Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

i01_highlights

BMW i3 (120 Ah):
Energiatarve kWh / 100 km: 13,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 0
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 359
Sõiduulatus elektriga igapäevasel kasutamisel: kuni 260

BMW i3s (120 Ah):
Energiatarve kWh / 100 km: 14,6–14,0
CO₂-heide g/km (keskmine): 0
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 330–345
Sõiduulatus elektriga igapäevasel kasutamisel: kuni 260

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.