BMW X6 tagantvaade ülevalt.

X6

BMW X6 ÜKSIKASJAD JA VARUSTUS

BMW X6 demonstreerib oma domineerivust kõikidel tasemetel. Varustatud tulevikule suunatud tehnoloogiatega, nagu kohanduv M-vedrustus Professional või adaptiivne kahe silla õhkvedrustus ja xOffroad-pakett, pakub uus X6 ainulaadset sõidudünaamikat. Uuenduslikud tehnoloogiad, nagu BMW neerukujuline iluvõre Iconic Glow võisõltumatu X-disainiga BMW Laserlight, tutvustavad sõiduki kuninglikku ja teedrajavat iseloomu. Viimase põlvkonna BMW juhiabisüsteemid tagavad suurima võimaliku turvalisuse. Salongis tervitavad sõitjaid järgmised tulevikusüsteemid, nagu termofunktsiooniga topsihoidjad või BMW Operating System 7 juhtimiskontseptsioon muljetavaldava 12,3-tollise puuteekraaniga. Pigem status pro kui status quo.

Loe lisaks
X6BMW X6 ÜKSIKASJAD JA VARUSTUS

BMW X6 MUDELID JA VARUSTUSEVALIKUD.

Autoriteetsus mitmel kujul.

BMW xLine

BMW xLine edastab jõulist sportlikkust. Välisilmes loovad väljendusrikkad kujunduselemendid eristuva X-i iseloomu, mis on äratuntav neerukujulise iluvõre ja poleeritud alumiiniumist tagaspoileri ja külgspoileri poolest, mis loovad järgmiseks seikluseks täiusliku raami.

BMW xLine edastab jõulist sportlikkust. Välisilmes loovad väljendusrikkad kujunduselemendid eristuva X-i iseloomu, mis on äratuntav neerukujulise iluvõre ja poleeritud alumiiniumist tagaspoileri ja külgspoileri poolest, mis loovad järgmiseks seikluseks täiusliku raami.

 • Välisilme

 • Salong

M-sportpakett

M-Sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks rohketele sise- ja välisdetailidele tagab M Sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Kohanduv M-vedrustus, Steptronicu sportkäigukast, M Sport väljalaskesüsteem, M-sportpidurid ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

BMW X6, M Sport package, configure.

M-Sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks rohketele sise- ja välisdetailidele tagab M Sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Kohanduv M-vedrustus, Steptronicu sportkäigukast, M Sport väljalaskesüsteem, M-sportpidurid ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

 • Välisilme

 • Salong

BMW Individuali

BMW Individuali lisavarustuse võimalused rõhutavad veelgi BMW X6 iseloomulikku välimust eksklusiivsete värviviimistluste, peenete nahkpolstrite ja salongi dekoratiivliistude koostööna.

BMW X6, BMW Individual, configure.

BMW Individuali lisavarustuse võimalused rõhutavad veelgi BMW X6 iseloomulikku välimust eksklusiivsete värviviimistluste, peenete nahkpolstrite ja salongi dekoratiivliistude koostööna.

 • Exterior

 • Interior

BMW X6 SÕIDUDÜNAAMIKA.

See ei sõida, vaid juhib.

Pole vahet, kas BMW X või BMW M, ükski pinnas ei piira ülimat sooritusvõimet. Sõidudünaamika komponendid, nagu näiteks kohanduv M-vedrustus Professional koos xDrive’i nelikveoga, annavad BMW X6 parima sooritusvõime igal pinnasel. Koge domineerivust üksikasjades.

Lähivaade BMW X6 M Sporti väljalaskesüsteemist.

M Sport väljalaskesüsteem.

Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab M Sport väljalaskesüsteemis veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori austika diskreetsem.
BMW X6 kohanduv M-vedrustus.

Kohanduv M-vedrustus.

Rehvirõhu indikaator näitab kogu aeg täpset rehvirõhku ning hoiatab automaatselt, kui rõhk peaks vähenema. Süsteemis on kasutusel spetsiaalsed andurid, mis jälgivad iga rehvi olekut, enne kui need andmed juhtmevabalt juhtseadmele edastavad. Niiviisi suudab rehvirõhu indikaator kuvada nii aeglaseid kui ka kiireid rehvirõhu vähenemisi.
BMW X6, lähivaates M Carboni küljepeeglikatted.

M Carbon küljepeeglikatted.

M Carbon peeglikatted rõhutavad sõiduki jõulist, sportlikku disaini.
BMW X6, lähivaates M Carbon tagaspoiler.

M Carbon tagaspoiler.

M Carbon tagaspoiler rõhutab sõiduki jõulist, sportlikku disaini ja vähendab märkimisväärselt tagasilla soovimatut aerodünaamilist ülestõusmist.
BMW X6 salong, fookus sportistmetel.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Dünaamiline ja mugav: standardsetel, eraldi reguleeritavatel juhi ja kaasreisija sportistmetel on arvukalt elektrilisi reguleerimisvõimalusi, sealhulgas saab muuta seljatoe laiust ja istme kallet. Koos reguleeritava reietoega tagavad kõrgem iste ja seljatoe polstrid suurepärase ergonoomilisuse ning kiireteks kurvideks rohkem küljetuge.
BMW X6 nelikveosüsteem xDrive.

xDrive.

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis aitab näiteks kurvides üle- või alajuhitavust kompenseerida.
BMW X6 salong, fookus maastikusõidu režiimidel.

xOffroad-pakett.

BMW X6-l on xOffroad-pakett, mis võimaldab igal ajal sõita ohutult ja kiiresti nii maanteel kui ka ebakindlamatel pindadel. Neli valitavat maastikusõidu režiimi kohandavad neljarattaveoga xDrive’i veelgi rohkem just hetkelise sõidupinna järgi kas liivas, kividel, kruusal või lumes.
BMW X6 salong, fookus sõidurežiimide valikul.

Sõidurežiimide valik.

Sõidurežiimide valikus on standardne režiim COMFORT, säästlik režiim ECO PRO ning dünaamilisemat sõidustiili võimaldav režiim SPORT. Uus interaktiivne funktsioon Adaptive Mode reguleerib kohanduva vedrustuse, roolisüsteemi ja Steptronicu käigukasti aegsasti sõiduoludega sobivaks.

BMW X6 OLULISEMAD DISAINIOMADUSED.

Valitseb su pulsi üle.

Juba esimesest silmapilgust vihjab BMW X6 kere puhtale jõule, mis peitub võimsas BMW TwinPower Turbo kaheksasilindrilises 530 hj bensiinimootoris. Selle sportlikku disainikeelt kroonivad tugevad 22-tollised M-kergmetallveljed V-spoke style kõrvuti teiste sportlike detailidega. Varustusvõimalused, nagu BMW neerukujuline iluvõre Iconic Glow, X-disainiga tuled BMW Laserlight ja klaasist panoraamkatus Sky Lounge lisavad veelgi iseloomulikke rõhuasetusi. Salong on sama muljetavaldav tänu eksklusiivsetele disainidetailidele, nagu klaasdetailid Crafted Clarity, sportistmed ja salongivalgustus.

Man leaning on BMW X6 in lateral perspective in front of an urban setting.
Lähivaade ülevalt BMW X6 neerukujulisele iluvõrele ‘Iconic Glow’.

BMW neerukujuline iluvõre 'Iconic Glow'.

BMW neerukujuline iluvõre 'Iconic Glow' on visuaalselt väga muljetavaldav. Uuendusliku LED-kiu tehnoloogia abil tekitab see sensatsioonilist valget valgust, näiteks sõites või sõidukit avades ja sulgedes.
Lähivaates BMW X6, fookuses Laserlight.

BMW Laserlight.

Lasertulede kaugtulerežiimis on BMW unikaalse X-disainiga Laserlighti valgusulatus kuni 500 meetrit – peaaegu kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Sinine X-signatuur ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad sõiduki tehnoloogilisi standardeid.
BMW X6 külgvaade, fookus tervitaval valgusvaibal.

Tervitav valgusvaip.

Tervitav valgusvaip kuvab valgusgraafika sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sissepääsu juures. Ühtlasi muudab ta pimedal ajal sõidukist väljumise mugavamaks ja turvalisemaks.
Lähivaade BMW X6 klaasist panoraamkatusele.

Klaasist panoraamkatus

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt nupuvajutusega või kaugjuhtimispuldilt ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW X6 välisilme, fookus kergmetallveljel.

22-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke Style 742 M hübriidrehvidega

22-tollised M-kergmetallveljed Double-Spoke style 742 M Jet Black värvi koos hübriidrehvidega, ees 9.5J × 22 veljed 275/35 R22 rehvidega, taga 10.5J × 22 veljed 315/30 R22 rehvidega.
BMW X6 juhikoht vaatega 12,3-tollise ekraanile salongivalgustusega.

Salongivalgustus.

Standardne salongivalgustus koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega loovad salongis hubase õhkkonna. Tervitav valgusvaip valgustab sisenemisel ja väljumisel auto uste ette jäävat ala. Valikus on kuus hämardatavat valguslahendust: valge, sinine, oranž, pronksivärvi, violetne ja roheline.
BMW X6 salong, fookus klaasdetailil 'CraftedClarity'.

CraftedClarity klaasdetailid salongi jaoks.

'CraftedClarity' klaasdetailid on käsitsi valmistatud klaasist elemendid, mis suurendavad salongi visuaalset ja kombatavat pindade luksust. Käiguvahetuse hoob, iDrive juhteseade ja Start/Stop lüliti on valmistatud peenest kristallist.
Lähivaade salongis BMW X6 klaasist panoraamkatusele Sky Lounge.

Panorama glass roof Sky Lounge.

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge loob päeval tunde ülimast ruumikusest, öösel aga laenab meeleolu tähistaevast, pakkudes enam kui 15 000 valguselemendist koosnevat valgusdisaini lahendust. Esiistmete tagakülgedel on täiendav ümbrusvalgustus. Valgusdisaini ja istmevalgustuse puhul on võimalik valida kuue erineva ümbrusvalgustuse värvi vahel.

BMW X6 UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

Tulevik on seda oodanud.

BMW X6 teeb juhtimise imelihtsaks: valik ülimoodsaid tehnoloogiaid ja omadusi, mis muudavad iga sõidu maksimaalselt mugavaks. Uuenduslikud süsteemid, nagu näiteks digitaalne võti, termofunktsiooniga topsihoidjad või muljetavaldav 12,3-tollise puuteekraaniga keskpaneeli ekraan, toetavad sind igas olukorras. Tänu tagaistme meelelahutussüsteemile Professional, mugavatele massaažifunktsiooniga ja ventileeritavatele istmetele ning salongiõhu paketile on pakkumisel hiigelkogus meelelahutust ja kosutust.

Lähivaade BMW X6 pakiruumi paketile.

Pakiruumi pakett.

Pakiruumi pakett sisaldab kinnitusvõrkudele ja libisemisvastastele reelingutele pakiruumis lisaks ka elastset võrku, mida on võimalik kinnitada erinevate aasade külge või kasutada kasvõi ostukotina.
Lähivaade keskkonsoolile, fookus termofunktsiooniga topsihoidjal.

Termofunktsiooniga topsihoidja.

The temperature-controlled cupholders in the centre console can individually cool or keep stored beverages warm. The temperature control is activated via buttons on the left and right. The ambient lighting also indicates the function (blue for cooling or red for heating).
BMW X6 juhikoht, fookuses Head-Up Display.

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et saad täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust, navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
BMW X6 juhikoht, fookuses BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosneb 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
Lähivaade BMW salongi, fookus kõlaril.

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond koos kahe kõrgete helide kõlariga toob sõiduki igale istmele hämmastava stuudiokvaliteediga heli. 20 hoolikalt paigutatud kõlarit, koguvõimsusega 1500 vatti, pakuvad vapustava muusikaelamuse. Iga kõlar on esile tõstetud spetsiifilise valgustusega, visuaalselt rõhutades süsteemi silmapaistvat helikvaliteeti.
Lähivaade BMW salongi, fookuses tagaistme meelelahutussüsteem Professional.

Rear-seat entertainment Professional.

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional sisaldab kahte eraldi 10,2-tollist puutefunktsiooniga ekraani, mida saab kallutada, ja Blu-ray draivi. Sel viisil on võimalik kasutada navigatsiooni ja internetti (mobiiltelefoni lepingu olemasolul). Lisaks on olemas USB-port ja võimalus ühendada MP3-mängija, mängukonsool ja ka juhtmevabad kõrvaklapid.
BMW X6 close-up on Ambient Air Pakage fragrances.

Salongiõhu pakett.

Salongiõhupaketis on aroomipihustusfunktsioon ja õhuionisaator. Saadaval on kaheksa aroomi, mis on kõik spetsiaalselt selle sõiduki jaoks loodud. Samaaegselt on võimalik valida ja kasutada kahte erinevat.

BMW X6 JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUSFUNKTSIOONID.

Täiuslikkuse eestvedaja.

Kõrvuti selliste tehnoloogiate ja funktsioonidega nagu BMW Head-Up Display, pakub BMW X6 hulgaliselt erinevaid juhiabisüsteeme ja teenuseid. Varustatud viimase põlvkonna BMW juhiabisüsteemidega, nagu tagurdamisassistent või juhtimisassistent Professional koos roolimise ja veojõu assistendi ja kitsastes oludes manööverdamise toega, lisaks kohalik ohtude eest hoiatav süsteem ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega, kindlustab see auto suurima võimaliku turvalisuse igal ajahetkel. Tänu uuenduslikule häälkontrollisüsteemiga BMW intelligentsele isiklikule assistendile võid keskenduda olulisele: puhtale sõidunaudingule.

BMW X6 juhikoht, fookuses Head-Up Display.
BMW X6 juhikoht, vaade BMW intelligentsele isiklikule assistendile Head-Up Displayl.

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hei, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW X6 juhikoht, vaade süsteemile Connected Music Head-Up Displayl.

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify.
BMW X6 juhikoht, vaade parkimisassistendile Plus Head-Up Displayl.

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW X6 juhikoht, vaade juhtimisassistendile Professional Head-Up Displayl.

Juhtimisassistent Professional.

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Mehel on käes ConnectedPackage Professional.

ConnectedPackage Professional.

Concierge‘i teenused, kaugjuhitavad teenused, nutitelefoniga sidumine, sh Apple CarPlay ja Android Auto, In-Car Experiences, Connected Music või BMW Maps Connected Navigationi reaalajas liiklusteabe ja parkimisruumi assistendiga? Milleks neid eraldi tellida? Võta need kõik! Connected Package Professional pakub tasuta testimiseks kõiki neid BMW ConnectedDrive‘i teenuseid, kuid ka BMW Musicu teenust.
BMW X6 technical data

BMW X6 M50i TEHNILISED ANDMED

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X6 M50i:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,3-12,1
  CO2-heide g/km (keskmine): 259-276

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.