JUHATA TEED NING LUBA MAAILMAL JÄRGNEDA.

BMW X4 BMW ConnectedDrive teenused ja rakendused.

Veenev, vahetu ja mitmekülgne – need omadused iseloomustavad nii BMW X4 kui ka BMW ConnectedDrive teenuseid ja rakendusi. Need teenused toovad sulle kätte sideteenused, uusima teabe ja meelelahutuse. Milliseid neist kasutada? See on juba sinu otsus.

CONNECTED DRIVE TEENUSED.

Varustusvaliku ConnectedDrive teenused on isiklikult kohandatud liikuvusassistendi BMW Connected ja BMW ConnectedDrive funktsioonide jaoks, mis pakuvad juhile teel olles mitmekülgset teavet, meelelahutust ja teenuseid.

Pakkumises on ka asukohapõhine teave, nagu uudised ja ilm, veebiotsing Google™-i kaudu ja praktilised kontoriprogrammid. Sellised teenused ja funktsioonid nagu parkimisteave ning teave reisimise ja hotellide kohta on kättesaadavad otse autost ilma nutitelefonita ConnectedDrive menüü kaudu.

Integreeritud on ka mugav ja piiramatu ligipääs valitud nutirakendustele. ConnectedDrive teenused võimaldavad ka ligi pääseda BMW ConnectedDrive poele, mille teenuseid ja rakendusi saab igal ajal ning igal pool soovi kohaselt kokku panna. Valikulise lisavarustuse ConnectedDrive teenused avavad veelgi rohkem selliseid võimalusi, mis muudavad iga reisi BMW sõidukiga tõeliseks sõiduelamuseks.

  • Apple CarPlay® ettevalmistamine

    Apple CarPlay® seadistamisel saab juht sõidu ajal juhtmevabalt ja turvaliselt kasutada ühilduvat iPhone®-i telefoni. See võimaldab nutitelefoni sisu (nt muusika, iMessenger/tekstisõnumid, telefon, Siri ja mõned kolmandate poolte rakendused) kasutada tavapäraselt sõiduki kasutajaliideses. Seadistatud Apple CarPlay'd saab olenevalt sõiduki varustusest kasutada puutesisestusega, iDrive juhteseadmelt või hääljuhtimisega.

BMW CONNECTED.

BMW Connected on isiklik assistent, mis sind igapäevases liikumises toetab ning rahulikult ja õigel ajal sihtkohta jõuda aitab. Kõik teenused on eemalt kättesaadavad iPhone'is Apple Watchi rakenduse kaudu.

Veebist või rakendustest nagu Yelp, Apple Maps või Google Maps leitud sihtkohad saab vaid ühe klõpsuga kiiresti ja mugavalt BMW Connectedi süsteemi importida ning sujuvalt sõiduki navigatsioonisüsteemile edastada. iPhone'i kalendrisse salvestatud kohtumised koos aadressi ja soovitud saabumisajaga imporditakse automaatselt rakenduse BMW Connected liikuvasse päevakavasse. Olenevalt hetkeasukohast ja liiklusoludest arvutab BMW Connected planeeritud saabumisaja, teavitab kasutajat aegsasti ning annab talle juhised, kuidas pargitud autost lõppsihtkohta jõuda. Kui hilinemine on ootamatute liiklustakistuste või parkimiskohtade puuduse tõttu sihtkoha lähedal vältimatu, saab kasutaja lasta BMW Connectedi süsteemil saata teisele osalejale eeldatava saabumisajaga tekstisõnumi, ilma et ta peaks ise füüsiliselt telefoni kasutama. Lisaks õpib BMW Connected sagedasi sihtkohti tundma ning lisab need liikuvasse päevakavasse automaatselt.

Rakenduse BMW Connected saab alla laadida Apple'i App Store'ist.

MUUSIKA JA MEELELAHUTUS.

Kui oled oma BMW sõidukiga teel, on kogeda paljut. Kui autos mängib õige muusika, on iga sõit seiklus. Seepärast on olemas muusikarakendused, mille abil leiad õiged laulud igaks olukorraks. Oled teel tööle, poodi või puhkusele? Nüüd saad kokku panna oma isikliku raadiojaama, valida suure hulga audioraamatute seast või voogedastada olemasolevat muusikat. Seda kõike otse oma BMW ConnectedDrive teenuste abil.

CONCIERGE TEENUSED.

See on võimalus kõigile, kes on unistanud isiklikust ülemteenrist. BMW ConnectedDrive Concierge teenused. Vaid ühe nupuvajutusega saad ühenduse BMW kõnekeskusega, kus töötavad teenindajad, kes on sulle sõidu ajal otsekui isiklikuks assistendiks. Kas otsid kindlat restorani, lähimat sularahaautomaati või valveapteeki? Sind aitab BMW kõnekeskuse teenindaja, kes vajaduse korral otsitava aadressi navigatsioonisüsteemile edastab. Concierge teenused toimivad sinu mobiiltelefonist eraldiseisva süsteemina ja on lisatasuta saadaval ööpäev läbi seitse päeva nädalas nii kodu- kui ka välismaal. Selle funktsiooni kasutamiseks on vajalik ConnectedDrive teenus.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

BMW originaaltarvikute seas oleva BMW Car Hotspot süsteemi kaudu saavad reisijad sõidu ajal oma nutitelefoni, tahvelarvuti või sülearvutiga alati internetti kasutada. Pääsupunkti ülesseadmine on tänu keskmises käetoes asuvale haakuvale adapterile kiire ja lihtne. Uue LTE (long-term evolution) juhtmevaba kommunikatsioonistandardiga on võimalik kiiret internetti kasutada korraga kuni kaheksa eri seadmega. BMW-sisene Wi-Fi võimaldab kiiremat andmevahetust, parandab signaali kättesaadavust, vähendab elektromagnetilist kiirgust ja pikendab aku eluiga. Seda saab kuni 30 minutit kasutada ka sõidukist väljaspool.

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteave (Real Time Traffic Information – RTTI) hoiab sind alati kursis kõige värskema liiklusteabega. Tänu sellele oled alati kursis võimalike viivituste ja nende kestusega. Andmeid kogutakse mobiilivõrkude liikumisprofiilidest, sõidukiparkide GPS-süsteemidest, nutitelefonirakendustest ja politsei teadaannetest. Andmeid analüüsitakse sellise täpsusega, mis võimaldab liiklusummikute asukohta määrata paari meetri täpsusega. Tänu sellele saab RTTI anda reaalajas teavet maanteede, magistraalide, asulaväliste teede ja linnatänavate liiklusolude kohta ning vajaduse korral soovitada alternatiivset marsruuti.
Saadaval ainult lisavarustusena koos ConnectedDrive teenustega.