X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

INNUSTUSEKS AVATUD.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

INNUSTUSEKS AVATUD.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.Innustuseks avatud.

BMW Concept X7 iPerformance on luksuslikkuse kehastus autonduses. Uuenduslik ja murranguline disain ning inspireeriv kohalolek. Lisaks rohkelt ruumi ja mugavust. Loodud suurejooneliseks etteasteks.

VALMIS SUUREJOONELISEKS ETTEASTEKS.

Kohalolu on karisma küsimus: BMW Concept X7 iPerformance demonstreerib seda igast vaatepunktist. Hoolimata märkimisväärsest suurusest, loob muljetavaldav välimus saleda ja äärmiselt nobeda mulje. Muuhulgas aitavad sellele kaasa tagaosa kitsas kujundus ja dünaamilised disainijooned, mis loovad voogava tunde. Suured õhu sisselaskeavad ja elegantselt rõhutatud pinnad loovad koos esiletõstetud püstise neerukujulise iluvõrega moodsa ning autoriteetse üldmulje, millest õhkub tõelist erakordsust ja suursugusust.

„BMW Concept X7 iPerformance loob oma diskreetse disaini ja pedantselt täpsete detailidega luksusliku ning moodsa mulje.“
Adrian van Hooydonk, BMW Groupi disainijuht

KÕIKE MUUD KUI TAVALINE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE‘I INTERJÖÖR.

KÕIKE MUUD KUI TAVALINE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE‘I INTERJÖÖR.

Juba uksi avades saab kõik selgeks: BMW Concept X7 iPerformance loob kõiges uusi standardeid. Kõiki sõidukisse sisenejaid tervitab hubane valgustus, mis saadab neid kogu sõidu vältel interaktiivsete efektidega. Avarad aknad loovad koos pea kohal kummuva klaasist panoraamkatusega võrreldamatu avarustunde, mida iseloomustavad eksklusiivsus ja avatus.

STIILIKÜSIMUS.

Koht, mis oleks justkui sulle loodud: koge uut luksuse ja elegantsi mõõdet – BMW Concept X7 iPerformance. Interjöör, milles võib leida käsitsi viimistletud täiuse tunnusjooni, tervitab sõitjaid ülima mugavuse ja võrreldamatu avarusega, ükskõik kus nad ka ei istuks. Moodsa ja selge disaini, kvaliteetsete materjalide ning parima naha koostöö loob õhkkonna, mida iseloomustavad erakordsus ja suursugusus.

ÜKSINDA TEEL. ÜHENDUSES MAAILMAGA.

BMW CONCEPT X7 IPERFORMANCE‘I DIGITAALSED TEENUSED.

ÜKSINDA TEEL. ÜHENDUSES MAAILMAGA.

BMW CONCEPT X7 IPERFORMANCE‘I DIGITAALSED TEENUSED.

BMW Concept X7 iPerformance heidab visionäärliku pilgu tulevikku ning loob ühenduvuse ja digitaalsete teenuste osas uusi standardeid. Uuenduslik kasutajaliides tagab selle, et sõitjad saavad eraldi ekraanide abil suhelda nii välismaailmaga kui ka üksteisega. Üks olulisim iseärasus: sõnumiedastusest antakse märku valgusribadega, mis interjööris mööda uksi tagant ette voogavad.

AVASTA LUKSUSLIK BMW

AVASTA LUKSUSLIK BMW

ÜLIM VÄLJENDUSRIKKUS.

ÜLIM VÄLJENDUSRIKKUS.