MU LEMMIKRUUM.

BMW Vision iNEXT

MU LEMMIKRUUM.BMW Vision iNEXT

Kõige ilusam koht sõitmiseks on BMW Vision iNEXT’i sees. See kujutab nägemust sõidukist, mille juhid teavad, et nad saavad seda usaldada ja lõõgastuda mis tahes teedel nii, nagu oleksid nad kodus. Täiselektriline, automatiseeritud ja täielikult ühendatud BMW Vision iNEXT muudab uued reisikogemused võimalikuks. Autonoomne sõit ja sisustus on täielikult ümber mõtestatud. See on rohkem kui uuenduslik ja esteetiline. See on koht, kus saate tunda end mugavalt ja valida, kuidas veedate aega. BMW tutvustab visionäärset sõidukogemust, mis muudab tee teie lemmikkohaks.

Loe lisaks

4 VISIONÄÄRSET SÕNUMIT

  • 01 Individuaalne liikuvus - see keskendub inimesele
  • 02 Minu lemmikkoht - uus koht elukvaliteedi jaoks
  • 03 Täiselektriline, väga automatiseeritud ja täielikult ühendatud
  • 04 Shy Tech - intuitiivne tehnoloogia, mis mõtleb kaks korda

KOHT KUS OLLA.

Salong, uuesti tuletatud: BMW Vision iNEXT murrab traditsioone elukvaliteedi ümberkujundamiseks. Salong on eriti kutsuv oma käsitsi kootud Jaquard kanga ja väärispuidu koosmõjul. Purus Rosé toonis Alcantara annab sisemusele mööblilaadse välimuse. Kohvilaud mis näib hõljuvat on eriti tähelepanuväärne. Selle peen, avatud poore puitpind koos žakaarmed-kangaga asub valgustatud kristallkestal, mis ulatub tagumisse ruumi, lisades salongi atmosfääri täiendava lounge’i tunde.

Modern take on tradition

VISIOONI KUJUNDAMINE.

Piisab ühest pilgust, et mõista, et BMW Vision iNEXT on oma ajast ees. Suured pinnad ja täpsed jooned tekitavad mulje nagu see oleks valmistatud ühes tükis. Selle tagasihoidlik disainikeel on kontrastiks filigraansele värviviimistlusele ja pilkupüüdvatele detailidele: Liquid Greyrose Copper toon muutub varjus järk-järgult soojalt vasest kuni tumeda roosini ja süstib sõidukisse jõulist sädet isegi kui see on paigal. Tuuleklaas sobitub sujuvalt suurde panoraamkatusesse, andes sõidukile kerge välimuse ja avardab veelgi interjööri. Suured, omavahel ühendatud topelt-neerud, ikooniline külgakna graafika ning sinised aktesnttoonid on tõstavad selgelt esile BMW i geenid.

HIGH-TECH’IST SHY-TECHIKS.

BMW Vision iNEXT’i teedrajavad tehnoloogiad .

Praktiliselt nähtamatu - kuid alati saadaval. Esmapilgul on ainsad ekraanid juhi piirkonnas: mujal pole teisi ekraane või nuppe näha. Tulevikus pole enam tehnoloogia tähelepanu keskmes, vaid inimesed. Pinnad nagu puit või kangas on juhitavad žest- või hääljuhtimisega, nii et digitaaltehnoloogiad muutuvad nähtavaks ainult siis, kui juht või reisija soovib neid kasutada. See on intelligentne samm tuleviku suunas.

Loe lisaks

Intelligent Material

BMW Vision iNEXT loeb teie vajadusi puudutusest. Režiimis "Boost" liikudes saab juhtseadet kasutada puutefunktsiooniga. „Ease“ režiimis võib selle asemel kasutada mööblile sarnanevat keskkonsooli puitpinda. Iga kord, kui midagi sisestate, järgivad valguspunktid nagu võluväel su sõrme, pakkudes visuaalset tagasisidet. Taga olev žakaaripaneel võimaldab puudutuse peale muusika taasesitamist erinevate žestide abil , mille puhul visandatakse riide all olevad valgusdioodid. Tänu Shy-Techile võivad ootamatud pinnad muutuda erakordseks kasutajaliideseks.

Loe lisaks

Intelligent Personal Assistant

Alati sinu teenistuses: Häälkäsuga juhitav Intelligent Personal Assistant on toeks kõikjal, kuhu lähed. Visionäärne tehnoloogia tunneb kõiki sõiduki võimalusi ja pakub interaktiivseid nõuandeid. Samal ajal õpib ta teilt aja jooksul ja kohaneb teie käitumisega. Intelligent Personal Assistant on sujuvalt seotud BMW digitaalse ökosüsteemiga, mis võimaldab juhtidel kontrolli oma nutikate kodusüsteemide üle. Tulevikus töötavad juhid koos nende autodega täiuslikus harmoonias.

Loe lisaks

Intelligent Beam

BMW Vision iNEXT Intelligent Beam on murranguline kaasaegse ekraani avastus. See tekitab interaktiivseid projitseeritud pindu salongis ja tehnoloogia võib peagi vahetada välja standartsed ekraanid. Arukas valgus tuvastab objektid ja järgib neid. Teksti trükitud raamatus saab täiendada piltide, liikuva sisu ja interaktiivse graafikaga, mida saab puutega juhtida. Dünamiline projektsioon tagab, et sisu näidatakse alati õigesti, isegi kui pind on liikumises.

Loe lisaks

TUNNETA ERINEVUST.

BMW Vision iNEXT „Ease“ ja „Boost“ sõidurežiimid.

Thanks to the innovative BMW Personal CoPilot technology, when you sit inside the BMW Vision iNEXT, you can decide whether you want to drive or let autonomous driving take the wheel. In the “Boost” mode, you take the wheel. “Ease” mode, on the other hand, lets your BMW Vision iNEXT handle the roads with highly automated driving. The interior changes by voice command or by touching the BMW logo on the steering wheel. It moves back to provide more room and the pedals sink in to create a flat surface on the floor. The driver and front passenger can then turn to face the other passengers in the back. In addition, the displays will provide informative details about the immediate surroundings.

TULEVIKU NIMEL KONKURENTS.

Mitme nägemuse tulemus: BMW Vision iNEXT tuleneb unistusest luua täiesti uus sõiduk, mis ühtlustab tänapäevases eluruumis futuristlikke tehnoloogiaid. Disain on sisemise konkursi tulemus. BMW disainerid võistlesid omavahel käsitsi joonistatud sketšide ja visuaalsete kujundustega. Paljude voorude põhjal valiti parimad kujundused, kuni üks neist valiti teostamiseks. Ideestaadiumist lõpliku ideeautoni jõudmine võttis 18 kuud. Adrian van Hooydonk, vanemasepresident, BMW Group Design: "BMW i eksisteerib, et luua loomingulisi, teedrajavaid ideid, mis muudavad seda, kuidas me mõtleme liikuvusele. BMW Vision iNEXT tähistab järgmist suurt sammu teekonnal, mis näitab, kuidas rohkem intelligentsed sõidukid võivad muuta meie elu kergemaks ja ilusamaks."