IGA IKOONILISE MUUTUSE TAGA ON RÜHM TEERAJAJAID.

Elektrilisena sündinud.

IGA IKOONILISE MUUTUSE TAGA ON RÜHM TEERAJAJAID.

Elektrilisena sündinud.

Alates BMW i loomisest 2013. aastal on elektrilise sõidu teerajajad kogu maailmas sõitnud ja elanud meie tuleviku liikuvusnägemuse vaimus. Nad avavad oma elu sotsiaalmeediaplatvormidel, kus räägivad oma kogemustest elektrisõidukitega ja jagavad oma igapäevamomente koos BMW i sõidukitega.

IGA IKOONILISE MUUTUSE TAGA ON RÜHM TEERAJAJAID.Elektrilisena sündinud.

Alates BMW i loomisest 2013. aastal on elektrilise sõidu teerajajad kogu maailmas sõitnud ja elanud meie tuleviku liikuvusnägemuse vaimus. Nad avavad oma elu sotsiaalmeediaplatvormidel, kus räägivad oma kogemustest elektrisõidukitega ja jagavad oma igapäevamomente koos BMW i sõidukitega.

Loe lisaks
BMW i

KATHRYN. ELEKTRILISENA SÜNDINUD SEPTEMBRIS 2014.

„Minu väike elektronaut.”
 

Lähen kõige uuega alati kiiresti kaasa ja armastan tehnikavidinaid ning hakkasin elektriautode tehnoloogiat armastama kohe, kuna see hoiab õhu puhtana ja näeb välja superlahe – nagu oleks pärit otse tulevikust. Praegu on elektriautod oma kohta leidmas ning näib, et unistus elektriautost on viimaks täitumas. Ausalt öeldes tundub mulle, et inseneritöö ületab nende mootorite puhul sisepõlemismootorit. BMW i3 puhul hajub suur osa stressist selle vaikses ja rahulikus salongis. Ma lihtsalt armastan selles autos istuda ning liigeldes selle mõnusat õhkkonda nautida. Mõni inimene jääb isegi mööda hõljuvale autole järele vaatama ja hüüavad: „Lahe auto!“.
 

#GREEN #CALIFORNIA #BORNELECTRIC #BMWi

LOU. ELEKTRILISENA SÜNDINUD SEPTEMBRIS 2014.

„Vähem on rohkem.”

Tahaksin oma BMW i3 võrrelda väikeste kodude trendiga, kus hoolikalt läbimõeldud objekt võib olla praktiline ka väga väikestes mõõtudes. Salong meenutab mulle modernset Eamesi disainitud elamist: puitdetailide vormid, kõikjal hoolikalt valitud materjalid, klaaspinnad. Just nagu nutikas kodu avaneb loodusesse, ühendades omavahel sise- ja välisruumi, sisaldab i3-disain palju funktsioone ja tehnoloogiat niivõrd lihtsas ja minimalistlikus vormis. Seetõttu on i3 minu jaoks otsekui minu eluruumi laiendus.

#BORNELECTRIC #PACIFICNORTHWEST #BMWi

ROGER. ELEKTRILISENA SÜNDINUD DETSEMBRIS 2013.

„Tulevik on kohal.”
 

Olen proovinud teisi elektriautosid, kuid selle erilise tunde tekitas vaid i3. Mitte, et mul tähelepanuvajadus oleks, kuid tunnen, et see äratab inimestes enamgi huvi kui mõni teine „sportauto”. i3 pakub alati midagi, millest rääkida, ja inimesed on minult selle auto kohta küsinud palju rohkem kui ühegi teise sõiduki kohta, mida omanud olen. Enamasti sõidan sellega vabal ajal, kuna elan kontorile väga lähedal ja sõidan sinna enamasti jalgrattaga. Kuid alati, kui meid külastavad kliendid, olen mina see, kes neid ringi sõidutab. Enamik neist ei ole kunagi varem elektriautoga sõitnud ning see, kuidas sellega kiirendan, on nende jaoks väga meeldiv üllatus.
 

#THEFUTURE #BORNELECTRIC #BMWi

STEVE. ELEKTRILISENA SÜNDINUD MÄRTSIS 2015.

„Elu on teekond.”

Minu pere on alati pikkadel automatkadel käia armastanud ja meie BMW i3 abil on need mitmepäevased retked väga lihtsad. Seetõttu on i3 meie jaoks tõeline elustiilisõiduk, mis meile palju uusi elamusi pakub. See ei vii meid vaid sihtkohtadesse, vaid seiklustele. Meil on kaks last, viie- ja kaheksa-aastane, ja soovime neile näidata kõike kaunist, mis loodusel siinkandis pakkuda on. BMW i3 teeb selle võimalikuks. Automatkade puhul ei ole oluline ainult sihtkoht, vaid mälestused, mida teel sinna saame.
 

#BORNELECTRIC #BMWi3 #SEATTLE

 • Lisateave BMW i3 sõiduulatuse kohta
 • Steve Instagramis

GARY. ELEKTRILISENA SÜNDINUD JUULIS 2015.

„Istu sisse ja sõida.”

Pärast seda, kui eelmisel aastal BMW i3 rooli istusin, olin täielikus sõltuvuses. Ma tundsin end lahedana. Ma tundsin end nutikana. Ma tundsin end trendikana. Ma tundsin end hästi teades, et aitan samas ka keskkonda säästa. Minu jaoks on parimad selle disain, suurus ja elektritoitel sõit. Rakendus Remote on suurepärane ja hoiab mind alati ühenduses. Linnas on väga tähtis, et saaksid lihtsalt autosse sisse istuda ja sõita. Parkimine võib probleeme tekitada, kuid i3 mahub kergesti igale poole.
 

#THEFUTURE #BORNELECTRIC #BMWi

LUCIE. ELEKTRILISENA SÜNDINUD OKTOOBRIS 2014.

„Armastan seda.”
 

Ma ei oleks kunagi uskunud, et sõidan ühel päeval täiesti elektrilise autoga. Nüüd kasutan ma seda iga päev. Ma olen täiesti kindel, et elektriautod on meie tulevik, ning rõõmustan, et saan selles osaleda. Ma armastan iga BMW i3 autoga sõidetud sekundit. See on niivõrd tore: mootor, liikuvus, kiired stardid. Imelised on nii sõidukogemus kui ka kaunid ja mugavad materjalid ning sõiduki kui terviku intuitiivne ja loomulik juhtimine. See on korraga nii kaunitar kui ka elajas ning ma armastan seda. Ainus halb asi on see, et pean seda abikaasaga jagama, mida ma üldse teha ei tahaks.
 

#EMISSIONFREE #PRAGUE #PERFECTION #BORNELECTRIC #BMWi

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

 • BMW i3 energiatarve ja CO2-heide (94 Ah) (3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 13,6* / 13,1**

  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3 (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide (3)
  CO2-heide g/km (keskmine): 14,0* / 13,0**
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 11,9* / 11,5**
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,6

  BMW i3s energiatarve ja CO2-heide (94 Ah) (3)
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 14,3
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  Süsteemiga Range Extender varustatud BMW i3s (94 Ah) energiatarve ja CO2-heide (3)
  CO2-heide g/km (keskmine): 14,0
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 12,5
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,7

  BMW iPerformance BMW i8Coupé pistikhübriidi kütusekulu ja CO2-heide (3):
  CO2-heide g/km (keskmine): 42
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,0
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,8

  BMW iPerformance BMW i8 Roadsteri pistikhübriidi kütusekulu ja CO2-heide (3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 46

  * Veljevariant 1: 19-tollised veljed
  ** Veljevariant 2: 20-tollised veljed, talverehvid
  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.