Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

G21_AG_Inform

* Saadaval alates 2020. aasta juulist. Andmed on esialgsed.

**Saadaval alates 2019. aasta novembrist. Andmed on esialgsed.

BMW 330i Touring:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,4–6,0
CO2-heide g/km (keskmine): 146–136

BMW 330e Touring(2):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,3–1,8
CO2-heide g/km (keskmine): 52–42

Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri VO (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.