Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

overview

BMW M4 Competition Coupé
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,2
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 234

BMW M4 Coupé
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,8
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 248

BMW M440i xDrive Coupé
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,1–6,8
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 163–155

Teave kütusekulu, CO₂-heitmete ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määrusega (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heitmete kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitmega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.