SÜNDINUD METSIKUMAKS.

Täiesti uus BMW Concept Z4.

SÜNDINUD METSIKUMAKS.

Täiesti uus BMW Concept Z4.

SÜNDINUD METSIKUMAKS. Täiesti uus BMW Concept Z4.

Piirideta vabadus kohtub piirideta sõidunaudinguga: täiesti uus BMW Concept Z4 murrab standardeid ja loob avatuse uusi mõõtmeid. Rotster, mis on loodud teele ning mille disainist õhkub võimsust ja atleetlikkust iga nurga all. Rotster, mis ei tunnista piire ja mille iga uus teekond pakub piiramatut rõõmu.

NÄITA OMA VÄRVIKUST.

Tavapärasusel ei ole selle rotsteri juures kohta. Täiesti uus BMW Concept Z4 loobub status quo’st ja tõstab sõidunaudingu elustiili staatusesse. Selle värviviimistlus Energetic Orange rõhutab efektseid atleetlikke kontuure ja toob kõik pilgud rotsterile, kus iganes see ka asub. Esimesena paistavad silma lame, lühendatud esiosa ning madal asend, mis annavad aimu edasiliikumise jõust ja sportlikest ambitsioonidest. Sõiduk saab üheks teega, olles valmis avastama uusi radasid. Eesmärk on alati üks: puhas sõidunauding.

„BMW Concept Z4: absoluutne vabadus neljal rattal.“
Adrian van Hooydonk, vanemasepresident, BMW Group Design

SÕIDA SUNDIMATULT.

Täiesti uus BMW Concept Z4 on avatud ja taltsutamatu. See iseloomukas rotster on efektse välisilme ja enesekindla loomusega. Igast detailist on näha atleetlikkust ja vabaduseiha. Suured eesmised õhuavad ja esiletõusva vormiga õhuavad kapotil igatsevad kiiruse ja õhuvoolu järele. Nagu ka madalad neerukujulised iluvõred, mille kärjekujulisest struktuurist ja uudsetest võrkdetailidest õhkub eksklusiivset sportlikkust. Täiesti uus BMW Concept Z4 – sõltumatus selle kõige selgemas vormis.

MURRA PIIRIDEST VÄLJA.

Uue BMW Concept Z4 sõiduki salongis kohtub minimalism ekstsentrilisusega. Miski ei ole liigne, miski ei hajuta tähelepanu. Selle asemel on kõik juhi poole suunatud, et tagada parim sõidukogemus. Järgides sportlikke ambitsioone, on sportistmed kahevärvilise disainiga: kui siledast mustast nahast juhiistmest õhkub atleetlikkust, siis kõrvalistme oranž nubuknahk annab edasi rõõmu autos reisijana sõitmisest. Mõlemad nahkpinnad harmoneeruvad laitmatult salongi kroomdetailidega. Kombineerides selle kõik ilma akendeta disainiga, saame dünaamilise ja takistamatu ruumitunde, mis avab vaate kõige olulisemale – teele ja uutele horisontidele.

„BMW Concept Z4 väljendab kõigis detailides ja igast küljest BMW uut disainikeelt.“
Adrian van Hooydonk, vanemasepresident, BMW Group Design

SÕIDA PIIRIDETA.

SÕIDA PIIRIDETA.