UUENDUSLIK SAAVUTUS.

BMW X5.

UUENDUSLIK SAAVUTUS.

BMW X5.

UUENDUSLIK SAAVUTUS.BMW X5.

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (50i)

330 (450) / 5500–6000

Keskmine kütusekulu l / 100 km (50i)

9,7–9,6

CO2-heide g/km (50i)

226–224

Pakiruumi maht

650–1870

Kolmandas generatsioonis ületab BMW X5 jälle oma standardeid: Sports Activity Vehicle (SAV) on silmapaistvalt luksuslik kõigis valdkondades, kus esitatakse kõrgeimaid nõudeid. Seda garanteerib lai valik intelligentseid tehnoloogiaid, mis viivad ökonoomsuse, sõidudünaamika, mugavuse ja mitmekülgsuse nii maanteel kui ka maastikul täiesti uuele tasemele.
BMW X5 xDrive40e iPerformance piltidel on näha uus BMW iPerformance Design, mis on eeldatavasti saadaval alates 2016. aasta teisest poolest.

TUTVU BMW X5 SÕIDUKIGA

Sõidudünaamika.

BMW X5 sõidudünaamika tagab sõidunaudingu iga kord, kui rooli istud – kõigis kurvides ja kõigil kiirustel. Juhiabisüsteemid tagavad ideaalse kontakti teega ka kitsastes kurvides, järskudel langustel ja suurtel kiirustel.

Mugavus.

Sõidunauding on ka mugavuse küsimus. BMW X5 laseb sul nautida ülimalt mugavaid istmeid, laitmatut helitausta ja parimat meelelahutust igal ajal.

Disain.

Tugevad karakterid on kergesti äratuntavad. BMW X5 haarab sinu tähelepanu juba esimesest pilgust ega lase seda lahti. Ja kui juba seal sees oled, saad tipptasemel juhiistmel istudes nautida iga kilomeetrit pisemagi detailini. Näiteks kõrgem istumisasend, mis annab näiteks suurepärase vaate eesolevale teele, ning salongis kasutatud kvaliteetmaterjalid.