Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (x)

423 (575) / 6000–6500

Max. Drehmoment (Nm) bei 1/min

750/2200–5000

Kiirendus 0–100 km/h sekundites

4,2

CO2-heide g/km

258

BMW X6 M ühendab M-mudelite sooritusvõime X-mudeli paindlikkusega. Selle ergas M TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor, 8-käiguline M Steptronic käigukast ja M-mudelitele omane xDrive võimaldavad viia sõidunaudingu äärmusteni. Põhivarustuses olevad 20- või 21-tollised kergmetallveljed ning esi- ja tagaspoilerite jõuline välimus annavad autole võimuka ilme. Selle Sports Activity Coupé ruumikas salong avaldab muljet esmaklassiliste materjalide, sportlike M-istmete ja iseloomuliku M-disainiga detailide suure valikuga. Tegemist on kõrge sooritusvõimega sõidukiga, millel on suurepärane kiirendus ja juhitavus, mis on äärmiselt mugav ja pakub piiramatut sõidurõõmu.

PARIM RINGIAEG. ISEGI KUI SA RINGRAJAL EI OLE.

Motospordist pärit omadused.

Oma suurepärase aerodünaamika, muljetavaldava väleduse ja täpse juhitavusega seab BMW X6 M oma klassis uued standardid. Stardiabi annab juba algusest edumaa. Ja dünaamilise sõidu funktsioon, dünaamiline veojõu ümberjagamine ja dünaamiline vedrustuse juhtimine võimaldavad sõiduki omadusi sõidutingimuste järgi kohandada.

Loe lisaks

Sõidudünaamika ja ökonoomsus.

BMW X6 M pakub kontsentreeritud võimsust, mille toob kergusega teele M-mudelite xDrive süsteem. Tagatud on suurepärane haarduvus. Kiired käiguvahetused nii manuaalselt kui ka automaatselt on võimalikud tänu standardvarustuses olevale kaheksakäigulisele M Steptronic käigukastile. M-komposiitpidurid teevad võimalikuks motospordile väärilised aeglustusnäitajad. Ja BMW EfficientDynamics tehnoloogiad tagavad, et suurepärane sooritus oleks ühendatud säästlikkusega.
Loe lisaks

Disain.

Tõeliselt võimas mudel Sports Activity Coupé elegantses vormis. Loodud oma majesteetliku karakteriga tippsoorituseks. Varustatud kõigi katsumuste jaoks. Alati järskude kurvide ja avastamata teede otsingul. Ainulaadne kombinatsioon: mugavus hetkest, mil rooli istuda, ning uskumatult jõuline esimesest gaasipedaalivajutusest.
Loe lisaks