JUHINDUDES SÜDAMEST.

BMW Z4.

JUHINDUDES SÜDAMEST.

BMW Z4.

JUHINDUDES SÜDAMEST.BMW Z4.

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (35is)

4.8

Max võimsus (kW) (hj) p/min juures (35is)

250 (340) / 5900

7-käiguline kahe siduriga Steptronic sportkäigukast

Jah

Kokkupandav kõvakatus

19

Juhindudes südamest: BMW Z4 on klassikalise rotsteri loogiline uuestisünd – see on sportlik, elegantne ja inspireeriv selle sõna igas mõttes. Sellele annavad jõu BMW TwinPower Turbo nelja- või kuuesilindrilised bensiinimootorid. Kokkupandav kõvakatus muudab rotsteri kõigest nupuvajutusega ehtsaks sportkupeeks – kiirusel 40 km/h kulub selleks 19 sekundit. Selle disain koos pika kapoti, dünaamiliste küljejoonte ja kergesti äratuntava tagaosaga lubab üht: puhast sõidurõõmu.
Ainult kuni 2016. aasta juulini: telli täpselt oma soovidele vastava konfiguratsiooniga BMW Z4. Või võta hiljem ühendust Inchcape BMWga, et leida oma unistuste BMW Z4.

ROHKEM ENESEVÄLJENDUST. ROHKEM MÕJU. ROHKEM SÜDAMEKLOPPIMIST.

Kirg. Vormitud detailidest.

BMW Z4 on auto, millel on iseloomu. Vormid ja jooned rõhutavad välisilmet, millest õhkub nii klassikalist elegantsi kui pilkupüüdvat sportlikkust.

Disain.

Juba esimesest pilgust on selge, et BMW Z4 juhtimine on ainulaadne elamus. Kaks pilkupüüdvat disainijoont kulgevad üle kapoti, rõhutades rotsteri lamedat, laia esiosa. Kaks domineerivat ksenoonesituld suunavad nägusalt pilku, nagu äratuntav tagaosagi. Salongi interjöör on kujundatud stiilselt pisimagi detailini, sillutades teed intuitiivsele kasutamisele ja täielikule mugavusele. BMW Z4 avar pakiruum ja hoiuvõimalused teevad igapäevaste ülesannete täitmise lihtsaks. Tänu kokkupandavale kõvakatusele 365 päeva aastas.

Sõidudünaamika.

Põnevust pakkuv üleolek: tugevuste näitamisel ei tee BMW Z4 järeleandmisi. Valikuline kohanduv M-vedrustus pakub suurepärast teelpüsivust, ohverdamata mugavust. Sõidurežiimide valik kohandab šassiiseaded soovitud sõidustiilile ühe nupuvajutusega – mugav või sportlik, BMW Z4 võimaldab mõlemat. Seitsmekäiguline automaatne topeltsiduriga sportkäigukast lubab takistamatut kiirendust. Omaette klassis dünaamiline sõidukogemus.

Juhiabisüsteem.

Mitmesugused uuenduslikud tehnoloogiad toetavad sind sõidu ajal ja garanteerivad mugavuse ja turvalisuse kõrgeima taseme. Nii saab keskenduda ühele osale sellest, mis elus oluline: muretule sõidunaudingule.