image

TULEVIK ALGAB SIIN: BMW VISION NEXT 100.

AVASTA EHEDA SÕIDUNAUDINGU TULEVIK.

TULEVIK ALGAB SIIN: BMW VISION NEXT 100.

AVASTA EHEDA SÕIDUNAUDINGU TULEVIK.

TULEVIK ALGAB SIIN: BMW VISION NEXT 100.AVASTA EHEDA SÕIDUNAUDINGU TULEVIK.

Oleme viimased 100 aastat liikuvuse tulevikku oma ainulaadse nägemuse järgi vorminud, et luua ületamatuid sõidukeid ehedaks sõidunaudinguks. Seda tunnevad juba praegu ka need kõik, kes BMW roolis istuvad. Kuid kõige põnevam on alles ees. Sest nüüd viime eheda sõidunaudingu tulevikku visioonautoga, mis sinust uue ajastu juhi teeb. Saa tuttavaks: BMW VISION NEXT 100.

image

SINU UUS INTELLIGENTNE KAASPILOOT: KAASLANE.

SINU UUS INTELLIGENTNE KAASPILOOT: KAASLANE.

ÜHENDATUD INTELLIGENTSUS.

BMW VISION NEXT 100 intelligentsed anduri- ja digisüsteemid, alati kättesaadavad teenused ja ühenduvuse liidab kokku kaaslane, kes aitab sõidukil oma juhti paremini tundma õppida ja pakub igas sõiduolukorras intuitiivset ja esmapilgul märkamatut abi. Nii muudab kaaslane iga sõidu varasemast veelgi isikupärasemaks ning juhi jaoks emotsionaalselt nauditavamaks.

INTELLIGENTNE AUTOPILOOT.

Täisautonoomses režiimis Ease Mode võtab kaaslane üle kõik juhtimistoimingud. See tagab reisijate ohutu sihtkohta jõudmise ning annab neile olulist teavet marsruudi, teetingimuste ja sõiduki soorituse kohta.

ILMNE SELGELTNÄGIJA.

Kaaslane suhtleb teiste sõidukite ja liiklussüsteemidega ning hoiatab sind kõigi ohtude eest juba enne, kui neid ise märgata saaksid.

TEADLIK JA ALATEADLIK SUHTLUS.

Kaaslane toetab juhte teabega kahel viisil. Esmalt toimub see teadlikul tasandil sõiduki esiklaasil asuva Head-Up Display kaudu. Teisena asub tegevusse Alive Geometry: anduritega juhitavate kolmnurkade võrgustik, mis ulatub sõiduki armatuurlaua ülaservani. Selle intuitiivselt antav teave aitab juhil eesolevatele sõiduolukordadele kiiremini reageerida.
image

KAKS ÜLIMAT SÕIDUKOGEMUST: EASE MODE JA BOOST MODE.

KAKS ÜLIMAT SÕIDUKOGEMUST: EASE MODE JA BOOST MODE.

TÄIESTI AUTONOOMNE: EASE MODE.

Täisautonoomne sõidurežiim tähendab sinu jaoks täielikku lõõgastust. Režiimis Ease Mode ei pea sa tegema muud, kui istet võtma ja sõitu nautima.

PUHAS SOORITUSVÕIME: BOOST MODE.

Režiimis Boost Mode on kõige keskmes juhtimisomadused. Nii näitab Head-Up Display ideaalset sõidutrajektoori ning pidurdus-, pööramis- ja kiirenduspunkte otse sinu nägemisvälja.

NÜÜD ON SINU KORD: EASE VÕI BOOST?

Sõidurežiime saab vahetada hetkega: puuduta lihtsalt roolil olevat BMW logo, et lülituda režiimide Ease Mode ja Boost Mode vahel.
image

ÄÄRMINE SÄÄSTLIKKUS: MATERJALIKONTSEPTSIOON.

ÄÄRMINE SÄÄSTLIKKUS: MATERJALIKONTSEPTSIOON.

PEEGELKLAAS.

Lisaks sinu privaatsuse kaitsele vähendavad meie visioonauto peegelklaasid ka sõiduki salongi kuumenemist 30%.

DÜNAAMILISED RATTAKOOPAD.

BMW VISION NEXT 100 sportlikult dünaamilised rattakoopad aitavad intelligentselt takistustegurit vähendada ja alandavad kütusekulu. Otse sõites on need täiesti suletud ning sõiduki voolujoonelise kerega tasapinnalised, et tagada optimaalne aerodünaamika. Kuid kohe, kui auto pöörab, liiguvad need ratastega ideaalselt sünkroonis kere suhtes sisse- või väljapoole.

AERODÜNAAMIKA.

BMW VISION NEXT 100 ühendab lummavalt voolujoonelise disaini täiesti suletud väliskorpusega, et saavutada erakordselt madal, vaid 0,18 cW takistustegur. Sõiduki optimaalselt aerodünaamiline disain loob lummava profiili, mis jookseb ikoonilisest kahekordsest eesmisest iluvõrest kuni kitseneva tagaosani otsekui ühe pintslitõmbega.

MONOMATERJALID.

BMW VISION NEXT 100 salongiviimistlus on 100% nahavaba ja valmistatud prinditavatest monomaterjalidest. Need aitavad tootmisprotsessi optimeerida, kuna on vajaduse korral näiteks otse värviga väljaprinditavad. Samuti on neid kerge ümber töödelda, mis võimaldab materjale loodussõbralikumalt kasutada.
image

ASU MEIE VISIOONI JUHTIMA.

ASU MEIE VISIOONI JUHTIMA.

image

BMW GRUPI TULEVIKU KOGEMUS.

BMW GRUPI TULEVIKU KOGEMUS.