MUDELI ÜLEVAADE.

Pole kaht samasugust inimest. Just nagu sinu BMW Individual.

Vali välja oma BMW ja seejärel BMW Individual varustusepakett, mis sinu isikupära parimal viisil väljendab.

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA

Avastada on veel palju. BMW 3. seeria on juba üle 40 aasta olnud oma klassi liider ja esindab kirge jõulisemalt kui kunagi varem. BMW Individual Collection aitab eksklusiivsusele uue mõõtme anda. See pakub suurt hulka lisavarustuse valikuid, mille abil saavad nii sedaan kui ka Touring sinu isikupära väljenduseks.

BMW 4. SEERIA.

Liikumise esteetika. Veenev eksklusiivsus. Nii on ühendatud BMW 4. seeria ja BMW Individual. BMW Individual Collection pakub BMW 4. seeria mudelitele elegantseid detaile, mis aitavad luua auto, mis on sama isikupärane kui sinu kujutlusvõime.

BMW 5. SEERIA.

Väljendusrikas, stiilne, mitmekülgne. BMW 5. seeria ühendab need omadused perfektsusega, luues seeläbi tõeliselt erakordse auto. BMW Individual Collection osana saadaval olev varustuspakett on ideaalne viis sõiduki ainulaadse loomuse rõhutamiseks läbi enda isikupära.

BMW 6. SEERIA.

Puhta dünaamika ideaalne väljendus. BMW 6. seeria ja BMW Individual on mõlemad loodud naudinguks kõigile meeltele. BMW Individual Collection pakub varustust, mis seda eesmärki tõeks teha aitavad, muutes Coupé, Cabrio ja Gran Coupé mudelid eriti muljetavaldavaks.

BMW 7. SEERIA.

Ilme, mis ei otsi liigset tähelepanu. BMW 7. seeria avaldab muljet nii oma detailides kui ka tervikuna. BMW Individual Collection aitab BMW 7. seerial saada ainulaadse elegantsi kehastuseks, mis rõhutab sinu erakordset isiksust. BMW Individual sari kui tervik ei jäta pea ühtegi soovi täitmata.

BMW X-SEERIA.

Teedrajav kõigil pindadel. BMW X-seeria. Esile tõusmine nõuab iseloomu. Ja just BMW Individual Collection võimaldab sul mudelitega BMW X5 ja X6 oma iseloomu näidata, määratledes enda jaoks tõelise luksuse tähenduse.

BMW M.

Dünaamiline perfektsus. Erakordsus loob haruldase kire. BMW Individual koos sinu isikupäraste valikutega lisab sellele kirele eksklusiivse olemuse. BMW Individual Collection on saadaval kõigi BMW M-mudelite jaoks. Nii puudub vajadus kompromissideks.