Naine ja mees naermas lumes kelgutades

TULE VÄLJA MÄNGIMA.

#whateverhappens. Naudi külma aastaaega BMW originaalvelgede ja rehvidega, lisavarustusega sügiseks ja talveks ning BMW Service teenuseid.

Kui aastaajad muutuvad, on aeg tutvuda ümbrusega. Sest isegi vihm ja külm ilm ei saa olla põhjuseks, miks jääda koju. Nüüd on võimalus avastada meie maailma imelisi külgi. Meie pakume täiuslikku varustust, et püsida turvaliselt teel ja nautida teekonna iga hetke – ja ei ole vahet, kuhu tee sind viib. Koge BMW Service teenuseid, BMW originaal-talverattaid ja BMW lisavarustust sügiseks ja talveks, mis sobivad täielikult sinu BMW-ga.

Loe lisaks
TULE VÄLJA MÄNGIMA.#whateverhappens. Naudi külma aastaaega BMW originaalvelgede ja rehvidega, lisavarustusega sügiseks ja talveks ning BMW Service teenuseid.

BMW ORIGINAAL-KERGMETALLVELJED JA LISAVARUSTUS.

Sõidunaudingut ilm ei sega.

Autojuhile, kes soovib hooajaks uusi rehve ning nautida sügisel ja talvel optimaalset haarduvust, oleme koostöös esmaklassiliste rehvitootjatega (nt Dunlop, Goodyear, Michelin ja Pirelli) töötanud välja eripakkumisi tähega märgistatud rehvidele. BMW tähega märgistatud rehvid tagavad sujuva sõitmise, optimaalse haardumise ja esmaklassilise turvalisuse. Üks asi on seega selge: talvised BMW originaalveljed ja -rehvid ei ole kompromiss stiili osas, vaid sõnum.

BMW sügistalvine lisavarustus, 17" BMW kergmetallvelt V-spoke style 618 Reflex Silver, talverataste täiskomplekt

17" BMW kergmetallvelt V-spoke style 618 Reflex silver, talverataste täiskomplekt.

Kvaliteetsed 17-tollised BMW kergmetallist V-spoke Style 618 Reflex Silver tooni veljed annavad sõidukile väga sportliku ilme. Talverataste täiskomplekt rehvirõhu jälgimisega, sobib lumekettidega, ratta suurus 7.5J x 17 rehvidega mõõdus 225/55 R17 97H. EL-i rehvimärgis
BMW sügistalvine lisavarustus,18-tolliste BMW V-spoke 684 Orbit Grey talverataste komplekt

18-tolliste BMW V-spoke 684 Orbit Grey talverataste komplekt.

Kvaliteetsed 18-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 684 toonis Orbit Grey lisavad sõidukile ülimalt sportliku välimuse. Talverataste komplekt koos rehvirõhu jälgimise süsteemiga ja Runflat-rehvidega, velje suurus 8J x 18, rehvimõõt 245/45 R18 100V XL. EL-i rehvimärgis
BMW sügistalvine lisavarustus, 19-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 635 toonis Bicolor Night Gold, läikivtreitud, talverataste komplekt

19-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 635 toonis Bicolor Night Gold, läikivtreitud, talverataste komplekt.

Elegantsed 19-tollised BMW kergmetallveljed V-spoke style 635 toonis Bicolor Night Gold, läikivtreitud, annavad sõidukile uhke väljanägemise. Rehvirõhuanduri ja Runflat-rehvidega talverataste komplekt, velje suurus 8J × 19 rehvimõõt 245/40 R19 98V XL RSC ees ning velje suurus 9J × 19, rehvimõõt 275/35 R19 100V XL RSC taga. EL-i rehvimärgis
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW rattapoltide lukustussüsteem

BMW rattapoltide lukustussüsteem.

Parima kvaliteediga äärmiselt turvaline rattapoltide lukustussüsteem koosneb neljast läikivtreitud rattapoldist, millega koos on spetsiaalne BMW padrunvõti. Polte saab avada ainult komplektiga kaasa tuleva spetsiaalse padrunvõtmega, kaitstes seeläbi rattaid varguse eest.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW lumeketid Comfort

BMW lumeketid Comfort.

BMW lumekette Comfort on lihtne paigaldada, tagades seeläbi parima veojõu. Sobitudes täpselt rehvidele, ei vaja veljed täiendavat kaitset ning integreeritud terastross muudab nende paigaldamise ülimalt lihtsaks.
BMW sügistalvine lisavarustus, M Performance’i rehvikotid

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Tugevam käepide tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab rattaid igal ajal kiiresti vahetada. Sportliku M Performance’i disainiga.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW vabalt liikuv rummukork

BMW vabalt liikuv rummukork.

Vabalt liikuval rummukorgil on BMW logo, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks. Rummukorgi saab paigaldada kõigile BMW kergmetallvelgedele, mille jaotusringjoone läbimõõt on 112 mm.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW logoga ventiilikorgid

BMW logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ühtlasi muudavad nad velje väljanägemise paremaks. BMW logoga.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW M-logoga ventiilikorgid

BMW M-logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ühtlasi muudavad nad velje väljanägemise paremaks. M-logoga.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW rehviparanduskomplekt

BMW rehviparanduskomplekt.

Lihtsalt kasutatav BMW rehviparanduskomplekt võimaldab rehvi purunemise korral tagasi teele naasta. Sõltumata rehvi mõõtmetest on kuni 4 mm pikkused vigastused parandatavad, tehes võimalikuks sõitmise lähima BMW Service Partnerini.

BMW VELGEDE JA REHVIDE HOOLDUS.

BMW velgede ja rehvide hooldus

On hea teada, et olulised asjad on heades kätes.

Õiged rehvid külmaks aastaajaks: lepi kokku BMW rehviteenindus, kus lisaks rehvide vahetusele kontrollime ka rehvimustri sügavust ja pidureid. Meie pakkumine suurimaks mugavuseks: puhastame sinu suverehvid ja hoiustame neid kevadeni.

TÄHEGA MÄRGISTATUD BMW ORIGINAALREHVID.

Tähega märgistatud BMW originaalrehvid

Kvaliteet, kogemus ja turvalisus on velgede ja rehvide puhul suurimad prioriteedid.

Tähemärgis viitab sellele, et rehv on toodetud spetsiaalselt BMW jaoks ja on kooskõlas kõrgeimate BMW standarditega. Rehvide arendamine saab alguse juba sõiduki väljatöötamise varajases etapis ning võib võtta kuni kolm aastat, lõppedes ulatuslike katsetustega. Tähega märgistatud rehve kontrollitakse kuues üldises valdkonnas: turvalisus, kulumine, mugavus, tõhusus, ning – BMW-le iseloomulikult – kahes sõidunaudingu valdkonnas: sõidustiil ja käitumine sportliku sõidustiili korral. Pealegi töötatakse neid välja koostöös valitud kvaliteetsete tootjatega (nt Dunlop, Goodyear, Michelin ja Pirelli). Lihtsalt küsi oma BMW Service Partnerilt tähega märgistatud rehve – need sobivad täpselt, on kontrollitud ja turvalised.

BMW SÜGISTALVINE LISAVARUSTUS: VÄLISILME.

Inspireeriv, kuhu iganes sa vaatad.

Kui soovid nautida talvist ilma, peab sul olema õige varustus. BMW originaal-varuosadega pole see probleemiks. Naudi sõidumugavust ja avasta lai valik võimalusi, mis on loodud selleks, et sinu BMW oleks su talveplaanide täiuslik kaaslane.

BMW sügistalvine lisavarustus, BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne BMW katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt, mis tagab mugava laadimise, samuti on mõlemal pool kolmekordne kesklukustus, mis kaitseb varguste eest.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW katuseraam

BMW katuseraam.

Katuseraami risttalasid saab kombineerida kõigi BMW pakiraamisüsteemide ja katuseboksidega ning need täiendavad sõiduki terviklikku välimust. Neid on lihtne tööriistade abita paigaldada ning need vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW suusa- ja lumelauahoidja, välja tõmmatav

BMW suusa- ja lumelauahoidja, välja tõmmatav.

Lukustatav BMW suusa- ja lumelauahoidja, mida saab külgedele laiemaks tõmmata, hoiab kindlalt kinni kuni viis paari suuski või neli lumelauda ja teeb lihtsamaks kõrgematele sõidukitele laadimise. Seda saab kombineerida mis tahes BMW katuseraamiga ja see hoiab ka suusakeppe.
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumimatt.

Vastupidav libisemisvastane ja üleskeeratud äärtega elegantne veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta värvi ja kvaliteetsest roostevabast terasest numbriga 5 pakiruumi matt sobitub ideaalselt pakiruumi sisemusse.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW LED-ukseprojektorid

BMW LED-ukseprojektorid.

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad läbi vahetatavate slaidide sõiduki kõrvale maha kujutise. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad ukseesist ala isikupärasel viisil.

BMW SÜGISTALVINE LISAVARUSTUS: SALONG.

Silmapaistev salong.

Oma nimele kohaselt on BMW originaal-lisavarustus disainitud ülima täpsusega ja inspireeritud puhtast jõudlusest. Laienda oma ruumi, oma stiili, oma turvalisust – või kõiki neid. See on lihtne viis ühendada turvalisus ja elegants.

BMW sügistalvine lisavarustus, BMW turvaümbris 10,5-tollisele Apple iPad Pro™-le, süsteemile Travel & Comfort

BMW turvaümbris 10,5-tollisele Apple iPad Pro™-le, süsteemile Travel & Comfort.

Turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 10,5-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega pakub kaitset ka veepritsmete eest. Kasutades koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi), saab seda autosse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning isegi õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort

BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse Travel & Comfort külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple’i ja Samsungi tahvelarvuteid. Hoidik on 360° pööratav ja lukustatav igas soovitud asendis.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW universaalkonks süsteemile Travel & Comfort

BMW universaalkonks süsteemile Travel & Comfort.

Süsteemi Travel & Comfort universaalkonksuga saab rõivad või kerged kotid seljatoe külge riputada, et kaitsta neid põrandal oleva mustuse eest. Tänu pistikkinnitusele saab universaalkonksu hõlpsasti kokkupõrkekindlaks muuta, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustusse kuuluva süsteemi Travel & Comfort külge.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort

BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort.

BMW riidepuu võimaldab riided riputada peatoe tagaküljele. Tänu pistikühendusele saab selle hõlpsasti muuta kokkupõrkekindlaks, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustusse kuuluva süsteemi Travel & Comfort külge. Tänu hotellifunktsioonile (standardne riidepuu) saab seda kasutada ka väljaspool autot.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad eesmist põrandaosa niiskuse ja mustuse eest ning hoiavad jalad kuivad. Musta värvi mattidel on kujutatud roostevabast terasest number '5'.
BMW sügistalvine lisavarustus BMW ilmastikukindlad tagumised jalamatid

BMW ilmastikukindlad tagumised jalamatid.

Ideaalselt sobituvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad tagumist põrandaosa niiskuse ja mustuse eest ning hoiavad jalad kuivad. Musta värvi mattidel on kujutatud roostevabast terasest number '5'.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW laetav LED-lamp

BMW laetav LED-lamp.

BMW LED-lamp on valmistatud elegantsest roostevabast terasest, avaldab muljet oma minimaalse energiakuluga, elueaga kuni 3000 laadimist ja ülitugeva valgusjõuga. Võimsa aku laadimiseks tuleb LED-lamp sisestada 12 V pistikusse salongis.
Naine ja mees lumes vaatamas tahvelarvutit

AVASTA BMW SÜGISTALVINE LISAVARUSTUS.

Sinu jaoks pole probleem ületada mäekuru, sõita päev otsa linnas või võtta ette äkki pähe tulnud teekond. Avasta just nende aastaaegade võluvad hetked koos BMW sügistalvise lisavarustusega. Vali rohkete võimaluste hulgast oma BMW sügistalvine välimus. Jäta stiilne mulje ilma turvalisuse osas järeleandmisi tegemata.

KEEMILISED HOOLDUSTOOTED.

Kvaliteetne ja õrn hoolitsus sinu BMW eest.

Hoolitse oma auto eest. Pakume sulle õigeid vahendeid selge nähtavuse ja suurepärase väljavaate jaoks igas olukorras – lõppude lõpuks pole sinu auto veljed asjatult särama löödud.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW külmumisvastane klaasipesuvedelik

BMW külmumisvastane klaasipesuvedelik.

Kaitseb klaasipuhastite pesusüsteemi jäätumise eest ja kindlustab ka külma ilmaga puhta, triibuvaba väljavaate tänu kvaliteetsetele puhastusomadustele. Mõnusa, BMW-le omase Apricelle aroomiga.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW tuuleklaasi jääsulataja

BMW tuuleklaasi jääsulataja.

Sulatab jäite sõiduki klaasidelt vaid mõne sekundiga. Kaitseb uuesti jäätumise eest ja kindlustab puhta vaate ümber kogu auto. Mõnusa, BMW hooldustoodetele omase Apricelle lõhnaga. Eemaldab jäite vaateväljast.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW veljepuhastaja

BMW veljepuhastaja.

BMW veljepuhastaja puhastab kergelt ka raskesti eemaldatava mustuse, nagu näiteks pidurdustolmu, õli või rehvijäägid.

Loe lisaks

PARIM LISAVARUSTUS SÜGISEL: M PERFORMANCE‘I LISAVARUSTUS.

Koge erutavat autospordi tunnet BMW M Performance‘i lisavarustusega.

Autosport tuleb kõikjale. Iga üksik M Performance‘i osa teeb ainulaadse avalduse ja annab sinu BMW-le ehtsa võidusõidu iseloomu. Sulle on abiks lai valik lisavarustust aerodünaamika, jõuülekande, välisdisaini, juhikoha, veermiku ja velgede tooterühmades. Oled valmis kogema sportlikku individuaalsust?

Loe lisaks
20-tollised BMW M Performance Double-spoke 669 M Jet Black matt/läikivtreitud suvekomplekt

20-tollised BMW M Performance Double-spoke 669 M Jet Black matt/läikivtreitud komplekt.

Kvaliteetsete 20-tolliste BMW M Performance‘i sepistatud Bicolor matt Black kergmetallvelgede väliskülg on eksklusiivselt freesitud, kõrgläikega ja kannab BMW M logo. Täielik rattakomplekt Runflat-hübriidrehvidega. Eesmised veljed suurusega 8J × 20 ja rehvidega 245/35 R20 95Y XL RSC ning tagumised veljed suurusega 9J x 20 ja rehvidega 275/30 R20 97Y XL RSC. EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, M Performance’i neerukujuline iluvõre Iconic Glow

BMW M Performance’i neerukujuline iluvõre Iconic Glow.

BMW M Performance’i neerukujuline iluvõre Iconic Glow annab sõidukile ainulaadse sära. LED-valgustus loob BMW neerukujulise iluvõrel ja sõiduki ees asuval alal eksklusiivse efekti alates autoukse avamisest ja mootori käivitamisest kuni süüte väljavõtmise ja auto lukustamiseni.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW M Performance’i süsinikkiust küljekarbi laiendused

BMW M Performance’i süsinikkiust küljekarbi laiendused.

Inspireerivad visuaalid: BMW M Performance‘i kvaliteetsest süsinikkiust küljekarbi laiendused on hoolikalt käsitsi valmistatud. Need suurendavad visuaalselt sõiduki mõõtmeid ning muudavad selle välimuse veelgi dünaamilisemaks. Äärmiselt atleetliku ja elegantse ilme loomiseks.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler Pro

M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler Pro.

Veelgi muljetavaldavam: M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler Pro rõhutab auto kõrget kvaliteeti ja dünaamilist välimust. See optimeerib aerodünaamikat ning pakub veelgi sportlikumaid sõiduomadusi.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, M Performance’i rool

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast roolitunnetust ja -haaret, et tagada veelgi otsesem rooli tunnetus. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, M Performance’i jalamatid

M Performance’i jalamatid.

Kvaliteetne välimus, suurepärane kinnitumine: M Performance’i jalamatid annavad jalaruumile individuaalse sportliku olemuse, muutes kogu sõiduki ilme dünaamilisemaks. M Performance’i logoga. Kvaliteetse disaini kõrgpunktiks on nahaimitatsioonist detailid kontrastsete dekoratiivõmblustega ning M-toonides ribaga.

Loe lisaks
BMW sügistalvine lisavarustus, M Performance’i rehvikotid

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Tugevam käepide tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab rattaid igal ajal kiiresti vahetada. Sportliku M Performance’i disainiga.

Loe lisaks

RÄTSEPATÖÖNA PAKUTAV BMW SERVICE.

Arvesta lugematu arvu valikutega.

Naudi külma hooaega täiel rinnal ja kasuta suurepärast BMW teenindust, kus meie eksperdid hoolitsevad sinu auto eest. Meie tööks on kindlustada, et sinu BMW on alati ideaalses korras ning sa võid sõita läbi sügise ja talve turvaliselt, ilma sõidunaudingus kompromisse tegemata.
BMW sügistalvine lisavarustus, naine vaatamas välja BMW aknast
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW Value Service

BMW Value Service.

5-aastastele ja vanematele mudelitele pakub BMW Value Service esmaklassilist teenust, mis on optimaalselt kohandatud just sinu autole – läbipaistvate ja ahvatlevate kõikehõlmavate hindadega. Pealegi, sinu BMW saab BMW Service Partneri juures täpselt sellise teeninduse, mida ta väärib, nii et ta jääb sinuga veel kauaks.
Leia BMW Service Partner
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Alati ei ole võimalik igas olukorras rahulikuks jääda. Suurema meelerahu jaoks on loodud BMW Service Inclusive. Vaid ühe maksega oled sa kõigi sisalduvate teenuste ja hooldustöödega kaitstud terve oma valitud perioodi jooksul. Peidetud kulusid ei ole. Seega tead, mida tulevikus oodata: täiuslik hooldus sinu BMW-le, ükskõik kui vana see ka ei ole. Sest meie pakkumus on ahvatlev ka BMW-dele, mis on läbinud juba väga palju kilomeetreid.
Leia BMW Service Partner
BMW sügistalvine lisavarustus, kontaktivaba BMW Service

Kontaktivaba BMW Service.

BMW Service – igal ajal, igal pool. Võid broneerida ja jälgida erinevaid BMW teenuseid mugavalt reaalajas. Ja tegeleda samal ajal hoopis tähtsamate asjadega oma elus.
Leia BMW Service Partner
BMW sügistalvine lisavarustus, BMW velgede/rehvide hooldus

BMW velgede/rehvide hooldus.

Õiged rehvid külmaks aastaajaks: lepi kokku BMW rehviteenindus, kus lisaks rehvide vahetusele kontrollime ka rehvimustri sügavust ja pidureid. Meie pakkumine suurimaks mugavuseks: puhastame sinu suverehvid ja hoiustame neid kevadeni.
Leia BMW Service Partner