ALISTA OMA TERRITOORIUM.

BMW X5 M.

ALISTA OMA TERRITOORIUM.BMW X5 M.

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (x)

423

Pöördemoment

750 Nm

Kiirendus 0–100 km/h sekundites

4.2

CO2-heide g/km

258

BMW X5 M ühendab traditsioonilise M-sportauto loomuse X-mudeli praktilisusega. Selle võimas M TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor, 8-käiguline M Steptronic käigukast ja M-mudelitele omane xDrive võimaldavad viia sõidunaudingu äärmusteni. Esi- ja tagaspoilerite dünaamiline välimus ja põhivarustuse 20-tollised kergmetallveljed rõhutavad auto muljetavaldavat välimust. Selle Sports Utility Vehicle interjööris on kasutatud tippklassi materjale, kõrgel paiknevad istmed on sportliku vormiga ning kõikjal on näha M-disainile iseloomulikke elemente. BMW X5 M ühendab endas parima mõlemast küljest: erakordse sooritusvõime ja juhitavuse ning samas igapäevasõitudes vajaliku praktilisuse.

PARIM RINGIAEG. ISEGI KUI SA RINGRAJAL EI OLE.

Motospordist pärit omadused.

Oma suurepärase aerodünaamika, muljetavaldava väleduse ja täpse juhitavusega seab BMW X5 M oma klassis uued standardid. Stardiabi annab juba algusest edumaa. Ja dünaamilise sõidu funktsioon, dünaamiline veojõu ümberjagamine ja dünaamiline vedrustuse juhtimine võimaldavad sõiduki omadusi sõidutingimuste järgi kohandada.

Loe lisaks

BMW X5 M mudeli sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW X5 M pakub kontsentreeritud võimsust, mille toob kergusega teele M-mudelite xDrive süsteem. Tagatud on suurepärane haarduvus. Kiired käiguvahetused nii manuaalselt kui ka automaatselt on võimalikud tänu standardvarustuses olevale kaheksakäigulisele M Steptronic käigukastile. M-komposiitpidurid teevad võimalikuks motospordile väärilised aeglustusnäitajad. Ja BMW EfficientDynamics tehnoloogiad tagavad, et suurepärane sooritus oleks ühendatud säästlikkusega.
Loe lisaks

BMW X5 M mudeli M-disain.

Sportauto, mis mahutab mugavalt viis inimest. Mitmekülgne mudel, mille autoriteetne ilme tagab kindlasti adrenaliinitulva. Selle Sports Activity Vehicle disainist õhkub impulsiivset temperamenti juba esimesest pilgust. Vastuolu, mille BMW X5 M kergusega ühendab. See sõiduk tähendab puhast pühendumust sooritusele ning mugavust, millele sportautode seas vastast pole.
Loe lisaks