri kombinatsioon moodustab veetleva kontrasti ja on vaid üks näide eksklusiivsetest lahendustest, mida pakub BMW Individual Collection selleks, et saaksid oma salongi veelgi elegantsemaks muuta.
Armatuurlaua ja juhtelementide ääris rõhutavad detailset ja tippkvaliteediga ergonoomikat. Neid täiendavad ka matid kroomdetailid ning väärispuidust või süsinikust salongi dekoratiivliistud. M-käigukang ja sõidudünaamikanupud on suunatud juhi poole ning asuvad keskkonsoolil. Nahkkattega M-roolil asuvad käiguvahetuse labad teevad võimalikuks parema sõidutunnetuse ja kõrgem istumisasend annab ümbrusest suurepärase ülevaate. BMW X5 M mudeli salong ühendab ideaalselt M-mudelite ja X-mudelite disainielemendid, et anda salongile ruumikalt terviklik välimus. Tagatud on mugavus ning külluslikult adrenaliini.

MULTIFUNKTSIONAALSED M-ISTMED.

Salongis peegeldavad sõiduki välisilme dünaamikat eksklusiivsed multifunktsionaalsed M-istmed. Juhi ja kõrvalistuja päralt on täisnahkpolstriga istmed, mille peatoel on reljeefne M-logo.
Ka väga dünaamilisel sõidul tagavad sügavad istmed, külgedelt kõrge servaga polster ja nurga all paiknevad õlaosad igal ajal ideaalse seljatoestuse. Ülimugavad istmed on loodud täiendama sõiduki erakordselt sportlikku sooritust ja on pikkadel reisidel enneolematuks luksuseks.
Sportlikku välimust rõhutavad integreeritud peatoed. Istmete reguleerimiseks on palju võimalusi, näiteks elektrooniliselt reguleeritav sügavus, peatoe kõrgus ja seljatoe laius.
Istme seljatoe ülaosas paikneb süvend, mis annab sellele kergema ilme. Seda rõhutab ka vahetult süvendi all paiknev kontrastvärvi ala. Istmepadja kahekordsed kontrastvärvi tepingud annavad istmetele äärmiselt eksklusiivse välimuse, rõhutades selle meriinonahka.

KABIIN.

Selged struktuurid, tipptasemel ergonoomika ja ületamatu vaade: BMW X5 M mudeli juht ja kõrvalistuja saavad pilootideks. Istmed on väga stabiilsed ka kõige järsemates kurvides ja annavad tänu oma kõrgele asendile selge ülevaate ümberringi toimuvast. Samuti on juhil vahetu ligipääs kõigile olulistele funktsioonidele. Nahkkattega M-rool annab sõiduki üle täieliku kontrolli ja käiguvahetuse labad inspireerivad kiireid lülitusi tegema. Maksimaalse sõidunaudingu saavutamiseks saab kasutada M-sõidurežiime, mida saab aktiveerida M Drive nuppude abil. Alati vaateväljas: Head-Up Display on varustatud spetsiaalsete M-funktsioonidega, nagu käiguvahetuse tuled, mis annavad märku, millal on õige aeg käiku vahetada. Täpselt nagu motospordis, kuid eeliseks on mugavus. Õhukonditsioneer, navigatsioonisüsteem ja raadio asuvad juhi paremal küljel, nii et funktsioonidele on hea ligipääs ka kõrvalistujal.

VELJED.

BMW X5 M-mudeli põhivarustuses on 21-tollised M-kergmetallveljed Double spoke style 612 M. Erakordse sõidudünaamika saavutamiseks optimeeritud rehvid 285/35 R21 ees 325/30 R21 taga teevad võimalikuks suurepärase haakuvuse, vahetu roolireaktsiooni ja ideaalse juhitavuse.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas detailis. Tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund. BMW X5 M jaoks mõeldud BMW Individual varustuse abil.

 • BMW Individual värviviimistlused

  Väljapeetud elegants kohtub piiramatu dünaamikaga – uus BMW X5 M mudeli BMW Individual värviviimistlus toonis Pyrite Brown metallic. Tänu mikroskoopilise suurusega Xirallic®-pigmendile helgib muidu helepruun pind valguse käes hõbedaselt. See efekt jätab äärmiselt luksusliku mulje. Samuti moodustab see köitva kontrasti sõiduki muljetavaldavate mõõtmete ja jõulise välimusega. Need, kes soovivad oma BMW X5 M mudelile teistsugust loomust anda, saavad valida värviviimistluse, millel pole vastast: BMW Individual Azurite Black metallic.

 • BMW Individuali täisnahkpolster 'Merino'

  Nähtav ja tuntav isiklik luksuslikkus: uus BMW X5 M seab enneolematuid standardeid ka salongis. Tõeliselt kauni kombinatsiooni moodustab peene tekstuuriga BMW Individual meriinonahk toonis Criollo Brown, musta nahaga viimistletud armatuurlaud ning kontrastne Alcantara laepolster toonis Smoke White. Tulemuseks on võrreldamatult luksuslik õhkkond. Teised ülikvaliteetse peene tekstuuriga meriinonaha värvivalikud, mida pakub BMW Individual, võimaldavad sul oma uue BMW X5 M sõiduki tõeliselt ainulaadseks muuta. Milline värviviimistlus väljendab sinu ainulaadset iseloomu kõige paremini?

 • BMW Individual salongi dekoratiivliistud

  Ideaalne värvilahendus: BMW Individual dekoratiivliist sügavläikivas toonis Piano Black moodustab särava kontrasti siidiselt mati toonis Criollo Brown meriinonahaga. Sama muljetavaldavad on ka teised käsitsi valitud ja viimistletud väärispuidust BMW Individual dekoratiivliistud, nt kauni mustriga Sen Light Brown või efektne Ash Vulcano Brown.

 • Veel BMW Individual lisavarustust

  BMW Individual nahkviimistlusega armatuurlaua lisamine muudab salongi rafineeritumaks. Olenevalt valitud BMW Individual peene tekstuuriga meriinonahast on detailid saadaval toonides Black või Scotch Dark.
  Sõidurõõm võtab veelgi laiemad mõõtmed BMW Individual külmakastiga. Juhul kui on vaja kasutada tervet pakiruumi, saab selle hõlpsasti ja kiirelt eemaldada (saadaval eeldatavasti alates 2015. aasta aprillist).