BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, mudelid ja varustus

BMW iX3

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, mudelid ja varustus

KÕIGE ESIMENE BMW iX3: MUDELID JA VARUSTUS

BMW iX3KÕIGE ESIMENE BMW iX3: MUDELID JA VARUSTUS

BMW iX3 annab heitmevabale sõitmisele uue definitsiooni. Viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogia kaudu ühendab esimene täiselektriline SAV tulevikku suunatud elektrimootori jõul sõitmise silmapaistva BMW X-perekonna sõidudünaamikaga. Innovatiivsed meetmed, nagu kohanduv energiatagastus, suurendavad tõhusust veelgi: pidurdamisel tekkiv energia suunatakse tagasi akudesse läbi intelligentse aeglustamise ja erinevate mõjufaktorite arvestamise. Standardvarustusse kuuluv adaptiivne vedrustus garanteerib puhta sõidurõõmu – ja seda kuni 460 km * – mida on enam kui vaja igapäevaseks kasutamiseks. Samal ajal kindlustavad intelligentsed juhiabisüsteemid ja digitaalsed teenused sinu sõidu turvalisuse ja mugavuse ettevõetud reisi iga meetril. Kasutades BMW Chargingu rätsepatööna valminud tooteid ja teenuseid, on sinu BMW iX3 laadimine äärmiselt lihtne ja tõhus.

* Andmed on arvutatud WLTP meetodi alusel.

Loe lisaks

BMW iX3 MUDELID JA VARUSTUSEVALIKUD.

Mudel „Inspiring“

Varustus „Inspiring“ täiendab rikkalikku baasversiooni veelgi funktsionaalsema sisuga, mis suurendab mugavust ja turvalisust. Lisaks paljudele praktilistele detailidele loovad istmesoojendused eesistujatele ja salongivalgustus salongis meeldiva enesetunde.

BMW iX3 G08 mudel BMW „Inspiring“, kolm neljandikku eestvaade

Varustus „Inspiring“ täiendab rikkalikku baasversiooni veelgi funktsionaalsema sisuga, mis suurendab mugavust ja turvalisust. Lisaks paljudele praktilistele detailidele loovad istmesoojendused eesistujatele ja salongivalgustus salongis meeldiva enesetunde.

 • Välisilme

 • Salong

Mudel „Impressive“

Mudel „Impressive“ põhineb mudelil „Inspiring“ ja avaldab muljet paljude lisavõimalustega, mis pakuvad veelgi suuremat mugavust ja turvalisust. Lisaks sportlikele 20-tollistele aerodünaamilistele velgedele ja esteetilistele adaptiivsed LED-esituledele avaldab „Impressive“ varustus muljet funktsionaalsete omadustega, mis kindlustavad rahulikuma sõidu ja tagavad lõdvestavama sõiduelamuse.

BMW iX3 G08 2020 mudel „Impressive“ Mineral White metallik Effect kolm neljandikku eestvaade

Mudel „Impressive“ põhineb mudelil „Inspiring“ ja avaldab muljet paljude lisavõimalustega, mis pakuvad veelgi suuremat mugavust ja turvalisust. Lisaks sportlikele 20-tollistele aerodünaamilistele velgedele ja esteetilistele adaptiivsed LED-esituledele avaldab „Impressive“ varustus muljet funktsionaalsete omadustega, mis kindlustavad rahulikuma sõidu ja tagavad lõdvestavama sõiduelamuse.

 • Välisilme

 • Salong

BMW iX3 detailides: tutvu pakkumiste, teenuste ja tehniliste andmetega.

BMW iX3 ELEKTRIST PAKATAV SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ülevaade BMW iX3 jõuülekannetest ja šassii tehnoloogiatest.

BMW iX3 võlgneb oma erilise sõidudünaamika ja tõhusa sooritusvõime tänu viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogiale. Elektrimootorist, jõuülekandest ja elektroonikast koosnev elektriajam on disainitud maksimaalse tõhususe saavutamiseks ja suurima sõidurõõmu tagamiseks. Kõrge pingega liitiumioonakud varustavad elektrimootorit energiaga. Otseajam tagab maksimaalse pöördemomendi paigalseisust alates ning võimaldab vahetut ja katkematut kiirendust. Koos kohanduva vedrustusega, mis muudab vedrustust vastavalt sõiduoludele, tagatakse ülim mugavus ja täpne sõidudünaamika kõikidel teedel. Sel moel pakub BMW iX3 suurepärast tõhususe, sooritusvõime ja enesekindla rahulikkuse koostulemust. Samal ajal rõhutavad BMW i Blue erakordne disain ja tulevikku suunatud tehnoloogiad, nagu näiteks lisavarustusse kuuluvad 20-tollised aerodünaamilised veljed või ikooniline helikujundus, sõiduki eksklusiivsust. Lisavarustusena pakutav must BMW Individuali kõrgläikega Shadow Line lisaelementidega neerukujuline iluvõre, aga ka läikivmustad aknaraamid ja katusereelingud rõhutavad veelgi dünaamilisust. Seeläbi muutub iga teekond BMW iX3-ga põnevaks seikluseks.
BMW iX3 G08 2020 toonis Mineral White metallik, kolm neljandikku eestvaade maanteel sõites
BMW iX3 G08 2020 viienda põlvkonna elektriajam

Elektriajam.

Integreeritud ajam ühendab alumiiniumkorpuses elektrimootori, jõuülekande ja elektroonika, säästes nii ruumi kui ka kaalu. Otseajam tagab vahetu kiirenduse, kindlustades iseloomuliku BMW sõidunaudingu. Ilma haruldaste muldmetallideta elektrimootor on iseäranis vastupidav.
BMW iX3 G08 2020 energiatagastus ja regeneratiivpidurdus

Energiatagastussüsteem.

The recuperation system converts the kinetic energy generated during deceleration and braking into electricity and feeds this into the drive's high-voltage battery to increase the range. The adjustability of the recuperation level in four stages enables increased individualisation and a significant gain in comfort.
BMW iX3 G08 2020 kõrge pingega aku

Kõrge pingega aku.

Elektrimootorit energiaga varustavad kõrge pingega liitiumioonakud on avariikindlalt integreeritud veermikku. Akusid on võimalik laadida kodusest pistikupesast, Wallboxist või avalikes laadimispunktides. Akude juhtimissüsteem kindlustab tõhusa laadimise ja optimaalse ajami jõu.
BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, 20-tollised aerodünaamilised veljed 843 Bicolour hübriidrehvidega, lähivaade

20-tollised aerodünaamilised veljed 843 Bicolour hübriidrehvidega.

20-tollised aerodünaamilised veljed 843 Jet Black hübriidrehvidega, läikivad, ees mõõduga 8 J × 20 rehvidega 245/45 R20, taga 9,5 J × 20 rehvimõõduga 275/40 R20.
BMW iX3 G08 2020, BMW ikooniline elektriline heli sõites tänaval

BMW ikooniline elektriline heli.

BMW ikoonilise elektrilise heliga saad puhast elektrisõidu emotsionaalset kogemust veelgi paremaks muuta. Tekitatavad helid annavad kohese akustilise tagasiside erinevate sõidumanöövrite kohta. Juhile kostub heli läbi sõiduki helisüsteemi, väljaspool sõidukit aga akustilise kaitsena jalakäijatele.
BMW iX3 G08 2020 kohanduv vedrustus, käigukang

Kohanduv vedrustus.

Kohanduva vedrustuse abil on võimalik amortisaatorite jäikust muuta vastavalt sõiduolukorrale, mis suurendab sõidumugavust ja parandab sõidudünaamikat. Lähteseadistus COMFORT pakub kõrgel tasemel sõidumugavust.
BMW iX3 G08 2020 juhiabisüsteemide video

BMW iX3 JUHIABISÜSTEEMID.

BMW iX3 TEHNOLOOGIAD.

BMW iX3 juhiabisüsteemid ja ühenduvus.

BMW iX3 on teejuht! Tipptasemel juhiabisüsteemid, nagu näiteks juhtimisassistent Professional, mis kuulub standardvarustusse, toetavad juhti osalise automaatsusega igas sõiduolukorras. Tänu ümberringivaatele ja tagurdamise abisüsteemile muudab parkimisassistent Plus parkimise ja manööverdamise sama lihtsaks kui jalutuskäigu pargis. BMW intelligentne isiklik assistent on sinu kõrval kui ülim sõiduekspert. See süsteem pakub üksikasju sõiduki oleku kohta, näpunäiteid, kuidas kõige tõhusamalt sõita, ning võimaldab lihtsalt häälega juhtida mitmesuguseid funktsioone, samal ajal kui uuenduslikud meelelahutusfunktsioonid, näiteks nutitelefoni integreerimine Androidiga Auto või Apple CarPlay‘ga, lõbustavad ja annavad teavet. Connected Charging digitaalsed teenused hoiavad sind kursis akude laetuse tasemega ja lähimate laadimisvõimalustega reisi ajal. Laadimistoiminguid saab igal ajal juhtida ning seega nautida oma BMW iX3-ga muretut ja pingevaba sõitu. Lisaks muutub teekonna kavandamine lihtsamaks, kuna laadimispeatused ja lisateave nii laadimisjaamade kui ka läheduses asuvate huvitavate vaatamisväärsuste kohta lisatakse automaatselt, mis võimaldab maksimaalselt ära kasutada iga laadimispeatust, näiteks kohvikus olles.
BMW iX3 G08 2020 juhikoht
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. See sisaldab muuhulgas ümberringivaadet koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, samuti külgmist parkimisassistenti, avariipidurdusfunktsiooni, aktiivset parkimiskontrolli, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistenti ja tagurdamise abisüsteemi.
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW iX3 G08 2020 salong, armatuurlaud, juhtimisabi vaade

Juhtimisabi vaade.

Juhtimisabi vaade annab teabe sõiduki ümber toimuvast liikumisest reaalaajas, mis pannakse kokku erinevate juhiabisüsteemide info põhjal. Tänu animeeritud kolmemõõtmelisele teabekuvale instrumendipaneelil saab juht täpse ülevaate oma sõiduki asukohast liikluses ning mõista, kuidas süsteem töötab.
BMW iX3 G08 2020 salong, armatuurlaud, laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent

Laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent.

Laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistendi võib sisse lülitada üksluistes liiklusoludes. See aitab juhti hoida sõidukit sõidurea keskel, abistab kitsastel teedel ja koos aktiivse marsruudiabiga muudab liiklemise maanteel lihtsamaks.
BMW iX3 G08 2020 salong, armatuurlaud, aktiivne püsikiirusehoidja funktsiooniga Stop&Go

Aktiivne püsikiirusehoidja koos funktsiooniga Stop&Go.

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab kiirusel 30–210 km/h eessõitva autoga valitud pikivahe ning käivitab ja seiskab sõiduki mootori liiklusummikutes. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdussekkumisega eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
BMW iX3 G08 2020 salong, armatuurlaud, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata ka oma isikliku aktiveerimissõna. See oskab seletada kõike sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, BMW Maps

BMW Maps.

Kavandades ja sõitu ette valmistades, sõidu ajal ja isegi parkides: BMW Maps tagab erakordse navigeerimiskogemuse. Tee oma reis veelgi mugavamaks ja isiklikumaks – tänu intuitiivsele toimimisele ja navigeerimisele, mis on ideaalselt juhile häälestatud.
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, Connected Charging teenused

Connected Charging teenused.

Connected Charging teenuste abil on BMW i-mudeli sõiduulatus optimaalsem ja tõhusam. Kohe, kui hakkad oma reisi plaanima, näitab süsteem eksimatult sulle lähimaid avalikke laadimisjaamu sinu marsruudil ning teavitab sind ette näiteks nende kättesaadavusest ja pakutavast laadimisvoolust.
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW iX3 G08 2020 digitaalne võti

Digitaalne võti.

Miks kanda endaga kaasas võtit, kui sul on kaasas oma nutitelefon? Digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiva versiooniga iPhone. Lisaks kõigele muule saab piirata ajami võimsust ja suurimat kiirust, näiteks kui tegemist on algaja juhiga. * BMW digitaalne võti ühildub ainult valitud iPhone'idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, Connected Music (sh Spotify)

Connected Music (sh Spotify).

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify.

Energiatarve ja CO₂-heide.

 • BMW iX3:
  Energiatarve kWh / 100 km: alates 17,5
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 0
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 0