ELEKTRIFITSEERITUD KOOS BMW i SÕIDUKITEGA.

BMW i kogemusega pistikhübriidid.

BMW IPerformance

ELEKTRIFITSEERITUD KOOS BMW i SÕIDUKITEGA.

BMW i kogemusega pistikhübriidid.

ELEKTRIFITSEERITUD KOOS BMW i SÕIDUKITEGA. BMW i kogemusega pistikhübriidid.

Uuenduslike sõidukikontseptsioonide elluviimisel on olulisim tegur alati olnud kogemus. Ja BMW pistikhübriidide puhul on see osutunud eriti väärtuslikuks. Nende ajamisüsteem sisaldab ökonoomset kombinatsiooni sisepõlemismootorist ja võimsast elektrimootorist. See aitab neil BMW sõidukitele tüüpilised omadused üle kanda elektrilistele sõidukitele, kasutades nii otseselt ära BMW i inseneride kogemusi sedavõrd oskuslikult, et on ära teeninud eraldi nimetuse: BMW iPerformance Automobiles.

Loe lisaks

HEITEVABA SÕIDUNAUDING.

BMW iPerformance‘i sõidukites on kasutusel BMW i väljatöötatud BMW eDrive‘i elektriajamitehnoloogia. Tänu ainulaadsele kombinatsioonile elektrimootorist, liitiumioonakust ja intelligentsest energiahaldussüsteemist suudavad need puhtalt elektri jõul läbida nii lühikesi kui ka pikki vahemaid. Vajaduse korral käivitatakse BMW TwinPower Turbo bensiinimootor. BMW eDrive on praegu saadaval BMW 2. seeria, BMW 3. seeria, BMW 5. seeria, BMW 7. seeria ja BMW X5 sõidukitega (alates 2017. aasta märtsist).

BMW eDrive.

Intelligentne ja dünaamiline viis sõitmiseks elektri jõul.

IDEAALNE NII LÜHIKESTE, KESKMISTE KUI KA PIKKADE VAHEMAADE LÄBIMISEKS.

BMW iPerformance‘i mudelites töötab tõhus sisepõlemismootor laitmatus harmoonias võimsa elektrimootoriga. Kui piisava sõiduulatuse tagab tavapärane ajam, siis elektriajam toimib eriti hästi just linnaliikluses tänu oma heitmevabale tehnoloogiale ja peaaegu täiesti hääletule sõidudünaamikale. Näiteks BMW 530e suudab vaid elektri jõul läbida kuni 50 km (NEDC uue Euroopa sõidutsükli järgi). Liitiumioonaku laadimist võimaldavad BMW i Wallbox, avalikud laadimisjaamad ja tavaline kodune elektripistik.

BMW 530e iPerformance (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,3–2,1
CO2-heide g/km (keskmine): 52–47
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,9–13,3

 • AUTO eDRIVE

  Režiimis AUTO eDrive tuvastab nutikas energiahaldussüsteem sõidukiiruse ja aku laetuse astme järgi elektrimootori ja sisepõlemismootori kõige efektiivsema kombinatsiooni.

 • MAX eDRIVE

  Olenevalt mudelist on režiimis MAX eDRIVE võimalik ainult elektri jõul sõita kiirusel kuni 140 km/h. Suurematel kiirustel või kui kiirenduspotentsiaal on ära kulutatud, lülitub automaatselt sisse sisepõlemismootor.

 • SAVE BATTERY

  Režiimides SAVE BATTERY või Battery Control (BMW 7. seeria puhul) aitab akut ökonoomselt laadida või laetustaset hoida sisepõlemismootor. See võimaldab aktiivselt akutoidet hoida hiljem ainult elektri jõul sõitmiseks.

LÜHIKE ÜLEVAADE SOORITUSEST.

BMW pistikhübriidides on süstemaatiliselt rakendatud BMW EfficientDynamics strateegiat. Lisaks mudeli e-märgisele teevad BMW iPerformance mudeli eksimatult äratuntavaks järgmised tunnused.

Sinise neerukujulise iluvõre ribid.

BMW i mudelitele omaselt sinised neerukujulise iluvõre ribid rõhutavad BMW iPerformance mudelite esiosa.
Loe lisaks

Sinised rummukatted.

BMW iPerformance mudelite eksklusiivsed sinised rummukatted meenutavad mudelit BMW i8.

BMW iPerformance BMW i8Coupé pistikhübriidi kütusekulu ja CO2-heide (3):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,8
CO2-heide g/km (keskmine): 42
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,0

Loe lisaks

BMW i logo.

Esiosa küljel, rattakoopa taga, on BMW i logo, mis näitab, et sõiduki loomisel on otseselt ära kasutatud BMW i kogemusi.
Loe lisaks

Kiri „eDrive”.

Kiri eDrive auto tagaosal Hofmeisteri kaare taga näitab, et tegemist on elektriajamiga.
Loe lisaks

LAADIMINE.

BMW iPerformance on pistikhübriidide puhul enam kui kaubamärk. See on osa säästva liikuvuse strateegiast. Sarnaselt mudelitele BMW i3 või BMW i8 on autoomaniku käsutuses programm 360° ELECTRIC. See pakub arvukalt eeliseid alates BMW i Wallboxi paigaldusest ja sobiva rohelise energia lepingu sõlmimisest kuni ligipääsuni maailma suurimale avalike laadimisjaamade võrgustikule. Iga BMW iPerformance mudel on veel varustatud funktsioonidega, nagu rakendus BMW Connected ning kõige ökonoomsemate marsruutide esiletoomine navigatsioonisüsteemis ECO ROUTE režiimi abil.

 • BMW i Wallbox

  BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus ja BMW i Wallbox Connect on kodus kasutatavad laadimisjaamad, millega saad oma BMW laadida turvaliselt, kiiresti ja mugavalt.
  BMW i Wallbox tagab laadimisprotsessi lihtsuse ja töökindluse. Kohe, kui sõiduk ja BMW i Wallbox on laadimiskaabliga ühendatud, algab laadimisprotsess automaatselt. BMW i3 aku on näiteks 80% täituvuseni võimalik laadida alla kahe tunniga.*
  BMW i Wallbox Connect võimaldab kasutada ka ise toodetud rohelist energiat või päikeseenergiat, et laadimine oleks nii kiire kui ka keskkonnasäästlik.
  * Oleneb kohalikust elektritaristust. BMW teiste akutoitega elektrisõidukite (BEV) ja BMW pistikhübriidide (PHEV) laadimisajad võivad erineda.

 • BMW Digital Charging Service

  BMW Digital Charging Service (DCS) muudab BMW laadimise BMW i Wallboxiga veelgi ökonoomsemaks ja sinu vajadustele paremini vastavaks. DCS arvutab kehtivate elektrihindade põhjal välja, millal on kõige soodsam sõidukit laadida, ja juhib selle järgi iseseisvalt laadimisprotsessi. Samas tagab DCS alati, et sõiduki aku oleks sinu määratud lahkumisajaks täis laetud. ConnectedDrive Portal

 • ChargeNow. Ees ootab elektrifitseeriv sõidukogemus

  Tänu intuitiivsetele juhtimisele ja liikuvusteenusele ChargeNow on selle võrgustiku kasutamine ülilihtne. ChargeNow ühendab kõik eri teenusepakkujate laadimispunktid ühte suurde võrgustikku. Nii on teel olles laadimispunktid sinu BMW i3 jaoks lihtsamalt ja kiiremini leitavad. BMW i ConnectedDrive näitab kõiki lähedalasuvad vabasid laadimispunkte nii auto navigeerimisekraanil kui ka nutitelefonis ja ChargeNow veebilehel.

BMW i3 (94 Ah) arvudes (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
CO2-heide g/km (keskmine): 0
Energiatarve kWh / 100 km: 13,6* / 13,1**
 

Süsteemiga Range Extender varustatud BMW iPerformance i3 (94 Ah) arvudes (3)
CO2-heide g/km (keskmine): 14,0* / 13,0**
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 11,9* / 11,5**
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0,6
 

BMW i8 Coupé arvudes (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,8
CO2-heide g/km (keskmine): 42
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,0
 

BMW i8 Roadster arvudes (3)
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0
CO2-heide g/km (keskmine): 46
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,5
 

* Veljevariant 1: 19-tollised veljed
** Veljevariant 2: 20-tollised veljed, talverehvid

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 225xe iPerformance Active Tourer(3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,3
  CO2-heide g/km (keskmine): 57–52
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,7–13,4

  BMW 330e iPerformance Sedan arvudes (3):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,1 kuni 1,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 49 kuni 44
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 11,9 kuni 11,0

  BMW 530e iPerformance Sedan arvudes (1)(3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,3–2,1
  CO2-heide g/km (keskmine): 52–47
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,9–13,3

  BMW X5 xDrive40e iPerformance arvudes (1):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 3,4 kuni 3,3
  CO2-heide g/km (keskmine): 78 kuni 77
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,4 kuni 15,3

  BMW 740e iPerformance arvudes (3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,3
  CO2-heide g/km (keskmine): 58–51
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,1 kuni 12,5

  BMW 740 Le xDrive iPerformance arvudes (3)
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,9–2,8
  CO2-heide g/km (keskmine): 66–64
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,9 kuni 13,2

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.