Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

G11-Engine

BMW 7. seeria sedaani mudelite maksimaalne kiirus on elektrooniliselt piiratud.

Kõik mootorid vastavad EU6 heitestandardi nõuetele. Kütusekulu arvutatakse ECE sõidutsükli (93/116/EÜ) järgi, mis koosneb umbes ühe kolmandiku ulatuses linnasõidust ja kahe kolmandiku ulatuses maanteesõidust (olenevalt läbitud maa pikkusest). Peale kütusekulu mõõdetakse ka CO2-heitkoguseid. Kütusekulu arvutatakse põhivarustusega sõidukite kohta. Erivarustusel (nt laiemad rehvid) võib olla kütusekulule ja sooritusvõimele oluline mõju.

Toodud tehnilised andmed kehtivad Saksamaa turul. Illustreeritud mudelid võivad osaliselt sisaldada lisavarustust ja -tarvikuid, mis ei kuulu põhivarustusse. Teiste turgude spetsiifiliste nõuete kohaselt võib tekstis ja joonistel kirjeldatud mudelites ning standard- ja lisavarustuses esineda muudatusi. Täpse teabe saamiseks võta ühendust United Motorsi esindusega. Kujundus ja varustus võivad muutuda. Võib esineda vigu. Siin pole näidatud riigispetsiifilistele turgudele mõeldud varustust.

Tühimass (EL) kilogrammides: näidatud number kajastab 90% ulatuses täidetud paaki, 68-kilost juhti ja 7-kilost pagasit. Tühimass on arvutatud põhivarustusega sõiduki kohta. Lisavarustus võib seda väärtust suurendada.

Nimiväljundvõimsus: BMW soovitab kasutada pliivaba bensiini oktaaniarvuga 95. Samuti võib kasutada pliivabu kütuseid oktaaniarvuga 91 ja enam, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). Loetletud sooritusvõime ja kütusekulu on saadud oktaaniarvuga 98 kütuse kasutamisel.

BMW 7. seeria mudelite kütusekulu ja CO2-heitkogused bensiini- või diiselmootoriga
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 12,6* kuni 4,4
CO2-heitkogused g/km (keskmine): 299 kuni 116

BMW 7. seeria iPerformance mudelite kütusekulu ja CO2-heitkogused ning energiatarve
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5 kuni 2,0
CO2-heitkogused g/km (keskmine): 56 kuni 45
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,9 kuni 12,5

Kütusekulu ja CO2-heitkogused on seotud valitud velje- ja rehvisuurustega.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses aadressil Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti.