Naine kasutamas My BMW rakendust nutitelefonis

MINU MAAILM. My BMW.

Avasta uue My BMW rakenduse* eelised.

My BMW rakendus sobib sulle sama täiuslikult kui sinu autole. See pakub vahetut ühendust sõidukiga ja BMW maailmaga, isegi kui sa oma BMW-s ei istu. Kaasaegse disaini, intuitiivse kasutajaliidese ja paljude funktsioonidega saab My BMW rakendusest sinu kaaslane igapäevases liikuvuses. Kavanda oma teekonnad juba sõites või saada oma järgmine sihtkoht alles diivanil lebades otse oma BMW-le. Kontrolli allesjäänud sõiduulatust enne teele asumist või veendu hoopis salongi sisetemperatuuri sobivuses. Ei ole kindel, kas lukustasid oma auto pärast sõitu? Kontrolli rakendusest ja vajadusel lukusta ekraanipuutega. My BMW rakendus sisaldab ka väga kasulikke funktsioone just BMW täiselektrilistele ja pistikhübriidsõidukitele. Optimeeri energiatarve ja -kulu laadimise ja kliimaseadme taimeriga. Või kasuta oma kogutud boonuspunkte BMW Points sõiduki laadimiseks. Ja kui lähenemas on järgmine hooldus, annab rakendus sulle sellest teada ja võimaldab broneerida aja BMW partneri juures või võtta ühendust klienditeenindajaga, kui see on vajalik. My BMW rakendus kindlustab muretu liikuvuse ja veelgi suurema täielikult elektrilise sõidurõõmu – igal ajal ning igal pool. Minu maailm. My BMW.

Loe lisaks
MINU MAAILM. My BMW.Avasta uue My BMW rakenduse* eelised.

5 OLULISEMAT OMADUST UUS My BMW RAKENDUS.

  • 01 Ülevaade auto olekust ja juurdepääs funktsioonidele
  • 02 Otse ühendus BMW teenindusega
  • 03 Nutikad ja mugavad e-teenused
  • 04 Navigeerimis- ja kaarditeenused reiside planeerimiseks
  • 05 Regulaarsed äpi ja funktsioonide uuendused

UUE My BMW RAKENDUSE TEENUSED JA FUNKTSIOONID.

My BMW rakendus, minu sõiduki oleku haldamine, mees nutitelefoniga BMW 2. seeria Coupé ees
My BMW rakendus, minu sõiduki oleku haldamine, nutitelefoni ekraan

MINU SÕIDUKI OLEKU HALDAMINE.

My BMW rakendusega on sulle kogu teave auto kohta kättesaadav ilma sõiduki juurde minemata. Kas ootamatuks sõiduks on sõiduulatus piisav? Mis see läbisõit oligi? Kas kõik uksed on lukustatud?

My BMW rakendus, minu sõiduki kaugjuhtimine, naine sukeldumas jääauku
My BMW rakendus, minu sõiduki kaugjuhtimine, nutitelefoni ekraan

MINU SÕIDUKI KAUGJUHTIMINE.

Kas ma lukustasin oma sõiduki ning kuhu täpselt ma ta parkisin? Kaugjuhitavad teenused võimaldavad My BMW rakenduse abil ligipääsu sõidukile ka eemalt. Jahuta või soojenda oma BMW-d enne sõitma hakkamist või lukusta see ükskõik kust kohast oma nutitelefoni ekraanilt.

Muuda oma nutitelefon digitaalseks võtmeks: Võid luua BMW digitaalse võtme My BMW rakenduses ja salvestada selle oma iPhone‘i – kui see ühildub.

My BMW rakendus, minu teekondade haldamine ja saatmine sõidukile, mees kõrbes
My BMW rakendus, minu teekondade haldamine ja saatmine sõidukile, nutitelefoni ekraan

MINU TEEKONDADE HALDAMINE.

My BMW rakendus muudab iga reisi stressivabaks kogemuseks. Avasta rakenduse abil uusi sihtkohti või isiklikke huvipunkte ja saada need otse oma BMW-le. Teise võimalusena võid ühendada sihtkohad kaardirakenduses, näiteks Google Mapsis, mis toetab jagamisfunktsiooni otse My BMW rakendusse.

My BMW rakendus, minu teeninduskogemuse haldamine, mees istumas BMW kapotil
My BMW rakendus, minu teeninduskogemuse haldamine, nutitelefoni ekraan

SUHTLUS BMW TEENINDUSEGA.

Millal on sinu BMW järgmine hooldus? My BMW rakendus teab täpselt, mida sinu sõiduk vajab, ja annab teada, millal sinu BMW vajab järgmist hooldust. My BMW rakendus on ka sinu otseliin BMW volitatud teenindusega. Sobiliku ajaotsimine ning kokkuleppimine käib nüüd kiiresti, mugavalt ja viivituseta.

My BMW rakendus, elektriline sõitmine ja boonuspunktide BMW Points kogumine, naine istumas tugitoolis istikute ees
My BMW rakendus, elektriline sõitmine ja boonuspunktide BMW Points kogumine, nutitelefoni ekraan

BOONUSPUNKTIDE BMW POINTS KOGUMINE.

Püsikliendiprogrammiga BMW Points on valitud BMW pistikhübriidmudelite juhtidel võimalik koguda boonuspunkte iga elektri jõul läbitud sõidukilomeetri eest. Neid saab koguda ja kasutada My BMW rakenduses oma BMW Chargingu kontoga. Preemiad on saadaval – kohe, kui kasutad laadimisvooluna BMW Chargingut.

My BMW rakendus, minu sõiduki turvalisuse haldamine, BMW inimesega linnulennuvaates

MINU SÕIDUKI TURVALISUSE HALDAMINE.

Hoia oma BMW ümbrusel alati silm peal veendumaks, et sinu sõidukiga on kõik korras. Kaugjuhitavad teenused ja Remote 3D View võimaldavad sul vaadata sõidukit ümbritsevat ala mis tahes vaatenurgast või lukustada uksed rakenduse My BMW abil.

My BMW rakendus, minu profiil

MINU OTSETEE BMW MAAILMA.

My BMW rakendus võimaldab sulle ligipääsu põneva teabeni ja linkideni BMW maailmas. Kasuta uudistevoogu Discover BMW, et olla kursis uudiste ja eripakkumistega. Leia BMW originaalosad BMW veebipoest. Või tutvu BMW ConnectedDrive’i digitaalsete toodete ja teenustega, et leida sobivaim oma liikuvusele. Lisaks saad kasutada My BMW rakendust, et seadistada Amazon Alexa** oma sõidukis kasutamiseks. Kui oled BMW Finantsteenuste klient, saad ühtlasi juurdepääsu oma lepingu üksikasjadele või ühenduse klienditeenindusega.

My BMW rakendus, naine nutitelefoniga

My BMW RAKENDUS.

Avasta uus My BMW rakendus: sinu lihtne ligipääs paljudele BMW teenustele ja funktsioonidele.

My BMW RAKENDUS.

Avasta uus My BMW rakendus: sinu lihtne ligipääs paljudele BMW teenustele ja funktsioonidele.

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW Connected Charging My BMW rakendus BMW Maps BMW elektriline liikuvus

BMW CONNECTED CHARGING.

Loe lisa BMW täiselektriliste ja pistikhübriidsõidukite BMW Connected Chargingu digitaalsete teenuste kohta.
My BMW rakenduse BMW ConnectedDrive KKK korduma kippuvad küsimused

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele My BMW rakenduse, samuti BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.

*Rakendus My BMW ühildub kõigi BMW sõidukitega, mille mudeliaasta on vähemalt 2014 ning millel on lisavarustuses ConnectedDrive’i teenused, ja kokkusobiva nutitelefoniga. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võivad riigiti erineda.

** Amazon, Alexa ja kõik nendega seotud logod on Amazon.com, Inc.-i või selle sidusettevõtete kaubamärgid.

Loe lisaks