Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (35i)

225 (306) / 5800–6400

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (35i)

5.5

Maksimaalne kiirus km/h (35i)

247

Keskmine kütusekulu l / 100 km (35i)

8.3

BMW X4 tõmbab olenemata ajast ja kohast kõik pilgud endale. Tänu väljapoole suunatud kujundusele kombineerib see endas elustiili ja sooritusvõime ning sulandab seega kaks elementi, mida ei olnud selles segmendis varem tehtud: X-seeriale omane võimsus ja klassikalise kupee esteetika. Kõrge sooritusvõimega BMW TwinPower Turbo mootori ja põhivarustusega, näiteks kohanduva sportrooli ja veojõu ümberjagamisega, demonstreerib BMW X4 oma impulsiivset karakterit.

TUTVU BMW X4 SÕIDUKIGA.

BMW X4 disain.

Oma klassis ainulaadne. BMW X4 ühendab kupee välimuse BMW X-mudelite jõulise dünaamikaga.

Disain.

Üks sõiduk, üks sõnum. Selge ja eristuv. BMW X4 dünaamilised piirjooned loovad kupeele tüüpilise silueti, rõhutades sõiduki laiu õlgu ning X-mudelile omast tugevat ja stabiilset hoiakut. Selle Sports Activity Coupé muudab eksimatult äratuntavaks kaheosaline küljejoon. Valikuline M Sportpakett koos võimsate õhu sisselaskeavadega ja 20-tollised M-kergmetallveljed lasevad sõidukil oma muskleid pingutada. Ka BMW sisemusest lausa õhkub puhast enesekindlust.

Sõidudünaamika.

Vaid kerge gaasipedaali puudutus ja BMW X4 on oma elemendis. Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast suudab ära kasutada kogu mootori pakutava võimsuse. BMW X4 xDrive35d sprindib kergesti 0–100 km/h vaid 5,2 sekundiga. Intelligentne BMW xDrive nelikveosüsteem toob võimsuse teepinnale erakordselt hea haarduvusega. Standardvarustuses on ka kohanduv sportrool ja veojõu ümberjagamise funktsioon.

Sarjad ja varustus.

Kui saabub BMW X4, saab teest lava. Ja selle sooritusest saab sinu sooritus. Kohanda oma auto loomust oma soovide ja vajaduste järgi. Kas soovid veelgi rõhutada X-geene? Või tuua välja BMW X4 dünaamilised omadused? xLine, M Sportpakett ja BMW originaaltarvikud pakuvad lugematuid võimalusi, mis on kõik sinu käsutuses.