BMW Z4 Roadster (G29) mäkke tõusmas Kujunda täielik välimus
Fuel consumption, combined8.0–7.8 l/100 km
MootorBensiin

Z4

BMW Z4 ROADSTER.

Fuel consumption, combined8.0–7.8 l/100 km
MootorBensiin
Z4BMW Z4 ROADSTER.

Hiljemalt katuse avanemisega kaovad BMW Z4-ga sõidunaudingult viimasedki piirid. Rotster, mis ei saaks kuidagi parem olla: avatud, sportlik ja kompromissideta. Jõulise sõidudünaamika ja progressiivse disainiga sõiduki eesmärk on üks: vabadus tee ja lageda taeva vahel.

BMW Z4 ROADSTERI DISAIN.

BMW Z4 Roadsteri disain väljendab kogu oma olemusega sportlikku vabadust ja isikupärast esteetikat. Dünaamilise välimuse annavad mudelile võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre, elegantne katusejoon ja M Shadow Line’i elemendid. Ühtne disainikontseptsioon jätkub lisavarustuse paketiga ka salongis, kust leiab näiteks M-sportistmed või erilise valguslahenduse.

Loe lisaks

BMW Z4 ROADSTERI SISE- JA VÄLISDISAIN.

BMW Z4 Roadster (G29) Dreiviertel-Heckansicht aus der Vogelperspektive fahrend
BMW Z4 Roadster (G29) võrkdisainiga neerukujulise iluvõrega

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

Välimusele lisab dünaamikat mootorist sõltuva kujundusega võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre. Põhimudeli võrkdisainiga iluvõre on kõrgläikega must ning Sport Line’i mudelil ja M-sportpaketiga mudelil matist alumiiniumist; mõlemal mudelil kroomitud raamiga. Tippmudeli M40i BMW iluvõre on üleni toonis Cerium Grey.
BMW Z4 Roadsteri Air Breather ja esiratas

Air Breather.

Koos esispoileril oleva õhkkardinaga vähendab esiratta kaare taha paigutatud õhusuunaja märkimisväärselt õhuturbulentsi rattakoobastes ja suunab õhuvoolu sihipäraselt – vähendades seega õhutakistust. Samal ajal rõhutavad need dekoratiivse elemendina sõiduki sportlikku iseloomu.
BMW Z4 Roadsteri (G29) siluett suletud pehme katusega

Pehme katus.

Must pehme katus sulandub harmooniliselt sõiduki dünaamiliste kontuuridega. Vaid nupuvajutusega avaneb ja sulgub see elektriliselt kiirustel kuni 50 km/h umbes kümne sekundiga. Üks selle erakordselt kvaliteetse pehme katuse parimaid omadusi on suurepärane heliisolatsioon.
BMW Z4 Roadster (G29), küljepeegel, Individuali kõrgläikega Shadow Line

Kõrgläikega M Shadow Line.

M-i kõrgläikega Shadow Line koos laiendatud komponentidega sisaldab järgmisi musti detaile: iluvõre raam ja BMW neerukujuline võrkdisainiga kõrgläikega musta värvi iluvõre ning mustad kroomitud summutitorud.
BMW Z4 Roadster (G29), vaba vormiga summutitorude otsad

Vaba vormiga summutitorud.

Sõiduki sportlikku välimust rõhutavad ka ümarad kõrgläikega kroomitud summutitorud tagaosa vasakus ja paremas servas.
BMW Z4 Roadster (G29), M-sportistmed

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale.

M-sportistmed integreeritud peatoe, sügava istumispinna ning kõrgete küljetugede ja seljatoe polstritega pakuvad juhile ja kaassõitjale täiendavat tuge isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on juhiiste ning sõltuvalt varustusastmest ka kaassõitjaiste tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW Z4 Roadster (G29), salongivalgustusega juhikoht

Salongivalgustus.

Salongivalgustus loob sõidukis lõõgastavalt hubase õhkkonna. Valikus on üksteist eelseadistatud valguslahendust kuues värvitoonis koos kontuur- ja salongivalgustusega armatuurlaual, ukseservades ja keskkonsoolil.
BMW Z4 Roadster (G29), juhikoha kõlarid

Harman Kardoni ruumilise heli süsteem.

Suurepärase kvaliteediga Harman Kardoni ruumilise heli süsteemil on 408 W digitaalne võimendi, seitse kanalit ja 12 kõlarit. Selle kvaliteetne heli täidab salongiruumi ideaalse täpsusega. Sõiduki spetsiifilise kiirusega kohanduv ekvalaiser kompenseerib sõitmise ajal tekkiva taustamüra.
BMW Z4 Roadster (G29), külgvaade avaneva katusega

AVA TEE VABADUSELE.

BMW Z4 Roadsteri pehme katus.

AVA TEE VABADUSELE.

BMW Z4 Roadsteri pehme katus.

BMW Z4 ROADSTERI SÕIDUDÜNAAMIKA.

Määratletud sportlikkuse ja liikuvusega. Oma sportlikku päritolu demonstreerib BMW Z4 Roadster maanteel. Moodsa tehnoloogia ning uuenduslike ülekande- ja šassiikomponentide abil saavutab see muljetavaldavad sooritusvõime väärtused ja täiesti omaette klassis sõidudünaamika.

BMW Z4 Roadster (G29), tagaosa ülaltvaade

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW Z4 Roadster (G29), M-sportpiduri lähivaade

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW Z4 Roadster (G29), kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW Z4 Roadster (G29), sõitmas mägede taustal

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Süsteem reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.
BMW Z4 Roadster (G29), Steptronicu sportkäigukast: keskkonsooli lähivaade

Steptronicu sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käiguvalitsa või käiguvahetuse labade abil, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. Režiimis SPORT või SPORT+, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna M TwinPower Turbo kuuesilindrilisi bensiiniga töötavaid reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll-turboülelaadur kindlustavad võimsuse ja tõhususe.

BMW Z4 ROADSTERI JUHIABISÜSTEEMID.

BMW Z4 Roadster võib oma rohkete nutikate abisüsteemide üle uhkust tunda. Alates parkimisassistendist kuni hääljuhtimisega isikliku assistendini muudavad uuenduslikud tehnoloogiad sinu sõidud mugavamaks ja turvalisemaks. Samas võimaldavad need olukorrast sõltuvalt ka osaliselt autonoomset sõitu.

BMW Z4 Roadster (G29), vaade salongi läbi esiklaasi

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid – eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid – ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagantkokkupõrke hoiatussüsteem.
BMW Z4 Roadster (G29), parkimisassistent keskpaneeli ekraanil

Parkimisassistent.

Parkimisassistent pargib sõiduki iseseisvalt teega risti ja paralleelselt olevatesse parkimiskohtadesse. Seda saab käivitada parkimisnupu kaudu või tagurdamiskäigu rakendamisel. Kõik roolimise, sõitmise ja pidurdamise toimingud võetakse süsteemi poolt üle, sina pead vaid parkimisprotsessi jälgima.
BMW Z4 Roadster (G29) koos rooliratta, Head-Up Display ja keskpaneeli ekraaniga

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
BMW Z4 Roadster (G29) koos intelligentse isikliku assistendi ekraaniga

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti oskab see selgitada erinevaid teemasid sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW Z4 Roadster (G29), nuppudega rool

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab kiirusel 30–160 km/h eessõitva autoga vajalikku pikivahet ning käivitab ja peatab sõiduki liiklusummikutes. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdussekkumisega eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
BMW Z4 Roadster (G29), BMW operatsioonisüsteem 7

BMW operatsioonisüsteem 7.

BMW operatsioonisüsteemi 7 uuenduslik töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja mugavamalt kasutada, näiteks häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive’i juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhteseadme funktsioone. Seega saab nüüd rakenduste menüüd otse valida.
BMW Z4 Roadster (G29), Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaarti kasutades voogedastada piiranguteta miljoneid lugusid BMW muusikapartnerilt Spotify.

BMW Z4 ROADSTERI MUDELID.

Mudel Advantage

Mudel Advantage pakub nii välisilmes kui ka salongis paljusid praktilisi lisavarustuse valikuid, mis muudavad sõiduki veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.
BMW Z4 Roadster (G29), mudeli Advantage siluett

Mudel Sport Line

Mudel Sport Line avaldab muljet oma dünaamilise välimusega. Efektsed kõrgläikega musta värvi ja poleeritud alumiiniumist sise- ja välisdetailid rõhutavad sõiduki sportlikku iseloomu. Mugavust lisavad näiteks Vernasca Black nahkpolstriga M-sportistmed juhile ja kaassõitjale ning kahe tsooniga automaatne kliimaseade.
BMW Z4 Roadster (G29), mudeli Sport Line siluett

Mudel M Sport

Mudel M Sport on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale salongi- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.
BMW Z4 Roadster (G29), mudeli M Sport siluett
 • Mudel Advantage
 • Mudel Sport Line
 • Mudel M Sport

BMW Z4 ROADSTERI TEHNILISED ANDMED.

BMW Z4 sDrive20i.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

145 (197) / 4500-6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

6,8

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

7,1 - 7,2

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

161 - 164

BMW Z4 M40i Roadster G29, kolm neljandikku tagantvaade avatud pehme katusega, naine esiplaanil

BMW Z4 ROADSTERI HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW Z4 ROADSTERILE.

BMW Z4 Roadster (G29), külgvaade tänaval

Sinu vajaduste järgi kohandatud BMW Financial Servicesi finantstooted viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW Z4 Roadsteri soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW Z4 ROADSTERI TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Hoolduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hoolduse vajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta autoabiteenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave autoabiteenuse BMW Roadside Assistance kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW Z4 Roadsterile, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEITMED.

BMW Z4 Roadster sDrive20i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,2–6,8
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 165–155

 

BMW Z4 Roadster sDrive30i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,3–6,9
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 166–157

 

BMW Z4 Roadster M40i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 182–177

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,2–6,8
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 165–155

  BMW Z4 Roadster sDrive30i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,3–6,9
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 166–157

  BMW Z4 Roadster M40i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,0–7,8
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 182–177

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html