NAGU KALLISTAKSID. METSLAST.

BMW X6 M mudeli lummav M-disain.

NAGU KALLISTAKSID. METSLAST.

BMW X6 M mudeli lummav M-disain.

Tõeliselt võimas mudel Sports Activity Coupé elegantses vormis. Loodud oma majesteetliku karakteriga tippsoorituseks. Varustatud kõigi katsumuste jaoks. Alati järskude kurvide ja avastamata teede otsingul. Ainulaadne kombinatsioon: mugavus hetkest, mil rooli istud, ning uskumatult jõuline esimesest gaasipedaalivajutusest.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

NAGU KALLISTAKSID. METSLAST.BMW X6 M mudeli lummav M-disain.

Tõeliselt võimas mudel Sports Activity Coupé elegantses vormis. Loodud oma majesteetliku karakteriga tippsoorituseks. Varustatud kõigi katsumuste jaoks. Alati järskude kurvide ja avastamata teede otsingul. Ainulaadne kombinatsioon: mugavus hetkest, mil rooli istud, ning uskumatult jõuline esimesest gaasipedaalivajutusest.
Juhtekraanil on näha uue kujundusega kasutajaliides, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta oktoobrist.

Loe lisaks

VÄLISDISAIN.

Esiosas domineerivad jõulised õhu sisselaskeavad ja lai kaheosaline neerukujuline M-iluvõre, mis annavad aimu sõiduki tohutust potentsiaalist. Neid täiendavad efektsed esituled, mille dünaamilist karakterit aitavad esile tuua kupeed meenutav siluett, M küljekarbi katted ja kaheosaline küljejoon. Valikulised 21-tollised M-kergmetallveljed võimsates rattakoobastes lausa kibelevad paigalt võtma. Atleetlik õlajoon tipneb pilkupüüdva tagaspoileriga. Otse selle all on M-tagaspoiler ja -difuuser, mida ümbritseb kaks läikivat summutitoru äärist, võttes suurepäraselt kokku sõiduki sportliku välimuse. Sind vallutab soov sisse istuda ja kogeda sõidunaudingut ühes selle kõige äärmuslikumas vormis – särtsakas sportautos, mis on loodud M-traditsioonide vaimus ja mille iga detail on välja töötatud tipptasemel sooritust silmas pidades.

HULLJULGUSE KEHASTUS.

Tutvu interaktiivselt BMW X6 M disainiga.

HULLJULGUSE KEHASTUS.

Tutvu interaktiivselt BMW X6 M disainiga.

SALONGI DISAIN.

Kõik on selge esimesest pilgust BMW X6 M salongi: lisaks sind ootavale juhiistmele on terve juhikoht välja arendatud ülisportlikku sooritust silmas pidades. Valikulised multifunktsionaalsed M-istmed oma kõrgete servadega toetavad sind järskudes kurvides. Kolme kodaraga M-sportrool koos integreeritud käiguvahetuse labadega püsib suurepäraselt käes ka järskudel pööretel. M-käigukang ja sõidudünaamikanupud on suunatud juhi poole ning asuvad keskkonsoolil ümbritsetuna põlvepolstrist, mis tagab mugavuse ka piiride katsetamisel. Siin on BMW X6 M inspiratsiooni saanud motospordist. Lisaks iseloomustab seda eksklusiivsete materjalide kasutus: näiteks täisnahkpolster toonis Aragon Brown ja kõrgläikega viimistletud süsinikust või väärispuidust dekoratiivliistud, mis on vaid mõned detailid, mis BMW X6 M luksuslikkuse esile toovad.

MULTIFUNKTSIONAALSED M-ISTMED.

Salongis peegeldavad sõiduki välisilme dünaamikat eksklusiivsed multifunktsionaalsed M-istmed. Juhi ja kõrvalistuja päralt on täisnahkpolstriga istmed, mille peatoel on reljeefne M-logo.
Ka väga dünaamilisel sõidul tagavad sügavad istmed, külgedelt kõrge servaga polster ja nurga all paiknevad õlaosad igal ajal ideaalse seljatoestuse. Ülimugavad istmed on loodud täiendama sõiduki erakordselt sportlikku sooritust ja on pikkadel reisidel enneolematuks luksuseks.
Sportlikku välimust rõhutavad integreeritud peatoed. Istmete reguleerimiseks on palju võimalusi, näiteks elektrooniliselt reguleeritav sügavus, peatoe kõrgus ja seljatoe laius.
Istme seljatoe ülaosas paikneb süvend, mis annab sellele kergema ilme. Seda rõhutab ka vahetult süvendi all paiknev kontrastvärvi ala. Istmepadja kahekordsed kontrastvärvi tepingud annavad istmetele äärmiselt eksklusiivse välimuse, rõhutades selle meriinonahka.

KABIIN.

Selged struktuurid, tipptasemel ergonoomika ja ületamatu vaade: BMW X6 M juht ja kõrvalistuja saavad pilootideks. Istmed on väga stabiilsed ka kõige järsemates kurvides ja annavad tänu oma kõrgele asendile selge ülevaate ümberringi toimuvast. Samuti on juhil vahetu ligipääs kõigile olulistele funktsioonidele. Nahkkattega M-rool annab sõiduki üle täieliku kontrolli ja käiguvahetuse labad inspireerivad kiireid lülitusi tegema. Maksimaalse sõidunaudingu saavutamiseks saab kasutada M-sõidurežiime, mida saab aktiveerida M Drive nuppude abil. Alati vaateväljas: Head-Up Display on varustatud spetsiaalsete M-funktsioonidega, nagu käiguvahetuse tuled, mis annavad märku, millal on õige aeg käiku vahetada. Täpselt nagu motospordis, kuid eeliseks on mugavus. Õhukonditsioneer, navigatsioonisüsteem ja raadio asuvad juhi paremal küljel, nii et funktsioonidele on hea ligipääs ka kõrvalistujal.

VELJED.

BMW X6 M-mudeli põhivarustuses on 21-tollised M-kergmetallveljed Double spoke style 612 M. Erakordse sõidudünaamika saavutamiseks optimeeritud rehvid 285/35 R21 ees ja 325/30 R21 taga teevad võimalikuks suurepärase haakuvuse, vahetu roolireaktsiooni ja ideaalse juhitavuse.

BMW INDIVIDUAL.

Unikaalne igas detailis. Tõeliselt eksklusiivne. Anna oma täiuseihale väljund. BMW X6 M jaoks mõeldud BMW Individual varustuse abil.

 • BMW Individual värviviimistlused

  Kõige sportlikum, isegi seistes. Siin esitleb BMW X6 M ennast BMW Individual värviviimistluses Azurite Black metallic. Midagi erilist: otseses päikesevalguses paljastab must pind oma köitvad tumesinised nüansid, mis rõhutavad BMW X6 M kere dünaamilisi kontuure. Elegantset, kuid sama pilkupüüdvat alternatiivi pakub BMW Individual värviviimistlusega Pyrite Brown metallic.

 • BMW Individual meriinonahk

  Nähtav ja tuntav luksuslikkus: BMW X6 M seab enneolematuid standardeid ka salongis. Nahk toonis Smoke White on üks viiest kvaliteetsest BMW Individual peene tekstuuriga meriinonahast, mis moodustab eriti efektse kombinatsiooni toonis Smoke White Alcantara katusepolstri ja toonis Scotch Dark nahkkattega armatuurlauaga. See kütkestavalt hele värvikombinatsioon täidab salongi tõeliselt luksusliku õhkkonnaga.

 • BMW Individual salongi dekoratiivliistud

  Loomulikult veatu kombinatsioon: väärispuidust dekoratiivliist toonis Ash Vulcano Brown loob kena kontrasti siidiselt mati suitsuvalge peene tekstuuriga BMW Individual meriinonahaga. Sama muljetavaldavad on ka teised käsitsi valitud ja viimistletud väärispuidust BMW Individual dekoratiivliistud, nagu kauni mustriga Sen Light Brown või elegantne Piano Black.

 • Veel BMW Individual lisavarustust

  BMW Individual nahkviimistlusega armatuurlaua lisamine muudab salongi rafineeritumaks. Olenevalt valitud BMW Individual peene tekstuuriga meriinonahast on detailid saadaval toonides Black või Scotch Dark.
  Sõidurõõm võtab veelgi laiemad mõõtmed BMW Individual külmakastiga. Juhul kui on vaja kasutada tervet pakiruumi, saab selle hõlpsasti ja kiirelt eemaldada.