SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

BMW X5 M50d: 381 hj (280 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.

BMW X5 M50d: 381 hj (280 kW).

SEE KÕIK ON SINU: JÕUD JA ISIKUPÄRA.BMW X5 M50d: 381 hj (280 kW).

BMW M insenerilahenduse täiskogemus saab tõelisuseks BMW X5 M50d ajami, šassiitehnoloogia ja disaini koosmõjus. Tulemuseks on M Performance sõiduk, mis pakub meeliülendavat kombinatsiooni puhtast dünaamikast, mugavusest ja igapäevasest praktilisusest. See ühendab kompromissitult BMW X-mudeli omadused BMW M GmbH sooritusvõime traditsioonidega, luues nii uue sõidukiklassi.


BMW X5 M50d arvudes
Keskmine kütusekulu: 6,6 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 173 g/km

Design

BMW X5 M50d M-PERFORMANCE DISAIN.

Lisaks eksklusiivsetele M Performance omadustele on BMW X5 M50d nüüd endale saanud ka M Sportpaketi elemendid. Tänu laia esispoileri eridisainiga õhuavadele saab see Sports Activity Vehicle veelgi aukartustäratavama välimuse. M GmbH ainulaadne käekiri on nähtaval ka kõigi selle M Performance Automobiles sõiduki eri osade täpsel koostoimimisel, nii et sõiduki visuaalne ja tehniline disain on ühtviisi dünaamikale suunatud.

BMW X5 M50d EKSKLUSIIVSED OMADUSED.

BMW X5 M50d puhul võib olla kindel ainulaadses välimuses. Toonis Ferric Grey küljepeeglite ümbrised ja Dark Chrome M-logo koos samuti toonis Ferric Grey aerodünaamikapaketi elementidega muudavad sõiduki eksimatult äratuntavaks. Trapetsikujuline summutitoru on viimistletud musta kroomiga. Toonis Dark Chrome mudelimärgis tähistab lähedast suhet M GmbH-ga, mis on ilmne ka sõiduki salongis. Juhti ja kaassõitjaid tervitavad mudelitähisega lävendikatted ning käiku vahetades jääb silma M-logo kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukasti kangil.

M PERFORMANCE TWINPOWER TURBO KUUESILINDRILINE DIISLIGA TÖÖTAV REASMOOTOR.

Mootor ühendab ühisanum-otsesissepritse ja ainulaadse varieeritava turbiinigeomeetria kolmeastmelise turboülelaaduriga. Seda ainulaadset mootorit iseloomustab erakordselt kiire reaktsioon, kõrge pöördemoment isegi aeglasematel kiirustel ja lai pöördevahemik.
 

Need mootorinäitajad annavad tulemuseks spontaanse dünaamika, muljetavaldava 740 Nm pöördemomendi, 280 kW (381 hj) väljundvõimsuse ja kiirenduse 0–100 km/h vaid 5,3 sekundiga. Niisugune muljetavaldav sooritus ühendab keskmise kütusekulu 6,6 l / 100 km ja CO2-heitkogused 173 g/km, et luua silmapaistev dünaamilisuse-ökonoomsuse suhe, rõhutades taas BMW uuenduslikku jõudu.

BMW X5 M50d M PERFORMANCE MUDELITE SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW X5 M50d sõidukikontseptsiooni loomisel oli keskmes sõidudünaamika. Eesmärgiks on suurem sõidunauding koos ainulaadse mugavuse ja inspireeriva mitmekülgsusega. Sõiduki liikuv ja täpne juhitavus ning kõigi komponentide tasakaalustatud häälestus on tuntav kõigist kurvidest väljudes. Lisaks ulatuslikele modifikatsioonidele on BMW M GmbH insenerid optimeerinud selle eksklusiivse Sports Activity Vehicle vedrustuse ja roolisüsteemi detailse täpsusega.

 • Veelgi sportlikum: kohanduv M-vedrustus

  Kohanduv M-vedrustus tagab, et BMW X5 tavapärane kärmus saab mudelis BMW X5 M50d veelgi sportlikkust juurde. Varustusepakett hõlmab endas dünaamilist amortisaatorite juhtimissüsteemi ja tagasilla õhkvedrustust koos seadistusega, mis on disainitud eriti sportlikuks sõiduks. Selle üks eeliseid on täpne kontroll juhitavusomaduste üle.

 • Veelgi liikuvam: adaptiivse vedrustuse pakett Dynamic

  BMW X5 M50d puhul saavutab kohanduva vedrustuse pakett Dynamic maksimaalse reaktsioonikiiruse, täpsuse ja lateraalse dünaamika. Mudelile omane dünaamiline veojõu ümberjagamine ja dünaamiline sõit tagavad veelgi neutraalsema juhtimise ning vähendavad keha küljele vajumist kurvides.

 • Parem veojõud: BMW xDrive

  BMW X5 M50d põhivarustuses on intelligentne nelikveosüsteem ja BMW xDrive veojõu ümberjagamise süsteem, mis võimaldab saavutada kordumatu dünaamika, liikuvuse ja haarduvuse. Olenemata teekattest järgib Sports Activity Vehicle täpselt kõiki suunamuutusi märgatavalt vähemate roolimisparandustega. M Performance sõidukitele omase sõidudünaamika saavutamiseks on süsteemi ülesehituses suuremat rõhku asetatud tagasillale.

Steptronic

KAHEKSAKÄIGULINE STEPTRONIC SPORTKÄIGUKAST.

BMW X5 M50d mootori jõudluse kannab üle põhivarustuses olev kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast. Käiguvahetusprogrammide spetsiaalne M Performance häälestus on kohandatud just sellise mootori soorituspotentsiaali jaoks. Käiguvahetuse labad roolil võimaldavad käike mugavalt vahetada ka sportliku sõidu käigus. Käigukastisüsteemi funktsioonide seas on ka stardiabi, mis tagab optimaalse kiirenduse kõigis oludes. Kompaktne ehitus, väike kaal ning ideaalne koostoime automaatne Start/Stop-funktsiooniga aitavad samuti oluliselt kütusekulu ja heitkoguseid vähendada.

BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE.

Peensusteni täiustatud disain, laitmatu ajam, maksimaalne sõidudünaamika. Neid kolme omadust kehastab BMW M Performance Automobiles. BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad need mudelid oma sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii uue sõidukiklassi.

Veelgi suurem sõidunauding.

Tutvu kogu M Performance Automobiles sõidukisarjaga.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

  Sõiduulatus oleneb paljudest teguritest, nagu juhi isiklik sõidustiil, valitud marsruut, ilm, soojenduse/jahutuse kasutamine ja eeltingimused.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.