BMW KORPORATIIVMÜÜK

Mis on BMW Korporatiivmüük?

BMW Korporatiivmüük on pühendunud ettevõtete autopargi haldamise abistamisele, pakkudes sõbralikku ning asjalikku nõu vajalike otsuste tegemisel.

Autode kõrged jääkväärtused ning madalad hooldekulud on meie suurimad tugevused, pakkudes klassi madalamaid auto kasutusaja kulusid. BMW suur mudelivalik, pühendumine innovatsioonile ning uutele tehnoloogiatele rahuldab autopargi muutuvaid vajadusi ja pakub paindlikke tingimusi.

Auto kasutusaja kogukulud on tõenäoliselt kõige tähtsam väärtus, hindamaks autopargi omamise ja haldamise efektiivsust. Suurepärane koostekvaliteet, kõrged jääkväärtused, pikad hooldusintervallid, ökonoomsed mootorid ja madalad CO2 näitajad tagavad BMW mudelite kindla eelise konkurentide ees.

Loe lisaks

Kuidas saab BMW Korporatiivmüük mind aidata?

BMW Korporatiivmüügi meeskond saab anda Teile nõu igas autopargi haldamise aspektis. Nad saavad lisaks hoida Teid kursis hetke ja tuleviku tooteuudistega, et saaksite oma tegevust paremini planeerida. Mis iganes on Teie vajadus, meie sõbralik ja professionaalne meeskond on ainult telefonikõne kaugusel

Loe lisaks

Kas BMW Korporatiivmüük on ainult suurte autoparkidega ettevõtetele?

BMW Korporatiivmüügi meeskond on pühendunud väikeste ja suurte firmade toetamisele üle Eesti. Pakume kõrge tasemega teenindust, mis vastaks iga autopargi haldaja vajadustele.

Loe lisaks

Kes on minu kontaktisikuks?

Teie BMW Korporatiivmüügi konsultant on konktaktisikuks kõigi päringute korral. Ta hoiab Teiega regulaarselt ühendust - kokku leppides personaalseid külastusi, personaalseid proovisõite, aidates autode tellimisel ning hooldamisel.

Loe lisaks

Kas saan tutvuda kogu BMW mudelivalikuga korraga?

Korraldame kindlatel aegadel BMW Korporatiivmüügi kliendiüritusi, kus tutvustame kogu meie mudelivalikut korraga. Kui soovite järgmisele üritusele kutset saada, palun võtke ühendust BMW Korporatiivmüügi meeskonnaga.

Loe lisaks

Soovin lihtsalt nõu, kellega saan ühendust võtta?

Teie küsimustele on alati valmis vastama BMW korporatiivmüügijuht. Palun võtke temaga ühendust
telefonil 6593700 või e-postil bmw@bmw.ee.

Loe lisaks