ALARMSÕIDUKITE MÜÜK.

Sinu partner igapäevatoimingutes.

BMW hädaabisõidukite müük teenindab kõiki turvalisusega seotud ametiasutusi ja organisatsioone. Nende hulgas on tuletõrje, päästeteenistus, kiirabi ja politsei.
BMW autosid ja mootorrattaid kasutavad politsei, tuletõrje ja kiirabi edukalt kõikjal maailmas. Põhjus: BMW paistab silma oma uuenduslike, kvaliteetsete ja töökindlate turvalahenduste ja tehnoloogiatega. Koos üksikasjaliku turvakontseptsiooniga tagavad need omadused parima võimaliku operatiivsuse igas olukorras. Tipptasemel varustus ja seadmed, eriväljaõppega tehnikud, koolitusprogrammid ja kõrgetasemeline andmevõrgustik aitavad luua äärmiselt tõhusa ja ökonoomse ekipaaži.

Loe lisaks

BMW X6 SHOW CAR KIIRABIARSTIDELE.

Funktsionaalsus kohtub emotsionaalsusega: BMW X6 ühendab endas kupee atleetliku karisma SUV autoriteedi ja mitmekülgsusega. Nii saavutad teel olles vabaduse. Oma paindlikkusega saab Sports Activity Coupé suurepäraselt hakkama ka alarmsõidukina. BMW X6 Show Car kiirabiarstidele ilmus esimesena avalikkuse ette olulisimal päästeteenistuste ja liikuvuse messil RETTmobil 2009.
Täisfunktsionaalne Show Car sobib tänu oma heale juhitavusele ja praktilisusele suurepäraselt kiirabiautoks. Sõidukil võimsusega 300 kW (407 hj) on suur hulk erivarustust, nagu navigatsioonisüsteem ja pidurdusfunktsiooniga kiirusepiiraja, LED-vilkurriba katusele, LED-vilkurid ees ja BMW neerukujulise iluvõre all, vilkurid peeglitel ja taga, põrkeraua vilkurid ning kiirabisõiduki sümboolika.

ALARMSÕIDUKID: DÜNAAMIKA, INNOVATSIOON JA EKSKLUSIIVSUS.

Need omadused iseloomustavad BMW alarmsõidukeid. Meie pidev tootearendus põhineb ülemaailmselt riigiasutuste ja organisatsioonidega jagatud kogemustel. Meie töö tulemuseks on sõidukid, mis on loodud taluma karmi igapäevakasutuse väljakutseid. Ja see ei puuduta ainult erivarustust, vaid ka kogu insenerilahendust. Ajam ning funktsioonid koos aktiivse ja passiivse turvalisusega moodustavad tasakaalustatud terviku.
Kasutusega seotud erivarustust ja müügiprotsessi puudutavate küsimusega pöörduge palun United Motorsi poole.

 • Turvalisuse teenistuses: BMW politseisõidukid

  Politseioperatsioonid esitavad BMW sõidukitele erinõudmisi. Nende tõeline olemus ilmneb suure läbisõiduga igapäevakasutuses: maksimaalne turvalisus ja sooritusvõime, ohutus, pikad teenindusintervallid ja uuenduslik seisukorral põhinev hooldus, mis tuvastab teeninduse aja automaatselt. Tänu sellele on BMW alarmsõidukid just pikas perspektiivis väga hea investeering.

 • Tuletõrje: hulk mitmesuguseid funktsioone nõuavad mitmekülgset sõidukit

  Tuletõrje on alati kohal, kui on tegu tulekahju, liiklusõnnetuse, tormikahjude või paljude teiste ohuolukordadega. Nende prioriteedid on sooritusvõime, turvalisus ja töökindlus. BMW on sellisteks operatsioonideks hästi varustatud ja valmis vastu võtma kõik väljakutsed.

 • Kiirabi: loevad sekundid

  Reanimatsioonis otsustavad elu ja surma vahel sageli sekundid. See esitab kiirabisõidukitele kõrged nõudmised – nende töökindlus, turvalisus ja kiirus on eluliselt tähtsad. BMW vastab nendele nõudmistele igast küljest. Selle tipptasemel aktiivsed ja passiivsed turvasüsteemid tagavad, et brigaad jõuab sündmuskohale nii kiiresti kui võimalik.

 • Varjatud lahendus – standardiks on diskreetsus

  BMW alarmsõiduki varjatud olemus mängib eriti olulist rolli salaoperatsioonide puhul. Kavandamis- ja arendusfaasis on arvesse võetud erinõudeid ja salongilahendus on tehases optimeeritud nii, et see võimaldaks lisada sõiduki otstarbest lähtuvat varustust nii, et seda väljast näha ei ole. Sõiduki lõplik koostamine toimub tavapärasel tootmisliinil, nii et BMW tavapärased kvaliteedistandardid on igakülgselt paigas ka siin.