SUUREPÄRANE VAATEPILT NII SEEST KUI KA VÄLJAST.

BMW X4 mugavus ja funktsionaalsus.

Tõeliselt ruumikas salong: BMW X4 välisdisainis avaldab muljet kupeele omane elegantne katusejoon. Erakordselt mugav ning samas praktiline on ka salong. Tänu standardvarustuses olevale osades 40 : 20 : 40 allalastavale tagaistme seljatoele on salongiruumi võimalik laiendada, et kõik vajalik transporditud saaks.

VÕTMETA KASUTAMINE.

VÕTMETA KASUTAMINE.

Uuenduslik ja lihtsasti kasutatav võtmeta kasutamise süsteem võimaldab sul sõiduki uksi avada ja mootorit käivitada ka ilma võtmeta. Autole lähenemisel tuvastatakse võti automaatselt ja see võib olla samal ajal näiteks püksitaskus või portfellis. Autolukk avaneb automaatselt ning juht saab autosse siseneda ja Start/Stop-nupust mootori käivitada.
Võtmeta kasutamise süsteem sisaldab ka funktsiooni Smart Opener. Integreeritud andur tuvastab tagumise põrkeraua all jala tekitatud lühikese õhulaine ja pagasiluuk avaneb ja sulgeb automaatselt kontaktivabalt.
Võtmeta kasutamise süsteem autendib juhi kaasasoleva võtme järgi.

RUUMIKUS.

Hoolimata oma kupeed meenutavast kujust on BMW X4 sisemus erakordselt ruumikas ja praktiline. Kõigi reisijate täieliku mugavuse tagavad lisaks tippkvaliteediga viimistlusmaterjalidele ka praktilised panipaigad ning ruumikas salong. Selle praktilisus peegeldub ka arvudes: viis istekohta, standardvarustuses suhtega 40 : 20 : 40 allalastav tagaiste ning pakiruumi suurus, mis on 500 liitrilt laiendatav kuni 1400 liitrini. Pakiruumi kate ning valikuline pagasipakett, millesse kuuluvad lisapagasivõrgud, kinnitusreelingud ja libisemiskindel pööratav pakiruumi põrandamatt, suurendavad veelgi igapäevast mugavust ja praktilisust, ehkki sõiduk ise on kõike muud kui igapäevane.

LISASOOJENDUS.

Taimeriga lisasoojendus võimaldab jaheda ilmaga salongi eraldi soojendada, nii et mootor on välja lülitatud. See aitab ka vältida akende jäätumist või uduseks muutumist.

Lisasoojendust saab sisse lülitada ja juhtida eraldi puldist, rakendusest BMW Connected või iDrive juhteseadmest. Soojusallikana toimib veesoojendusseade. See saab oma toite küttesüsteemilt. Seade soojendab üles ka külma mootori. See vähendab omakorda mootori soojendamise ajal kuluva kütuse kogust. Lisasoojenduse saab valitud ajaks sisse lülitada automaatselt, kui välistemperatuur on alla 15 °C, või käsitsi mis tahes temperatuuri korral. Soojemas kliimas hoiab ventilatsioon salongi mõnusalt jaheda.

PAGASILUUGI VÕTMETA AVAMINE.

Kui pärast pikemat ringi supermarketis soovid avada auto pakiruumi, tuleb selleks tavaliselt hakata kotipõhjast võtit otsima, samal ajal raskete pakkidega auto kõrval seistes. Sellistes olukordades võimaldab uuenduslik võtmeta kasutamise süsteem pakiruumi avada kontaktivabalt:
kõik, mida vajad pakiruumi avamiseks anduri abil, on kiire ja täpne jalaviibutus tagumise põrkeraua all. Kaasas peab olema vaid autovõti. Seejärel avanevad lukk ja pagasiruumi luuk ise. Pakiruumi avamiseks on tagumise põrkeraua alla paigutatud eri kõrgustele andurid, mis tuvastavad jala liikumise. See uuenduslik BMW ConnectedDrive omadus muudab pakiruumi avamise ja kõige vajaliku pealelaadimise oluliselt lihtsamaks.