SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

SÕIDUNAUDING+

Uued BMW 4. seeria mudelid.

SÕIDUNAUDING+Uued BMW 4. seeria mudelid.

Meeldejääv sõidukogemus on garanteeritud: Uued BMW 4. seeria mudelid pakuvad köitvat kombinatsiooni vapustavast sportlikkusest, dünaamilisest disainist ja eksklusiivsest mugavusest.

Loe lisaks

UUS BMW 4. SEERIA – SPORTLIK LOOMUS.

Uute BMW 4. seeria mudelite esiosa välimus annab uue tähenduse heale disainile. Efektset kahekordset neerukujulist iluvõre raamivad ning sportlikku iseloomu lisavad uue disainiga LED-esituled. Massiivne põrkeraud koos esiletõusvate õhuavade ja sisseehitatud LED-udutuledega viivad dünaamilise välimuse uuele tasemele.
Loe lisaks

ÄRATUNTAVA VÄLIMUSEGA TAGAOSA.

Muljetavaldav välimus ka tagantvaates: uute BMW 4. seeria mudelite tagaosa on resoluutse hoiakuga ning selle esiletõusvasse põrkerauda on süvistatud summutitorud. Uue disainiga LED-tagatuled rõhutavad kere laiust ja dünaamilist vormi olenemata sellest, kas need põlevad.
Loe lisaks

ELEGANTNE ÕHKKOND.

Uute BMW 4. seeria mudelite salongi interjööris valitseb ülima mugavusega ühendatud sportlik elegants. Esiistmel on kõik suunatud juhi poole. Ergonoomilised istmed tagavad esmaklassilise sõidukogemuse. Valitud materjalid nagu parima kvaliteediga nahk või nägusad väärispuidust või alumiiniumist salongi dekoratiivliistud rõhutavad salongi sportlikku stiili.
Loe lisaks

DÜNAAMILINE+

UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ.

DÜNAAMILINE+

UUS BMW 4. SEERIA COUPÉ.

Atleetlik välimus kohtub sportliku loomusega: uus BMW 4. seeria Coupé pakub ainulaadset sõidukogemust tänu oma madalale raskuskeskmele, laitmatule teljekoormuse jaotusele ning võimsatele ja ökonoomsetele mootoritele. Koos eksklusiivse varustusega on sellel meelierutaval kupeel kõik, mida see pealtvaatajate tähelepanu köitmiseks vajab. Dünaamiline. Sportlik. Jõuline.

Loe lisaks

VABADUS+

UUS BMW 4. SEERIA CABRIO.

VABADUS+

UUS BMW 4. SEERIA CABRIO.

Vallutades südameid: uus BMW 4. seeria Cabrio ühendab põnevusttekitava sportlikkuse stiilse elegantsiga. Kokkupandav kõvakatus pakub unustamatut lahtise autoga sõitmise kogemust aasta ringi. Mugav salong ja hulk innovaatilisi, aktiivset elustiili toetavaid tehnoloogiaid võtavad kokku eduka sõidukikontseptsiooni. Ainulaadselt intensiivseks sõidukogemuseks.

Loe lisaks

ELEGANTS+

UUS BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ.

ELEGANTS+

UUS BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ.

Perfektsuseni viidud sportlik elegants: BMW 4. seeria Gran Coupé lisab kaunile välimusele, uskumatule ruumikusele ja BMW tuntud sooritusvõimele intelligentsed funktsioonid. See pakub muljetavaldavalt palju pea- ja jalaruumi, harmoonilisi disainielemente ning äärmiselt head juhitavust. Dünaamika, stiili ja mugavuse ideaalne kombinatsioon.

Loe lisaks

KÜTUSELUKU JA CO₂-HEIDE.

 • BMW 440i Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,7–7,4
  CO2-heide g/km (keskmine): 179–172

  BMW 430i Cabrio:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 7,0–6,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 162–154

  BMW 440i Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 6,8–6,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 159–154

  Sulgudes arvud viitavad sõidukile, millel on seitsmekäiguline M-seeria Drivelogic-funktsiooniga topeltsiduriga käigukast.

  Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel ja see oleneb valitud velgede ja rehvide suurusest. Näidatud mudelitele on paigaldatud ka lisavarustust.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522, Tallinn, Eesti.

  Arvud ei viita ühele konkreetsele sõidukile ega ole osa pakkumisest, vaid on ette nähtud ainult eri tüüpi sõidukite võrdlemiseks. CO2-heitkoguste määramisel direktiivi 1999/94/EÜ järgi ei ole võetud arvesse tootmise ja kütuste või muude energiaallikate pakkumisel tekkivaid CO2-heitkoguseid.