BMW INDIVIDUAL.

Isikupära väljendus.

Ehtne Picasso maal, esimene Apple'i arvuti, käsitööna valminud Riva Aquarama – unikaalsus on see, mis need objektid eriliseks muudab. BMW Individual Collection ja BMW Individual Manufaktur võimaldab sul disainida päris enda ainulaadse BMW. Erinevalt pea kõigist teistest objektidest saab sinu sõidukist sinu ainulaadse olemuse väljendus.

Loe lisaks
BMW INDIVIDUAL.Isikupära väljendus.

BMW INDIVIDUAL COLLECTION.

Mis teeb inimese isikupäraseks? Nende loomus ja eksimatult äratuntav välimus. Nii ka BMW. Seepärast pakub BMW Individual Collection oma nõudlikele klientidele suurt varustusevalikut. Kõikjalt maailmast hoolikalt välja valitud laitmatu tekstuuriga väärispuidust liistud. Erakordselt pehme nahk maailma juhtivatelt parkalitelt. Värviviimistlused, mis lummavad oma sära, helgi ja efektidega. Neid on saadaval toonides, mis defineerivad meie ajastu meeleolusid, mitte ei järgi neid. Seda kõike täiendab erivarustus, mille abil saab luua terviku, nii et kõik selle elemendid oleks otsekui osa sinu isiksusest.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Mis paneb meid ihkama kõike erilist? Loomulikult meie isiklikud unistused ja soovid. Soov luua enda jaoks ideaalne keskkond. Selleks on meil BMW Individual Manufaktur. Olenemata sellest, kas eelistad unikaalset värvilahendust, eksklusiivseid materjale või kõnekat lisavarustust, BMW Individual Manufaktur peab olulisimaks eesmärgiks pakkuda oma klientidele laitmatut teostust, mis muudab tõeliseks ka kõige ekstravagantsemad soovid, et sinu BMW peegeldaks su kordumatut isiksust.

BMW Individual iPadi rakendus

Kuidas kogeda midagi, mida veel olemas pole? See on küsimus, mis tekib, kui soovid standardmudeli asemel juhtida BMW sõidukit, mis sinu isikupära väljendab. Uus interaktiivne BMW Individual rakendus võimaldab sul telefonis või tahvelarvutis katsetada lugematuid erinevaid materjalikombinatsioone ja teisi võimalusi, mida pakub BMW Individual Collection. Tänu rakenduse uuenduslikule disainile näed oma ideid realistlikus detailirohkuses.

BMW INDIVIDUAL 7. SEERIA TÄIUSTATUD REAALSUSE RAKENDUS.

Uus BMW 7. seeria seab täiuslikkusele uue standardi. Oleme ümber töötanud kõik detailid, et saavutada võimsuse, mugavuse ja esteetika parima sünergia, mis on modernse elegantsi olemus. On vaid üks viis seda veelgi paremaks muuta: kohandada seda oma isikliku maitse järgi eksklusiivse BMW Individual Collection värvi- ja materjalivalikuga. BMW Individual täiustatud reaalsuse rakendus on ideaalne inspiratsiooniallikas, kus saad kujundada oma isikliku BMW 7. seeria sõiduki ja selle elemente elusuuruses vaadata – alati ja kõikjal.