ÕIGE OTSUS.

Liitu BMW äriklientidega.

Kõige olulisem eeltingimus: teie peakontor asub Eestis. Samuti peab ettevõte aastas ostma vähemalt kolm uut BMW või MINI sõidukit. Meil on olemas head pakkumised ka väiksemate aastaste nõudmistega ettevõtetele. BMW esindus annab nende kohta meeleldi teavet.
BMW ärikliendina saate nautida soodsaid tingimusi ja asjatundlikku teenindust. Autopargi haldaja, ettevõtte autojuht või BMW äriklient – BMW on teile kõigis ärikasutuseks mõeldud autodega seotud küsimustes usaldusväärne partner.

Loe lisaks

ÜLEVAADE: TEIE EELISED AUTOPARGI JUHINA.

Üks kontaktipunkt: teie individuaalse kliendiprogrammi raames nõustavad teid kohalikud partnerid.
Liising ja täisteenindusega liising: teeme koostööd kõigi liisinguettevõtetega. Üks neist on BMW tütarettevõte Alphabet Fuhrparkmanagement GmbH.
Autopargi majandamine: Alphabet Fuhrparkmanagement pakub teenuseid, millega tagada oma sõidukipargi majanduslik toimivus.
Atraktiivsed mudelid ja paketid: pakume oma äriklientidele mudeleid, pakette ja mootoriversioone, mis on kohandatud ettevõtte vajaduste järgi.
Murranguline tehnoloogia ja uuendused: sõidukipargi kasutajate käsutuses on sellised uuenduslikud lisad nagu BMW EfficientDynamics ja BMW ConnectedDrive.

 • Liising vastavalt eelistustele

  Liising on sõidukiparkidele äärmiselt oluline finantseerimismudel. Lisaks BMW tütarettevõttele Alphabet GmbH teeme koostööd pea kõigi teiste suurte liisingupakkujatega. Aitame teil õige partneri leida.

 • Autopargi juhtimine on tehtud lihtsaks

  Alphabet GmbH on juhtiv äriklientide mobiilsuslahenduste pakkuja. Täisteenindusega liisinguettevõttena pakub Alphabet personaalseid teenuseid kõigi tootjate autode jaoks.

ÜLEVAADE: TEIE EELISED ETTEVÕTTE AUTOJUHINA.

Atraktiivsed paketid: eksklusiivmudelid ja palju eri mootorivariante.
Madal kütusekulu: rohkem säästu, vähem heiteid ja rohkem kilomeetreid tänu BMW EfficientDynamics tehnoloogiale.
Inchcape BMW partnerid: üleriigiline BMW äriklienditeeninduste võrgustik, mis teid kõigis ettevõtte autoga seotud küsimustes nõustab. Võtke ühendust BMW esindusega, kellele saate oma personaalsetest vajadustest rääkida ja proovisõidu kokku leppida.
Murranguline tehnoloogia ja uuendused: BMW EfficientDynamics ja BMW ConnectedDrive.

LIITU BMW ÄRIKLIENTIDEGA JA KOGE PAINDLIKKUST.

Väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel on äärmiselt tähtis omada partnereid, kes on sama paindlikud ja vastutulelikud nagu nemad – partnerid nagu BMW. Võite meie toetusele kindel olla, kui vajate näiteks lahendusi oma sõidukipargi vajadustele või finantsküsimustele. Teeme teile meeleldi personaalse pakkumise koos täpselt teie vajadustele kohandatud teeninduse ja vahetu toetusega kohalikus esinduses.
Eesti ettevõtted saavad osa eriti atraktiivsetest BMW äriklientidele mõeldud tingimustest ja teenustest. Ärikliendina saate nautida palju täpselt teie vajadustele kohandatud eeliseid. Küsige BMW esindusest oma ettevõtte jaoks kohandatud lahendust.

ÜLEVAADE: TEIE EELISED BMW ÄRIKLIENDINA.

Erilised kliendid väärivad erilist teenindust ja BMW ärikliendina naudite oma kohaliku BMW partneri juures palju eeliseid.
• Esinduse pühendunud kontaktisik pakub teile põhjalikku ja teie vajadustele vastavat nõustamist.

Loe lisaks
 • Kõigega kursis: BMW äriklientide värskeimad uudised

  Hoiame teid kursis kõigega alates konkurentidevahelistest võrdlustest kuni üksikasjaliku teabeni BMW mudelite ja tehnoloogiate kohta. Ülalpidamiskulude seisukohast ei häbene me oma näitajaid kõrvutada otseste konkurentide omadega. Tutvuge BMW omaniku kogukuludega ja võrrelge neid konkurentide sarnaste pakkumiste näitajatega.

 • Rõõm ei tunne piire: BMW X3

  Plahvatuslik jõud, muljetavaldav säästlikkus, erakordne elegants – tänu oma piiritutele võimalustele ei paku BMW X3 sõitjatele mitte veidike kõigest, vaid kogu komplekti. Spordisõbrad hindavad selle kohandatavat salongi, ruumikust ja suurt hulka võimalusi varustuse paigutamiseks. Mugavust armastavatele sõitjatele meeldivad sõiduki läbimõeldud lisad. Ja pereinimesed armastavad selle arvukaid turvatehnoloogiaid. Nagu öeldud, ei tunne BMW X3 piire. Teisisõnu on sõiduk sama spontaanne nagu tema juht.

 • Dünaamika selle kõige kaunimas vormis: BMW 5. seeria sedaan

  Kas välisilme järgi saab sisemiste väärtuste kohta järeldusi teha? BMW 5. seeria sedaani puhul ei ole see mitte ainult lubatud, vaid ka soovitatav. BMW Groupi disainijuht Adrian von Hooydonk näeb seda nii: „Kui auto ei näe välja dünaamiline, siis kuidas saaksime uskuda, et ta sõites seda on? Selle olemus peab olema nähtav ja tuntav.” Jõuliselt elegantse ilmega BMW 5. seeria sedaan on muljetavaldav vaatepilt ka seistes.
  Selle ehe loomus on tuntav ka salongis: võta istet ja BMW 5. seeria sedaani salongi disain kinnitab, et kõik on oma õigel kohal.

 • Puhas elegants, aktiivne liikuvus: BMW 5. seeria Touring

  Sama paindlik nagu sa ise: mida iganes transportida soovid, mahutab BMW 5. seeria Touring selle ära. Meie jaoks tähendab paindlikkus ja mugavus seda, et sõiduk kohandub sinu vajaduste järgi, mitte vastupidi. Näiteks võimaldab valikuline seljatoe reguleerimise süsteem istmete asendit seitsme sammu vahel muuta, suurendades pagasile jäävat ruumi 560 kuni 590 kuni üle 1670 liitrini. Jõuliselt elegantse ilmega BMW 5. seeria Touring on muljetavaldav vaatepilt ka seistes. Selle ehe loomus on tuntav ka salongis: võta istet ja naudi tunnet, et iga asi on omal kohal. See on BMW 5. seeria Touring salongi disain.

 • Ökonoomne dünaamika: BMW 320d EfficientDynamics Edition

  BMW sDrive320d EfficientDynamics avaldab muljet kuluefektiivsuse ja dünaamikaga. See ei tulene ainult standardvarustusse kuuluvatest BMW EfficientDynamics meetmetest.

 • Võidab kirg: BMW 3. seeria sedaan

  Uus BMW 3. seeria sedaan on igas mõttes võitja. Hingetuks tegev dünaamika ja muljetavaldav tehnolooga, mis on äratuntav oma disaini järgi. Selle olemust aitavad veelgi paremini välja tuua sarjad BMW Modern, Luxury ja Sport, mille erinevat karakterit ühendab üks – ehe stiil. BMW 3. seeria kehastab kõike, mis tüüpilist BMW sõidukit iseloomustab: elegantne sportlikkus, puhast esteetika ja tulevikku suunatud tehnoloogia.