Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

disclaimer

BMW 530e Touring(1):
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 2,1–1,9
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 47–43

BMW 530i Touring:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 5,8–5,6
CO-heide g/km (keskmine): 133–127

Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.

Teave kütusekulu, CO-heitme ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO-heitmete kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO-heitmetega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.